Jump to content

Gaz - fren pedalında titreşim

murryy
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar son bir aydır aracımda gaza veya frene basarken pedallarda hafif bir titreşim hissediyorum. Bir ay önce yüksek bir hızla girdiğim çukurdan dolayı rod bozulmuş olabilirmi? Gerçi araçta sağa sola çekme sorunu yada titreşim hiç yok, yanlızca pedallarda titreşim var.

Yoksa çok forum okumaktan herşeyi sorunlu görmeyemi başladım  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rölanti ayarında düşme var.Belkide altını çarpma sonucu aracın bir yeri(sac, v.B) motorun titreyen kısmına değiyor.O titreşimde pedal setlerine kadar gidiyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Arkadaşlar son bir aydır aracımda gaza veya frene basarken pedallarda hafif bir titreşim hissediyorum. Bir ay önce yüksek bir hızla girdiğim çukurdan dolayı rod bozulmuş olabilirmi? Gerçi araçta sağa sola çekme sorunu yada titreşim hiç yok, yanlızca pedallarda titreşim var.

Yoksa çok forum okumaktan herşeyi sorunlu görmeyemi başladım  ;D

arac dururkense bişe diyemem lakin yolda hızlı giderken frene basınca fren pedalı titreşim yapıosa balans ayarın bozuk olabilir disklerle balata arasında bi sorun olabilir göstermende fayda var
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de aynısını diyecektim. Arabayı ilk aldığımda benzer bir problemim vardı ve ya torna ya değişim demişlerdi diskler için ama gaza basarken de oluyor diyince durakladım ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...