Jump to content

Bozuk Zeminde Virajda Direksiyondan Gelen Tak Sesi (Video Eklendi)

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Nekadar çok kafayı takarsan okadar çok duyarsın.Depresyonda buna benzer birşey.Vucudunu nekadar çok dinlersen,okadar çok çarpıntın olduğunu zannedersin.Bence çok fazla kafayı takma.

Murat ben takmıyom kafayıda ses iyice belirgin bi hal aldı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

13

• Murat b

7

• CaRaBeeN

7

Murat ben takmıyom kafayıda ses iyice belirgin bi hal aldı

Hayır hayır takıyorsu.Bence anti depresan alma vakti gelmiş seninç  ;D ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hayır hayır takıyorsu.Bence anti depresan alma vakti gelmiş seninç   ;D ;D

diyorsun onun yerine konserlere gitsem müzükle tedavi etsem kendimi olmasmı :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

diyorsun onun yerine konserlere gitsem müzükle tedavi etsem kendimi olmasmı :D

Oğlum konserle düzelse şimdiye kadar en sakin adam olurdum ben.Yüksek ses'den daha çok vidalar gevşiyor.  ;D ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Oğlum konserle düzelse şimdiye kadar en sakin adam olurdum ben.Yüksek ses'den daha çok vidalar gevşiyor.   ;D ;D

çalan için öledir dinleyen için positiv etki yapar :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülocan deprosyonamı girmiş  :-[ yazıııkkkkkkk  :-[;D

2 secenek vardı ya depresyon bana girecekkti ki pek tasvip ettiğim bi secenek deil bu yada ben depresyona :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 secenek vardı ya depresyon bana girecekkti ki pek tasvip ettiğim bi secenek deil bu yada ben depresyona :D :D

Biraz düşündümde sanki bir bütün olmuşunuz ikinizde birbirinize girmişiniz gibi  ;D:D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bugun patlayan xenonu deiştirmeye servise gittim, bu gelen ses için konustuk tekrar bir kaç aracta daha aynı şikayet var dedim hatta 6 da bile varmıs dedim 6 ise onun derdi belli direksiyon kutusunda bi yer var orayı yaglayınca ses kesilir dedi Burak bilgin olsun benim guzuyada baktı dur aynı yere bunada bakalım dedi lakin sistem tamamen farklı 3 lerdeki direksiyon kutusundan deil bulamadılar özetle yine :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bu sesi bozuk zeminde yokuş yukarı hızlı çıkarken falanda yapabiliyor..yani böyle tak tak diye vuruyor..bence direksiyon + süspansiyon ile alakalı..

araba salındıkça yapıyor  tak diye sanki yay takılı kalmışta sonra tak diye serbest kalmış gibi süspanisiyon kule vs dedim eskiler hatalıydı deiştirildi bunlarda sorun yok dediler, sırf bu ses için başka servise gidecem baktırmaya dedim bulamadılar bişey diyemiolar bakalım iice kronikleşsin bulmak kolay olur diolar ama ben de kronikleşecem bu gidişle :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

..bakalım iice kronikleşsin bulmak kolay olur diolar ama ben de kronikleşecem bu gidişle :D :D

Bana da aynısını dediler beraber kronikleşelim :D .

Bir ara Cihan Usta ya götürüp baktırayım bakalım.. Ses te arada bir geliyor. Servise gidince hiç gelmiyor deli ediyor beni :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bana da aynısını dediler beraber kronikleşelim :D .

Bir ara Cihan Usta ya götürüp baktırayım bakalım.. Ses te arada bir geliyor. Servise gidince hiç gelmiyor deli ediyor beni :D

aynen gidiince ses gelmiyor

Burak beraber gitsek senin servise bi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen gidiince ses gelmiyor

Burak beraber gitsek senin servise bi

Olur .. Ama ses gelmezse garışmam :D Zaten benimkinden de ses gelmiyor ancak otoparktan felan çıkarken veya frene basınca.. Off sanırım Murat haklı ses kafamızda :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Olur .. Ama ses gelmezse garışmam :D Zaten benimkinden de ses gelmiyor ancak otoparktan felan çıkarken veya frene basınca.. Off sanırım Murat haklı ses kafamızda :D

o zaman önce gafa dohturuna gidek :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...