Jump to content

2. Nesil Mazda3 Android Multimedya

gomodoejderi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çinlilerde öyle marka model olmuyor ki :D

Shenzhen bölgesine gitmiyorsa zaten pek birşey bulma şansı yok.

Satıcının adı lsqStar.

Guangzhou bölgesinde üretim yaptıklarını iddia ediyorlar.

Hocam aldığınız multimedya sistemin markası ve modeli nedir ? Bir arkadaşım çine gidiyor eğer memnunsanız bende baktırayım bu cihazdan..

Aracım şuan satılık, genelde alıcılar fiyata odaklı geldikleri için opsiyon olarak GPS i satmayayım madem diyorum.

Ama araç satılmadan da multimediayıısatamam :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çinlilerde öyle marka model olmuyor ki :D

Shenzhen bölgesine gitmiyorsa zaten pek birşey bulma şansı yok.

Satıcının adı lsqStar.

Guangzhou bölgesinde üretim yaptıklarını iddia ediyorlar.

Aracım şuan satılık, genelde alıcılar fiyata odaklı geldikleri için opsiyon olarak GPS i satmayayım madem diyorum.

Ama araç satılmadan da multimediayıısatamam :D

Zaten arkadaşın gittiği bölge Shenzhen ve Guanzou bölgesi.. :)  

Teşekkürler bilgi için..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba.

Hocam aracınıza taktırdığınız cihazın bundan bir farkı var mıdır? http://www.otomultimedya.com/urun/android-mazda-3-multimedya-cihazi-yeni-kasa/

Ben yurtdışından almayı düşünmüyorum, düşünemiyorum.

Şayet linkini attığım cihaz sizinki gibiyse düşünmeden almayı düşünüyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu sitedekiler stok çalışmıyor, fatura kesmiyor, ama önce sizden parayı alıyor, sonra size 30-40 gün içinde kargo yapıyor.

Aynı ürün de değil ayrıca. Bu arada hiçbir açıklama yapmadan daha önce site kapatmışlar ve bu siteyi açmışlar. Uzun süre takip ettim, güvenmedim almadım onlardan. Zaten fatura yoksa, şirkette yok, garanti de yok...

• 1.2 Ghz. hız. (işlemci düşük)
  • 512 Mb. Ram DDR2. (ram düşük)

Bu şartları kabul ediyorsanız ben de getirtebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence bu tip ürünler çinde ucuz olsa da buradan almak daha mantıklı. Bilindik bir yerden alırsanız en azından 2 yıl garantisi olur diye düşünüyorum. Ben atakan Tuning den almıştım. Marka birşey değil ama iş görüyor en azından.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlginiz için çok teşekkür ederim. Sanırım navimex alacağım. Öbür türlü güvenemiyorum. Zira neden olduğunu bilmiyorum ama şimdiye kadar aldığım tüm elektronik cihazlarda problem yaşadım. Bu hususta garantili olması benim için daha önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanirim atakantuningteki navimex ten alacaksiniz taktirdiginiz zaman goruslerinizi yazarsaniz seviniriz

Tabii paylaşırım. Ayın 15'inden sonra almayı planlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Aldinizmi?

Yok. Vazgeçtim almaktan. Sıkıntı çıkabileceğine dair bazı şeyler okudum. O kadar mebla ödedikten sonra bir de uğraşmak istemedim açıkçası.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaşlar bizim araclar icin usb aparati alip sorunsuz calistirabilen varmi? Varsa aldiklari urunun linkini paylasabilirmi yurtici yurtdisi farketmez, bir kac ay once n11 sitesi uzerinden bir urun almistim satici aracla uymlu oldugunu belirtmisti, soket yapısı vs de uygundu ancak benim aracta cihaz calismamisti, satici teybi acip icinde L716 numarali cipi kisa devre yapmam gerektigini vs soyleyince urunu iade etmistim. Sorunsuz calisan usb aparati oneren olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Slm millet bu hafta ici antalya da eski sanayi sitesinde multimedya ses sistemleri ile ugrasan bir isyeri ile gorustum. Bana 1.600,00 TL YE NAVIMAX HD 9945 Android isletim sistemliyi onerdiler. Bende android istiyordum zaten. Ama fiyat aratsirmasini yaptigimda gordum ki baya bir fazla. Internette bunu fiyati 1000,00 TL civarinda. Dokunmatik kalitesi iyi gibi sis ne dersiniz kullanan var midir. Fiyat-Performans derecesi nedir sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Slm millet bu hafta ici antalya da eski sanayi sitesinde multimedya ses sistemleri ile ugrasan bir isyeri ile gorustum. Bana 1.600,00 TL YE NAVIMAX HD 9945 Android isletim sistemliyi onerdiler. Bende android istiyordum zaten. Ama fiyat aratsirmasini yaptigimda gordum ki baya bir fazla. Internette bunu fiyati 1000,00 TL civarinda. Dokunmatik kalitesi iyi gibi sis ne dersiniz kullanan var midir. Fiyat-Performans derecesi nedir sizce?

Saf androidse fiyat normal ama wins işletim sistemiyse çok pahalı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

multimedya sistemi almak istiyorum, piyasada navimeks, necvox, avgo marka cihazlar var, bunları  gerek işletim sistemi , gerek ekra dokunmatiğnden dolayı önermiyorlar,  aliexpressden android , kapasitif ekranlı bir cihaz getirmek istiyorum. Baya araştırdım, bir kaç satıcıyla iletişime geçtim. Gümrük içinde biraz araştırma yaptım, malum fiyat 70euronun üzerinde olacağı için vergi durumları, Trt vergisi  gibi durumlar için. 

Gümrük için kutunun dışında multimedya olduğu bellı olmaz ise irsaliyesindede multimedya yazmayıp fiyat 70euronun altında yazılırsa bir ihtimal hiç sıkıntısız gümrükten direk bakılmadan geçer diyorlar ama garantisi yok şans diyorlar. artı olarak EMS kargonun avantaj olacağı söylenıyor. Çindeki bi kaç satıcıyla konuştum, fiyatı 50$ yazıp, kutu içeriğinede mazda sağ ayna yazarız dediler. Hiç boyle alışveriş yapan oldu mu? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Cihaz seçimine gelince fiyatlar vede kargo fiyatları çok değişken. 320$ dan 450$ kadar cihazlar mevcut. Bazı satıcılarda kargo 100 doları geçiyor bazısında 20 dolar. 

Bu cihaz çok güzel özellikleri hoşumada gitti, fiyatıda iyi lakin kargo çok yuksek, pazarlık yaptım 400 dolara düştü artı geri görüş kamerası hediye etti.

http://tr.aliexpress.com/item/HD-1024-600-pixel-8-Inch-Capacitive-Screen-Quad-Core-Android-4-4-Car-DVD-GPS/32571974147.html?spm=2114.13010208.99999999.320.9MkX3W

Bu cihazda yukarıdakinin aynısı, fiyat 386$ , pazarlık yaptım fiyatı düşmüyor , geri görüş kamerası hediye ediyor.

http://tr.aliexpress.com/item/3G-WIFI-Android-4-4-Car-DVD-Player-For-Mazda-3-2010-2011-2012-with-GPS/32352048733.html?spm=2114.13010208.99999999.357.edYFUY

Bu cihazda çözünürlük ile rom düşük , android sürümü diğerlerine göre eski, fiyat uygun. satıcı ilgili, pazarlık yaptım, hiç düşmüyor, hediyede yok. :)

http://tr.aliexpress.com/item/For-mazda-3-2-din-car-dvd-gps-android-4-4-1024-600-with-WIFI-3G/32475828380.html?spm=2114.13010208.99999999.390.edYFUY

en çok hoşuma giden cihazlardan biride bu, özellikleri iyi, fiyatı diğerlerine göre biraz daha uygun 350$, 4 $ indirimşe 346$ gelecek, tipi biraz farklı, ses açma -kapama düğmesi ortada (el vitesin üzerindeyken erişimi daha kolay olur diye düşündüm. pazarlık yapmaya çalıştım, en uygun fiyat diyor satıcı, hediyede vermiyor.

http://tr.aliexpress.com/item/Quad-Core-1-6GHZ-Two-Din-Android-4-4-4-8-Inch-Car-DVD-Player-Audio/32587350715.html?spm=2114.13010208.99999999.371.edYFUY

Sizce hangisi uygun, yada tavsiye edeceğiniz başka bir cihaz var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Anarchist
      Yazan: Anarchist
      Kullanım klavuzuna falan baktım ama göremedim, bu ekranda hiçbir şekilde video oynatma ihtimalimiz yokmu ya?  Eğer yoksa çok bozulucam
    • xendaba
      Yazan: xendaba
      ekranda tv benzeri işlemler yapılabiliyoprmu diye soranlar olmuştu , bende merak ediyordum bu videoda adam rahat rahat tv izleyebiliyor 
      ama orjinal özelliğindemi var ( japonya için ) yoksa sonradan eklediği birşeyler ilemi başarmış orası meçhul

• honuuu
      Yazan: honuuu
      Malum double din sistem konusunda genellikle forum üyelerinin tercihi necvox, flyaudio vb araçların marka ve modele özel ürünlerden yana oluyor. Alan arkadaşların tercihine saygı duymakla beraber piyasadaki bu tarz ürünlerin tam olarak beklentilerimi karşılayamamasından dolayı böyle bir konu açma gereği duydum.

Bu cihazlardaki menü tasarımları, ses kalitesi, dokunmatik hassasiyeti gibi şuan aklıma gelmeyen bazı konulardan dolayı, pioneer, alpine, kenwood gibi markaların double din ürünlerine göz attım. Onlarda bu bahsettiğim konulardan bazılarını internetten izlediğim inceleme videolar sayesinde açıklığa kavuşturabildim ama en basitinden mesela dokunmatik konusunu kullanmadan denemeden algılamam pek mümkün değil gibi.

Etrafında bu cihazlardan olan, kullanan veya kurcalayarak tecrübe etme fırsatı bulmuş kimseler varsa tavsiyeleriniz hem benim için hemde forumda ki bilgi birikimi için oldukça faydalı olur diye düşünüyorum.

Aklımdaki fikri tam olarak söyleyeyim belki ona göre de farklı önerileriniz olabilir; Öncelikle ses kalitesi iyi bir double din, kapı hoparlörleri değişecek, amfi ve subwoofer eklenecek ve bagaja müdahale edilmeyecek tabii ki

Saygılar

• Yeni Oluştur...