Jump to content

Wankel Ustası

roadrunner
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

RX-8 zaten her sene sayısı azalıyor. Sitedeki arkadaşlar da RX-8 satmaya başlayınca burada iyice sessizlik hakim olmaya başladı.

Resimler güzel, baktım yorum yapamadım. Kıbrıs tan İstanbul a naklettirmiş sahibi şaşırdım. Önce motoru söktürüp sadece neden onu naklettirmemiş dedim, ancak sonradan düşününce zaten motoru sökmesi takması da cok önemli, sahibi onu da düşünmüş olmalı şimdi daha cok takdir ettim.

Ümraniye de ben 3 sene kaldım ve tam da o bölgede, geniş açı resimde görünce daha iyi hatırladım. İst 'a gelince muhakkak uğrayacağım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@Ekrem Usta RX-8

Naamın yavru vatan a kadar ulaşmış demek..  Maşallah =) 

Arabayi getirirken için 2 kilo da hellim koysalarmiş bagajina.. 

Sen ara abi sahibini,   bunun 2. Rotoruna hellim sıkışmış de...  Versin kargoya =) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hahaha  , zalot kardeşim   senden iyi olmasın sahibi de çok iyi bir arkadaş.  hellim rica ederiz ,sanırım getiirir. revivo kardeşim ,muhakkak beklerim ist. gelince.... geçen sene gidip kıbrısta bir ay kaldım 7-8 araç yaptım. ama artık gidemiyorum, burda işler yoğun, bu yüzden buraya gönderiyolar. bir ara motoru söküp gönderiyolardı, halledip gönderiyordum. ama montaj yapan ustalar biraz değişik işlere kalkışınca ,aracı komple göndermelerini istedim. anlamıssındır ... >:(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ekrem usta 2020 de rx vision lar gelecek inşallah

Araçlar ilgili 1.6 motor 450 hp olacak söylentileri var

Bilginiz var mı bu konuda?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

speed kardeşim . iyi günler. yeni araç hakkında japonyadada çok net bilgi yok, alışveriş yaptığım japonyadaki arkadaşın verdiği bilgide sınırlı. ama 1,6 cc  400 hp civarlarında çift rotar ve turbolu olucağı hakkında bişiler söyledi. fakat rakamlar biraz yüksek,Türkiyede kaç tane satılır bilemiyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

;D^-^:tey:  canın saolsun gardaş..  de genelde önünde sökük dağınık arabalar oluyo . bu yüzden pek çıkartamıyom >:D

Çerez tabağında parmaklarıyla sürekli fıstık ve bademi bulan adamdan korkarım :)

teşekkür ederim revivo kardeşim.  hakkını verebiliyorsak ,ne güzel 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üstadım eline emeğine sağlık. Gerçekten takdire şayan bir ustalık göstermişsin. Arkadaşımıza da hayırlı olsun kazasız belasız inşaAllah...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Slm arkadaşlar.  Henüz Yen'i motor yaptığım araçlardan biri.  Rodajı Yen'i bitti ve İstanbul parkta.  Yarışmalarda en iyi ikinci veya üçüncü zamanı yaptı.  Araç sahibi barkın beyi başarısından dolayı kutlarım

https://youtu.be/ZJWRYf9BCJw

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...