Jump to content

Marşpiel Ve Bir İki Ufak Yazı:)

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

evet arkadaşlar arabama marspiyel yaptırdım ve arkadaşımla aslen eksoz ucu bakmak için gittiğimiz aksesuarcıda geyiğine bir iki yazı alalım dedik 3-5 milyona..axela yazısı ve mps yazısı aldık şöyle oldu...

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

5

• MuRDoC_111

11

• NeBiAnd

5

yazılar biraz "kro ca" olmuş olabilir fikirlerinizi esirgemeyin benden ;D

bu arada mps yazısındaki s aslında ş idi altındaki kısmı koprarınca s oldu ama bu seferde boyutları biraz küçük kaldı diğerlerine göre  ;D(s harfini bulamadık o yüzden ş aldık)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ha bide spoiler bana bi garip geldi.. belki yakın cekimden dolayı öle cıkmıs foto ama bence yinede bişeyler var orda.. bu tip spoiler ları begenmediimdende bana öle geliyor olabilir :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daa inandırıcı olması bakımından mps yerine sp23 yazısı alsaydın keşke, sedan nere mps nere göz var nizam var kardesim yaf  :D :D

doğru aslında o hiç aklıma gelmedi direk mps geldi aklıma ;D ama bu işin felsefesi nasıl sence güzel olmuşmu yoksa gerek yokmu dersin 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ha bide spoiler bana bi garip geldi.. belki yakın cekimden dolayı öle cıkmıs foto ama bence yinede bişeyler var orda.. bu tip spoiler ları begenmediimdende bana öle geliyor olabilir :(

spoilerde ufak bir oturmama problemi var ama yandan bakınca belli oluyor bu resimlerde belli değil o yüzden bu resimlere bakarak yorum yaptıysan sen sevmediğin için öyle geliyordur diyebilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Axela yazısını stopun üstüne değil de Mazda3 yazısının simetriğinde olacak şekilde sağ tarafa yapıştırsaydın daha güzel olurdu bence... SP23 konusunda da katılıyorum İrfan'a...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

doğru aslında o hiç aklıma gelmedi direk mps geldi aklıma ;D ama bu işin felsefesi nasıl sence güzel olmuşmu yoksa gerek yokmu dersin 8:)

vala felsefeden pek cakmam aslında ama ben olsam orda olan mazda3 yazısınıda sökerdim ki onuda şu an akıl ettim, İzmir e dönünce sökeyim o yazıyıda sadece ortada mazda logosu kalsın yeter 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3 logosunun altında kaportada delik var İrfan, yazıyı sökersen bi şekilde o deliği kapatman gerekiyor, ben onun için sökmedim... Daha doğrusu söktüm ama üstüne Mazdaspeed yapıştırdım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tüh beh yaf :(.. o zaman en mantıklısı simetrik olması bakımından sola mazdaspeed sagada axela olmak üzere 2 tarafada yazmak.. neyse vazgectim böle idare edicez o zaman 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

macun +boya nasıl kapancak

gördüğüm baska bi yöntemde var abi ondan sordum.. ordaki delik 2 sacın arasına bi çıkış oldugu için içeri baya bi macun doldurmak gerekir, taaki macun 2 levhann arasını doldurana kendine bi dayanak bulana kadar.. onada ben olsam sıcak bakmam.. bagaj kapağınn arasında tutundugu yerden kopup sallanabilir içerde, her bagaj kapağını aıp kapatısında içerde ses cıkarıp saga sola vuran bi top kurumus macunun olur o zamanda :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...