Jump to content

Mazda 3 Touring mi Yoksa Dinamik mi?

mazda_ekrem

Tavsiye Edilen Mesajlar

Lütfen yardımcı olurmusunuz yeni yeni mazdayı tanımaya çalışıyorum ve inşallah almayı düşünüyorum ama mesala mazda 3de örneğin 2009 model Touringmi Yoksa dinamic mi çünkü fiyatlar genelde aynı ama hangisi üst model.teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. Nesil Mazda3 lerde 2009 model Touring ile öncesinin Dynamic donanımları aynı.. Özellikleri de aşağıdaki linkte üç aşağı beş yukarı mevcut

2. nesil den bahsediyorsak Impressive - Touring farkları ise aşağıdaki linkte mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. nesilde en donanımlısı Dynamic ( 2009 da 8-10 tane Sport isimli donanım geldi ama zor bulursun ), 2. Nesilde de Impressive.

O fiyata Impressive bulabilirsen çok incele, sıkıntılı olabilir, 2007-2009 arası Dynamic bulabilirsen de bak. O aralıktaki araçlar o kasanın en makyajlı hali

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladım teşekkürler aklınızda bulunsunda abicim birkaç aya kadar almayı düşünüyorum yardımlarının önerilerinizi bekliyorum çok anlayamıyorum bari sizin gibi bilen abilerimizin yardımları ile temiz birşey bulurum inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl geçeceğim abi bütün herşeyini ekledim üye oldum ama kimse ile irtibata geçmedim telefon ilemi konuşmam lazım istanbulda yaşamıyorum

Yayınladığı araçlarıda takip ediyorum ama işte dediğim gibi nelere yönelmeliyim onu kestiremiyorum bu iyi kötümü anlayamıyorum.

Necip (mazda_ozan ) ile irtibata geç bakarsın aracını Istanbul dan bulursun ;)

Burak abi bana araba almamda yardımcı ol lütfen [emoji4]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende ekrem kardeş gibi düşünüyorum kesinlikle bir iki aya kadar alacağım 2009,

mazda ozana bakıyorum gerçekten güzel araçlar oluyor expertiz falan herşeyini yazıyorlar ama piyasanın 2-3 bin üzerinde gibi geliyor bana ama tam güvenilir ve masrafsız ise tercih edilebilir, siz ne dersiniz bu konuda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...