Jump to content

Mazda 6 Ön Plakalik

gobris
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar,

Amerikan sitelerine bakiyorum da, on plaka su kucuk modellerden olunca cok bi yakisikli duruyor araba..

Ancak o tampondaki  ilave plakalik nerden bulunur nasil bulunur bilemedim.

Isin ilginci mazdanin envai modeli icin front plate bracket diye bulunuyor ama sira mazda 6ya gelince yok..

Neyse Turkiyede temin edebilecegim biryer biliyormusunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

plakalık ufak olsa bile plakalar büyük bizim, harfler cok daha büyük yani.. o plakalıklardan getirip kare plakalık yapmayı bende düsünmstüm biaralar ama kare plakanın bile o plakalıklara sıgmayacak kadar büyük oldugunu anlayınca unutup gitmiştim bu işi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oğuzhan bir resim koyabilirmisin tam anlamadım neden bahsettiğini ;)

Mazda%206S.JPG

İste resim..

Ayrica trafikte goruyorum bazi arabalarda kare seklinde plakalardan var yani kucuk plaka istendiginde yapilabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunlardan tonlarca var yaw.Kare plaka olan modellerin servisine gideceksin sonra özel kare plaka yaptıracan.

Onemli olan plaka degil zaten plakayi yaptiriyorsun. Altindaki su plastik tampona takilan plakaliktan bashediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

demek istediğim bizim kare plakalar bunlar kadar küçük deil, zaten bunlar dikdörtgen :D bunun uzunlugu kadar yüksekliğide olması lazım.. Türkiye deki kare plakaların ölçüleri bunlardan baya bi taşıyo kanımca..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onemli olan plaka degil zaten plakayi yaptiriyorsun. Altindaki su plastik tampona takilan plakaliktan bashediyorum.

Bende zaten servisten o plastik plakalığı kasettim.Genelde cip olan modellerde var.Yani bi Honda,Toyota..servisine uğramak lazım.Galiba freelanderdede var bu kare plaka.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...