Jump to content

Egzoz Sesinden Memnunmusunuz??

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

malum bizim arabaların diğer arabalardan farklı bir egzoz sesi var özellikle arabayı çalıştırırken çok homurtulu bir ses çıkartıyor bazıları buna patlak egzoz gibi demiş ama ben çok beğeniyorum sizce nasıl??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim abartı egzos sesini sevmediğim için homurtulu hali yeterli geldi ama motordan rezonans kabını çıkarttığım için kaputun altından çok güzel bi ses geliyo özellikle seri hızlanmalarda...

Ses dediğin eğer araba Ferrari değilse egzosdan değil motordan gelmeli diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanırım sizinki gibi değil ördeğin egzost sesi. bizimkinin egzostla ilgili olayları biraz fazladır. ilk aldığım zaman gidip orta susturucuyu söktürüp attım ve standart son susturucuyla kullandım bir süre. sonra standart son sust. çıkartıp yerine perf. sust. taktırdım ve 10 dakika gezip egzostçuya geri geldim. anormal abartılı bir ses ve patlamalar yüzünden orta susturucuyu eklettim. uzun bir süre (15 gün kadar) o şekilde gezdikten sonra hiç durmadan yapmam gereken yaklaşık bin kilometrelik yolculuk zamanı geldiğinde eşim ve çocuklarımın rahat yolculuk yapmaları için perf. yerine standartını taktırdım ve o şekilde de bıraktım :)  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben egsozt değil de ilk kontağı çevirdiğimde çıkan sese bayılıyorum... malum bizim arabanın daha değişik bir marş sesi var ve bence çok sağlam bir ses ... cicici ccınn... O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

var hemen benim guzunun önünde park etmiş bi leon önümde duruyo.. siyah, üstünde de cupra bodykit i var.. 17"sport up donanım jantları var.. güzel görünüyor ama benim guzunun yanında biraz sekilsiz kalmıs gibi 8) sesi fena değil orda hakkını vermek lazım gibi ama bide şu egzozu saha sola carpıp durmasa cukurlara girince falan 8:) baya bi gevsek sallanıyo habire.. ama kabini cok basık, bizim guzular gibi ferah deil..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben egzos (Selman abi yardım et) sesine hiç dikkat etmedim. Yani içerdeyken nasıl duyuyorsunuz ki siz ??? Ama motor sesini çok beğeniyorum. Aslında onu da duymuyordum  :D bir arkadaş çok beğendiğini söyleyince dikkat etmiştim  :)

Şimdi bazen camı açıp kelleyi hafiften sola uzatıyorum motor sesini dinlemek için ve çok güzel bir ses duyuyorum  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biran abi beni istediğiniz yere çekin, lastik gibi uzarım gene de guzumun kestirmem orasını burasını :)

Abi ben merak ediyorum nasıl kıydınız guzularınıza  ??? Ben orjinalliğini bozamam valla, belki dış görünüşle ilgili birkaç eklenti yapabilirim ama o da borç bitince  :-[

Ha benim böyle düşünmem, senin guzunun ülkemizdeki en yakışıklı guzu olduğu gerçeğini değiştirmiyor  :nazar:

Erdinç senide bu tuning canavarın içine çekeceğiz... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...