Jump to content

Bozuk Zeminde Virajda Direksiyondan Gelen Tak Sesi (Video Eklendi)

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

13

• Murat b

7

• CaRaBeeN

7

önce kullan istersen bilet almadan ikramiye cıkmaz :D :D

abi sen görmeyeli ben çok değiştim,hergün kullanıyorum arabayı artık,ve tık ses de gelmiyo artık arabadan  :D  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi sen görmeyeli ben çok değiştim,hergün kullanıyorum arabayı artık,ve tık ses de gelmiyo artık arabadan  :D  :D

huylu huyundan vaz gecmez :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya çok enteresandır ki,benden böyle bi ses gelmiyo  ;D  :D

Volkan gel ben göstereyim sana ses nasıl çıkıyor?

şöyleki mesela sağa doğru hafif yokuş yukarı bozuk zeminli pütür asfalt bir yol bulacaksın..ve o viraja sert gireceksin..arabanın direksiyon öyle oluyorki bozuk zeminden dolayı amartisör iner çıkarken sanki tak tak diye vuruyor ve bu direksiyona yansıyor..hatta arabanın önününün sanki alçalıp yükseldiğini direksiyonla beraber hissediyorsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya benim guzudan bu aralar çanak çömlek sesleri gibi bi takım sesler geliyo.. sanki arabanın altına boş konserve kutusu baglamıs gibi :( ara ara gelip sonra kayboluyo ses.. ya ne kadar oraya takılmamaya calıssamda kafamda yer etti bu aralar bu mesele :(_varmı aynı aynı sesten şikayetci olan??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şöyleki mesela sağa doğru hafif yokuş yukarı bozuk zeminli pütür asfalt bir yol bulacaksın..ve o viraja sert gireceksin..arabanın direksiyon öyle oluyorki bozuk zeminden dolayı amartisör iner çıkarken sanki tak tak diye vuruyor ve bu direksiyona yansıyor..hatta arabanın önününün sanki alçalıp yükseldiğini direksiyonla beraber hissediyorsun..

Murat bu bahsettiğin yol bizim otoparkın çıkışına benziyo,ama ben oraya çıkarken hiç ses duymuyorum  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yüzde yüz aynı ses bende de var tam tarif ettiğin gibi sağa yada sola virajlı yokuş yukarı bozuk zeminde tak tuk diye ses çıkarıyo ben egzos ucu tampona vuruyo zannediyodum ama değilmiş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat bu bahsettiğin yol bizim otoparkın çıkışına benziyo,ama ben oraya çıkarken hiç ses duymuyorum  8:)

yok otopark çıkışı olmaz..oraya hızlı girmiyorsun ki zaten benim dediğim şöyle 40-70km/s hızda olur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
Guest uyumsuzelement

Sanki bişey yuvarlanıomus gibi ses gelio seninkinde benim guzuda arac yaylanınca yada keskin bi virajda kasılınca son ön taraftan camın köşesine doru bi yerden tak diye bi ses gelio

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...

arkadaslar malasef bu ses benden de gelıor demekkı cogu mazda da bellı bır sure sonra böle aksılıkler baslıor  yani cok canımı sıkıor dıreksıyonu saga veya sola cevırdımde caarrt coort dıe sesler gelmeye baslıor.Bazen yanıma arkdasımı alıorm utanarak dıreksıyonu cevırıorm o da davayı caktı dıor bu nasıl yenı araba bölee sesler gelıor :(((

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

arkadaslar malasef bu ses benden de gelıor demekkı cogu mazda da bellı bır sure sonra böle aksılıkler baslıor  yani cok canımı sıkıor dıreksıyonu saga veya sola cevırdımde caarrt coort dıe sesler gelmeye baslıor.Bazen yanıma arkdasımı alıorm utanarak dıreksıyonu cevırıorm o da davayı caktı dıor bu nasıl yenı araba bölee sesler gelıor :(((

servise git göster madem yeri ve ne yapınca ortaya cıktıgı belli sesin  hallederler kısa sürede bizdeki seslerin kaynagıda belli degildi bulana kadar akla karayı sectik ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest serkann

işin kötü tarafı arabayı servise götürdügüm zaman ses birden kesilior ancak sogukken yenı calıstırdıgımda gostermem lazım problemı cözmezı için :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...