Jump to content

Yeni Mazda3 Renk Tavsiyesi

eshotcu

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar hekeze mazda 3 kırmızı ve siyah gördüm yakından. beyaz nasıl kırmızı kadar gösterişli mi? kırmızı için beklemem lazımmış ne yapsak ne etsek beklesek mi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gri rengi denizli mazda da vardı kesinlikle görmenizi tavsiye ederim

izmirdeki bayi ile görüştüm ebru hanım var gayet ilgili beyazı o önerdi kırmızıda sıra var galiba çok 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ebru hanımı biliyorum beyaz ellerinde var sanırım servise gittiğimde görmüştüm ama diğer bayileri araştırın denizli bayi olan arkadaşımızda var forumda ona da sorun bence belki tedarik konusunda yardımcı olabilir Kırmızıya sözüm yok beyaz alan arkadaşlara da saygım sonsuz ama tercih sıralamam gri ve kırmızı yönünde o şahane kırmızıyı çizilirse boyayabilecek baba yiğit İzmir'de tanımıyorum. 

https://www.facebook.com/MazdaClubTR/photos/a.497351343232.258020.22376273232/10151619803208233/?type=1&theater

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla hocam ben serviste beklerken ankara'da kırmızıyı gördüm böyle bir kırmızı herhalde sadece ferrari'de vardır ben böyle bi kırmızı görmedim arabalarda. basil yapmışlarsa artık araba alev alev yanıyordu. fazla bekletmeyeceklerse kırmızıda durun derim. ha beyaz da şahaneydi ama yanındaki kırmızı olmasaydı diye siire bağlayabilirim.

bu arada uzun vadede kırmızı sıkıntılı bir renktir onu da unutmayalım. bu marka ve kalite ile ilgili degil boyanın kendisi ile ilgili. bi türlü uzun vadede 10 yil gibi solmasını engelleyemiyorlar. ben uç beş sene biner satarım derseniz o ayrı. bu arada kırmızıya nasıl oluyor da günümüzde bir çözüm bulamıyorlar bilemiyorum ya da buldular mı onu da bilemiyorum. bu hususta bilgisi olan varsa aydınlatsın bizi pls:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada şunu da söylemeden edemeyeceğim, renk seçimimiz hep başkalarının göz zevki için oluyor zira aracın içinde oturduğumuzda hep içini görüyoruz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim renk tercihim şöyle. Bayiye gir arabalara bak, hangisi hoşuna giderse al ve çık. ...

Sende baya hızlı gelişiyormuş abi satın alma işlemi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanki bu araçların açık renkleri daha güzel duruyor. Bendeki titanium gri. Temizlendiğinde çok parlak durmasını beklerken açıkçası biraz hayal kırıklığı yarattı. Sedefli siyah ibizadaki parlaklığı aradım diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aldığım bu aracımı uzun vadeli kullanmak için alıyorum kısa vadede değişim düşünmüyorum öyle olsaydı golf 7 alıcaktım sonuçta ikinci el piyasası sağlam. renk konusuda beyaz heryer yığılı beyaz hermarka her model insanlar beyaz, mazda da kırmızı çok güzel ama ierisi ne olucak işte birde o var ama beyaz çizik falan az gösteriyo. ben birde çok kararsız adamım araçları yakından görsem karar vericemde yok bayide araç yok dışarıda yollarda da yok bir tane yolda gördüm oda kırmızı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gri rengi denizli mazda da vardı kesinlikle görmenizi tavsiye ederim

Denizlide mazda nerdeymiş benmi bilmiyorum??

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda Türkiye'nin sitesinden bakınca Turkuaz diyor

TURKUAZ
Ankara Bulvarı Kirişhane Mah. No: 79
Denizli
20020

Tel (258) 268 52 52
Faks (258) 251 46 46

Denizlide mazda nerdeymiş benmi bilmiyorum??

Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sende baya hızlı gelişiyormuş abi satın alma işlemi :)

Evet Mehmet renk takıntısı yok bende

Siyah diye Bayiye gittim. Gümüş griye baktım. Meteor griyi aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...