Jump to content

Kia Pro-c'eed

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

kiaceed800.jpg

Dünya lansmanı 11 Eylül’de Frankfurt’ta yapılacak olan Pro-cee’d, Şef Tasarımcı Peter Schreyer yönetimindeki Kia Avrupa Dizayn Merkezi tarafından tasarlanmış. Otomobili ilk kez 2006 yılında yapılan Paris Motor Show’da ‘pro_cee’d’ konsept olarak görmüştük.

Anlaşılan o ki Kia Dizayn Merkezi orijinal konsept versiyona çok yakın bir modeli satışa sunacak. 5 kapılı model ile karşılaştırıldığında tekrar tasarlanan ön tampon, Kia’ya göre daha uzun ve düşük konumlandırılan akslar ilk dikkat çeken değişiklikler. Kia yetkilileri dağıttıkları fotoğrafta arka kısmı bilinçli olarak gizlemeseydiler otomobilin arka tarafında Audi A3’ten esintileri de görebilirdik belki!

kim ne derse desin güzel bi araç :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

çok önce görmüştüm fotoğraflarını bu aracın,kesinlikle çok iyi bana kalırsa,yanlız ben biraz da olsa Mazda 3 e benzetiyorum bunu  8:)

buna benzer bi kardeşi vardı hyundai mi çıkarıodu onuda
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 yıl sonra ...

Otomatik vites 115 bg dizel modeli 39.000 TL den başlıyor.Aklımı çelmiyor değil.Güzel arabaya benziyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabayı çok kötülemek istemiyorum ama işçilik malzeme kalitesi mazda'nın yanına yaklaşamaz.39000 lira çok uçuk fiyat bu araba için.sırf dizel diye yazık bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fuarda vardı pro ceed. yani plakalık kısmında yazıyordu ama gidip incelemedim. dışı tek kapı ceed ile aynıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Otomatik vites 115 bg dizel modeli 39.000 TL den başlıyor.Aklımı çelmiyor değil.Güzel arabaya benziyor

Bende tek kapısını tip olarak hoş buldum .Ayrıca yeni sportage F/P ile  harika gerçekten .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motoru için fena şeyler duymadım.Süspansionları biraz sertmiş.6 lı cd player  varmış.Ayrıca Mpeg 3 çalıyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2011 sonuna kadar sabır. İnşallah SKY-D, SKY-G  motorlar ve SKY şanzımanlar ile bu bekleyiş bitecek ;)

Burak abi, millet o zaman elektrikli arabayla geziyor olacak. Kaçıncı dünya ülkesiyiz anlamadım ki :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizimle alakası yok Erdinç. Avrupa ülkelerine bir bak onlarda da farklı bir şanzıman yok. Sadece yüksek hacimli motorlarda 5 ileri şanzıman var Mazda6 larda kullanılan o kadar ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...