Jump to content

Dizel Mazda 3 Yazılım Güncellemesi

emrullahberat
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamun aleyküm arkadaşlar.

Dün serviste bir problemden dolayı aracım bilgisayara bağlandı.

O arada bilgisayarda araç için yeni yazılım varmış.Hatırladığım kadar sonu 'e' ile biten yazılım sonu 'h' ile biten yazılıma yükselmiş.

Yazılım araca yüklendi.Ben herhangi bir değişiklik farketmedim.

Ama merak ettim doğrusu bu nedir?içeriği nedir? Bu konularda bilgisi olan var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece onlar mı acaba?Birde benimki 'e' den 'h' ye yükseldi.Bu aradaki 'f' ve 'g' güncellemelerinde neler vardı acaba?

Bu yol bilgisayarı sapması ile ilgili birşey varmı acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün o titreşim olayını denedim. Gerçekten o ilk çalışmadaki titreşim gitmiş. Başka yaptıran yok mu acaba ben çok merak ettim f g ve h de neler olduğunu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün o titreşim olayını denedim. Gerçekten o ilk çalışmadaki titreşim gitmiş. Başka yaptıran yok mu acaba ben çok merak ettim f g ve h de neler olduğunu.

En son yaptırdığınız yazılımın içinde f v g ile biten yazılım güncelleştirmeleri de mevcut zaten. 

Ama direk hangi sebeplerden dolayı çıktığını muhtemelen servis söyleyebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok yakın zamanda Evo Cem'in bir ziyaretine gideceğim. Kendisinden öğrenir bilgiyi paylaşırım. Tabi o zamana kadar, benden önce birisi bilgiye ulaşmazsa. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En son yaptırdığınız yazılımın içinde f v g ile biten yazılım güncelleştirmeleri de mevcut zaten.

Ama direk hangi sebeplerden dolayı çıktığını muhtemelen servis söyleyebilir.

İşte ben onların içeriklerini de merak ediyorum.Acaba içeriklerinde neler vardı?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşte ben onların içeriklerini de merak ediyorum.Acaba içeriklerinde neler vardı?

Bugün servis ile konuştum . Yazılımların otomatik olarak geldiğini ama her yazılım konusunda bilgi gelmediğini, çok önemli güncellemeler konusunda ancak Mazda'nın içeriğini belirttiğini söyledi bilgin olsun ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Aracım Gaziantep Akcanlar'da bilgisayara bağlandı ve  herhangi bir güncelleme olmadığını söylediler. Bana da ekranı gösterdiler , aracım 2010 Model Dizel Mazda3

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsedilen güncelleme her dizel Mazda3 için geçerli olmayabilir. Buna ek olarak servis kendi yazılımını güncellemediyse ( küçük bir ihtimal ) güncelleme görmüyor da olabilirler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...