Jump to content

Biri Bana Işıklı Kapı Eşiği Bulabilir mi??

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

uzun zamandır yapamadığım şeyi yaptım e bay e paypala üye oldum herşey tamam kapı eşiği sipariş verecektim fakat bulamıyorum biri bana e bay de kırmızı ışıklı kapı eşiği bulabilir mi lütfen :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülenti yazmadım yarınki toplantıya konsantre olsun diye.. ;D

görünüşe göre ışıklı yok piyasada ben çift tonlu krom eşikleri tavsiye ederim ısıklılar yıkamacıda su tutunca tırtlıyor :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daa önce mazda 3 yazınca 60 sayfaya yakın ürün cıkıyodu şimdi 46 diyo.. dönem dönem oluyo böle, bi süre sonra yine gelr ısıklı kapı eşiği eger yoksa.. yinede bi bakayım biraz, bulurum belki..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

eski konulardan birinde kapı eşiği için link verilmişti girdiğimde gördümki buy butonu yok yani bitmiş :'(

üzülme en gec 1 hafta içinde tonla çıkar yine sen kesin kararlımısın ışıklıda zira yıkamada su mutlaka kaçıyor ve yazıların yarısı yanmıyor illede ısıklı diyosan hangi renk ben sürekli bakıyorum ebay e bulunca link veririm sen rengi söle...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

üzülme en gec 1 hafta içinde tonla çıkar yine sen kesin kararlımısın ışıklıda zira yıkamada su mutlaka kaçıyor ve yazıların yarısı yanmıyor illede ısıklı diyosan hangi renk ben sürekli bakıyorum ebay e bulunca link veririm sen rengi söle...

kırmızı renkli arıyorum..ışıklıda da şu şekilde kararlıyım eşiklere su tutturmamayı ve aşırı özen göstermeyi düşünüyorum ama önümüz kış karda çamurda yağmurda ne kadar korayabilirim bilmiyorum.çok mu çabuk bozuluyor bu eşikler..birde angel arıyorum uygun bir angel bulursan onunda linkini verebilirmisin 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kırmızı renkli arıyorum..ışıklıda da şu şekilde kararlıyım eşiklere su tutturmamayı ve aşırı özen göstermeyi düşünüyorum ama önümüz kış karda çamurda yağmurda ne kadar korayabilirim bilmiyorum.çok mu çabuk bozuluyor bu eşikler..birde angel arıyorum uygun bir angel bulursan onunda linkini verebilirmisin 8:)

Merhaba 2 takım angel getirtiyorum, birinin sahibi yok eğer istersen sana ayırabilirim, fiyatı gelince belli olacak aracı bir arkadaşıma garantili getirtiyorum ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

7000 k angel tavsiye ederim bariz sekilde xenona yakın yanıyor renk olarak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba 2 takım angel getirtiyorum, birinin sahibi yok eğer istersen sana ayırabilirim, fiyatı gelince belli olacak aracı bir arkadaşıma garantili getirtiyorum ;)

fiyatı uygun olursa ustam neden olmasın..ama ben kısa süre sonra sipariş vermeyi düşünüyorum senin bahsettiğin angellar ne zaman eline ulaşır ki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bana bembeyaz angel lazım..senin dediğin biraz mavimsi gibi.benim araba kırmızı olduğu için direk bembeyaz lazım..

neyse seni inandırmak zor aklın hangisini kesiyorsa onu al sen :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

neyse seni inandırmak zor aklın hangisini kesiyorsa onu al sen :D

ayıpsın abi yaa mesele inanmak değil sadece bunu özellikle söylemeni bekliyordum kaç zamandır "son derece beyaz yanıyor" gibisinden bir yorum bekliyordum..bak diğer konuda xenon angel ın özelliği daha beyaz olması dedin saniyede kaptım angelı ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim kapı eşiklerinde hiç bir sorun yoktu bir sene boyunca.. çok da cafcaflı duruyor..ama bir tane yıkamacı arkadaşımızı uyarmama rağmen kapı aralarına tazikli suyu vermesinden bir müddet sonra 2 kapı eşiğimin ledleri yandı.. eğer su tutturmazsan bişey olmaz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ayıpsın abi yaa mesele inanmak değil sadece bunu özellikle söylemeni bekliyordum kaç zamandır "son derece beyaz yanıyor" gibisinden bir yorum bekliyordum..bak diğer konuda xenon angel ın özelliği daha beyaz olması dedin saniyede kaptım angelı ;)

böyle demesek alacagın yoktu napalım kötü mal aldırırmıyız biz sana :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...