Jump to content

Kırmızı boyalı plaka

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

arkadaşlar gecen yolda bi plaka gördüm çok hoşıma gitti  yasalmıdır acep bizim plakalarda tr yazısı mavi beyaz lakin o plakada kırmızı beyazdı ve ayyıldız vardı hasta oldum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi yasal değil,APP plakalarda yapıyolar onu,istediğin şeyi yapıştırtıyosun oraya  ;)

valla kırmızı üstüne beyaz tr yazısı ve  ay yılldız cok tatlı durmuş yaptırsakmı cezası çokmu?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ya Bülo abi,sende bu çene varken,böyle racon biliyoken ceza mı yersin sen hiç  :nea:

en son tek dal sigarayla yırtmıştım lakin artık sakin olamadıgım için şu aralar cezayı şeddesiyle yerim diye tırsıyom
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birkaç gündür bende görmeye başladım. Tescildeki arkadaşlara bir soracağım ilk fırsatta. Bir eksisi yoksa değiştireceğim kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben hatta bir de resmini çektim  :D

Hah şöyle işte.. Biz de hayal etmeye çalışıyoruz bu nedir diye.. Eferim.. Gazetecilik ödüllerine adaysın artık. Lakin Helin'in eline su dökmen şimdilik zor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İzmit'te bunlardan bol miktarda var ancak normal şartlarda "plaka mevzuatına" aykırı olduğu için yasak. Anormal şartlarda ise polislerin bu plaka ile ilgili bu zamana kadar tek bir yaptırımda dahi bulunduğunu duymadım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

İzmit'te bunlardan bol miktarda var ancak normal şartlarda "plaka mevzuatına" aykırı olduğu için yasak. Anormal şartlarda ise polislerin bu plaka ile ilgili bu zamana kadar tek bir yaptırımda dahi bulunduğunu duymadım :)

o sticker lardan denk gelirse alın da yollayın bana sevindirin garibi :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

denk gelirsem alırım ;)

sen de bana püro alıp gönderirsin di mi :D (hesap numaranı özelden gönderirsen bir ara havale yaparım sana:))

önce alayım  hesap işini sona hallederik hangilerinden istiosun
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ince olanlar vardı ya, onun herhangi bir çeşidi olabilir. kalınlar kalın kaçıyor :D

hıı bakarım epeydir içmedim bende onlardan o gün Erman bey kardeşim besledi bizi saolsun  hallederiss :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...