Jump to content

Kaliperleri Boyattım

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

eveeet sonunda kaliperleride boyattım şaşmazda proshop a gittim boyalar dahil 60 ytl ye boyattım ve işçilik çok iyiydi sağolsun yapan kişi bayada titizdi tam bana göre bi ustaydı yani ;D..resimler geliyorr..

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Barış cok güzel olmus, doru renkleri secmişsin.. güzel ve temiz bi iş olmus.. ustanında ellerine saglık hakkaten.. neler yapıldıgını daha dorusu nasıl yapıldıgınıda bize özetlesen süper olur.. mesela mazda yazısı nasıl yazıldı, onu yazmak için neler yapıldıgı hakkında 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Güzel olmuş Barış.Tam benim siyah guzuya gider.Benim kırmızı 3 sene oldu yıprandı artık.Bülocan ile irtibata geçmem lazım.. ;D

hallederiiiiis herter de yapıldıysa ustaya işi ben örettim  zaten yazılı kaliper mevzuunda :D

bu arada güle güle kullan süper olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler..

aslında benim aklımda olan şey malzemeleri kendim alıp serviste boyatmaktı ama servis aşırı yüksek bir fiyat söyleyince bende dışarıda bu işi yaptırabileceğim yerler aramaya başladım ve pro shop u uygun gördüm.

mazda stickerlerını daha önceden yaptırmıştım ve iki kat boya ile bu yazıları yaptırmayı düşünüyordum fakat ordaki usta bana dediki mazda yazısını siyah boyadan sonra direk yapıştıralım üzerinede vernik atalım bir şey olmaz..ve kendi arabasının kaliperlerindeki brembo yazısını gösterdi kendisi o şekilde yapmış ve uzun süredir sorunsuz kullanıyormuş fakat kaliperleri yıkamacılardaki tazikli suyu tutturmaman gerekli dedi bende kabul ettim.kaliperleri çıkardı temizledi sonra astar attı daha sonrada boya attı..boya kuruyunca üzerine mazda yazılarını yapıştırdı sonra mazda yazılarını çakmakla bir süre ısıttı ve üzerinede vernik attı o kadar..ben yinede mazda yazılarının çok dayanacağını düşünmüyorum fakat oranın bana verdiği herşey dahil 60 ytl fiyat bayinin bana verdiği 100ytl fiyat ve malzemeler benden olduğuna göre toplam 150ytl leye göre çok cazip geldiği için ve ünlü bir modifiye shop olması dolayısı ile işçilikleride temiz olduğu için pro shopta yaptırdım..bakalım bu yazılar ne kadar gidecek..gelişmelerden sizi haberdar edeceğim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tazyikli suyu tutturmama işi zaten olası değil .. Eğer öyleyse kısa sürede gidebilir yazılar ama inşallah dayanır diyorum.

Bana en mantıklısı bu işte Bülent'in izlediği yöntem gibi geliyor. Hem yazının silinme ihtimali yok hem de oldukça güzel görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Tazyikli suyu tutturmama işi zaten olası değil .. Eğer öyleyse kısa sürede gidebilir yazılar ama inşallah dayanır diyorum.

Bana en mantıklısı bu işte Bülent'in izlediği yöntem gibi geliyor. Hem yazının silinme ihtimali yok hem de oldukça güzel görünüyor.

kaldıki tazyikli suda boya bile zedeleniyor zamanla
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yazılar kısa vadede giderse tekrar pro shop un yolunu tutarım daha sağlam önlemler alarak yaptırırım..ama usta stickerları çakmakla falan ısıttı belki bir bildiği vardır bekleyip göreceğiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boya dahil 60 YTL ??

Enteresan geldi bana; hem de proshop ta

Güle güle kullan Barış.

sağol Enes abicim bende fiyatı sordum yüksek bir şey beklerken u derece uygun olunca hemen atladım 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...