Jump to content

Mazda Yetkili Servislerinden Memnun musunuz ?

Ali
 Paylaş

Servislerden Memnun musunuz?   

161 oy

1. 1. Servislerden Memnun musunuz?

Tavsiye Edilen Mesajlar

benim aracım daha 5000de bile değil ama 10 bin bakımına şahsuvaroğluna gitmeyi düşünüyorum hem volkan hemde cem abinin tutumları çok hoşuma gitti.ve kime sorsam siteye üye olsun olmasın çok memnunum diyor.servise gidince tekrar yorum yaparım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben siteye üye olmanın ve aktif olmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Özellikle Başayar'dan Tolga bence bu avantajı en çok kullananlardan biri. Aktif olup yardımcı oldukça hem tanışıklığımız artıyor hem de tabiri caizse namı yürüyor.

Şahsuvaroğlu'ndan Cem, EVO dan Sabahattin'in de bizlere olan özel ilgisi sanırım biraz da tanışıklığımızdan. Tanıdıkça haklarında konuşuyoruz, varsa hatalar düzelttiriyoruz, dileklerimizi iletiyoruz, böylelikle onlar da daha iyi bir hizmet vermeye çalışıyorlar ki bu da onlara hem memnuniyet hem de müşteri olarak geri dönüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kesinlikle haklısın Burak..Ben Bayraktardan üye olan her iki arkadaşlada tanıştım ve konuştum,( site hakkında) ama bir yararı olmamış.neyse sonuçta kendileri bilir. :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

servislerine giripte iş yaptırmasam da, MEB Başayarlardan Tolga ve Bülent beye teşekkür ederim. Sağolsunlar derdime ilgi göstererek çare buldular.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 haziranda kaza yapan Mazda 121 aracımı Başayara bıraktım.Çok güzel bilgi verip çok ilgilendiler sağolsunlar. Ön kapı, menteşeleri, cam çıtası 2 parça boya toplamda 1450 tl fatura ödedik. Parça boya fiyatı sanayideki herhangi bir boyacıyla aynı ancak ufak tefek şeyler için işçilik ücretleri fazla geldi. Aracımı bugün teslim aldım. 121 e çok severek uzun süredir biniyorum. Ama her parçanın Belçikadan gelmesi için en az 10 gün beklemek lazım. Ayrıca 92 model ve Türkiyede çok az bulunan 121 in yaklaşık bütün parçalarının Belçika depoda bulunması da Mazda nın Türkiye dışında ne kadar güçlü olduğunu kanıtlıyor. Ucuz ya da pahalı paça demeden her parçayı sipariş almaları da çok güzel bir uygulama.  Sonuçta Başayardan memnun kaldım. Ankaradaki Mazda kullananlara tavsiye edebilirim. İstanbula büyük bir parça deposuyla Mazda çok daha iyi yerlerde olur diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

Geçenlerde, 1990 model 626 aldığımı ve Mazda Clup'a yeni üye olduğumu belirtmiştim.Neyse ben bu aracı aldığımın ertesi günü Ankarada bulunan HERTER MAZDA servisine gittim. Pazar günü olmasına rağmen açıktı.Selam verip tanıştıktan sonra adının Mustafa Usta olduğunu öğrendiğim bi ustaya yeni bi araba aldığımı ve ilk arabam olduğunu, kontrol ettirmek için buraya getirdiğimi, usta olarak yardımlarını istediğimi, eksikleri varsa da yaptırabileceğimi söyledikten sonra, bide ne duysam iyi..."Ne bakacaaam ben o arabaya yaa... altı üstü beş liralık araba, onun makinaları bile emekli oldu..." demez mi..durduk yerde moralimizi bozdu.. "neyse getirde bi bakalım şöyle gözle" dedikten sonra arabayı inceledi.."gayet temizmiş orjinal kalmış" falan gibi bişiler söyledi, sonra başladı bizi paylamaya... yok efendim bu arabaya bu kadar para verilirmiymiş,,, insan gelir bi sorarmış...bunun yerine yok bilmem ne model arabalar alınabilirmiş.. falan falan... anlayacağınız bizi bi dövmediği kaldı..Yav sana ne! kaça aldıysam aldım..severek aldım isteyerek biniyorum büyük de keyif alıyorum..İnsan bi hoşgeldiniz der... İyi bi seçim yapmışsınız der.. buyrun bakalım der... adam daha arabayı görmeden "ne bakacaam ona diyo" altı üstü beş liralık diyo ...sana ne bütçem ona yetmiş almışım...sen işini yap..mübarek bana formüla 1 tamircisi sanki bi havalar...arabada bi hata göremeyince amortisörlere taktı yok bunların dördüde patlakmış beni yoldan atarmış...yav ben de kendimce şoförüm o arabayla aldığım gün 670km yol yaptım...limitlerini zorladım.. hiç de bişi hissetmedim...üstelik dördü birden patlak bi amartisörü herkes anlar herhalde...neyse uzatmayalım...anlayacağınız bizim 15 yıllık Mazda Ustası Mustavausta! feci şekilde beni hayal kırıklığına uğrattı.. eğer dedim Mazda'nın ustaları böyleyse yandık..Bi daha da gitmem o HERTER'e!! boşuna dememişler "Mazda bozulmaz onu ustalar bozar" diye...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

boşver takma kafana böyleleri yüzünden mazda bu hallerde.

bende 2004 mazda 3 var, servise götürmek istemiyor canım, bizim millet birbirini kazıklamaya çok hevesli.

sanayide iyi bir usta bulayım, servise götürmeyecem, ama sanayidede mazdadan anlayan bulmak da bir o kadar zor.

sen sewerek bin kardeş. boşver onu bunu hatta bizi. ben de mazda 323 hb aldığımda bir dünya laf işitmiştim. 25 yaşında kazanmış para almış helal olsun demiyorlar da, yok bu alınırmıymış gibi aynen işittiğin laflar.

gösterme kimseye boşver. yağına suyuna bak, zaten kısa zamanda o usta kadar anlarsın arabandan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçenlerde, 1990 model 626 aldığımı ve Mazda Clup'a yeni üye olduğumu belirtmiştim.Neyse ben bu aracı aldığımın ertesi günü Ankarada bulunan HERTER MAZDA servisine gittim. Pazar günü olmasına rağmen açıktı.Selam verip tanıştıktan sonra adının Mustafa Usta olduğunu öğrendiğim bi ustaya yeni bi araba aldığımı ve ilk arabam olduğunu, kontrol ettirmek için buraya getirdiğimi, usta olarak yardımlarını istediğimi, eksikleri varsa da yaptırabileceğimi söyledikten sonra, bide ne duysam iyi..."Ne bakacaaam ben o arabaya yaa... altı üstü beş liralık araba, onun makinaları bile emekli oldu..." demez mi..durduk yerde moralimizi bozdu.. "neyse getirde bi bakalım şöyle gözle" dedikten sonra arabayı inceledi.."gayet temizmiş orjinal kalmış" falan gibi bişiler söyledi, sonra başladı bizi paylamaya... yok efendim bu arabaya bu kadar para verilirmiymiş,,, insan gelir bi sorarmış...bunun yerine yok bilmem ne model arabalar alınabilirmiş.. falan falan... anlayacağınız bizi bi dövmediği kaldı..Yav sana ne! kaça aldıysam aldım..severek aldım isteyerek biniyorum büyük de keyif alıyorum..İnsan bi hoşgeldiniz der... İyi bi seçim yapmışsınız der.. buyrun bakalım der... adam daha arabayı görmeden "ne bakacaam ona diyo" altı üstü beş liralık diyo ...sana ne bütçem ona yetmiş almışım...sen işini yap..mübarek bana formüla 1 tamircisi sanki bi havalar...arabada bi hata göremeyince amortisörlere taktı yok bunların dördüde patlakmış beni yoldan atarmış...yav ben de kendimce şoförüm o arabayla aldığım gün 670km yol yaptım...limitlerini zorladım.. hiç de bişi hissetmedim...üstelik dördü birden patlak bi amartisörü herkes anlar herhalde...neyse uzatmayalım...anlayacağınız bizim 15 yıllık Mazda Ustası Mustavausta! feci şekilde beni hayal kırıklığına uğrattı.. eğer dedim Mazda'nın ustaları böyleyse yandık..Bi daha da gitmem o HERTER'e!! boşuna dememişler "Mazda bozulmaz onu ustalar bozar" diye...

Selim eğer bu forumu biraz incelersen zaten Ankarada hangi mazda servisine gitmen gerektiğini hemen anlarsın.Gidince Tolga'ya selam söylersin  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selim eğer bu forumu biraz incelersen zaten Ankarada hangi mazda servisine gitmen gerektiğini hemen anlarsın.Gidince Tolga'ya selam söylersin  ;)

Katlıyorum..meb basayar tolga usta ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün aracımı teslim aldım Koşuyolu Merser Ersun Bey'den. İşçilik kalitesi, müşteriye yaklaşımları falan mükemmel. Sorduğum sorulara da anında cevap aldım. İstanbul Anadolu yakası için Koşuyolu Merser'i şiddetle tavsiye ederim. O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakında aracım 6 ayını dolduruyor ve dolayısı ile 10bin bakımına gitmem gerekiyor ilk bakımım olacağından tavsiye istiyorum nereye götüreyim ?? Avrupa yakasındayım. Memnun kalacağım bir yer istiyorum çünkü ben bir yerde başlayıp hep oraya gitmek istiyorum ;) Teşekkürlerr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...