Jump to content

Yeni Mazda 3 Multimedya Yazilimi

thearchitect
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba,ozellikle ios 8'den sonra iphone ile aracin ses sistemi arasinda baglanti problemleri yasamaya basladim,ornegin telefon aramasi yapmak istedigimde arama tonu duymadan baglanti yapiyor ve aradigim kisi telefona cevap verince sesi direk geliyor,yani oncesinde telefonunun calip calmadigini ya da o sirada mesgul olup olmadigini duyamiyorum.

Bunun cizumu icin yapanci forumlarda mazda tarafindan cikarilan guncellemelerden bahsediyor hatta versiyon numarasi 32 filan olmus.bizde boyle bir guncelleme yukleten oldu mu serviste merak ettim.(gerci o versiyonlarda da cesitli problemler varmis ama belki daha stabildir)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende 2010 t0y0ta kullanırken benzer sıkıntı yaşamıştım. Araç telefonla çok güzel haberleşiyordu, sonra bir telefon güncellemes, ve araçla haberleşme koptu. Biraz da apple taktiği bu, sonra firma abi ne yaptınız diye sorunca 4-5$ ver de anlatalım derler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kendim indirip usb üzerinden güncelledim..Yapalı yaklaşık 2-3 hafta oldu. Servise güncelleme sormuştum bırakın güncellemeyi nasıl yapacaklarını bile bilmiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaça güncellediniz ? Son Sürüm 3.00 gibi birşey görünüyordu baktığımda ve aracım günceldi? Değilse bende yapayım gerçekten bu telefon olayı 8.1.1 ve 8.1.2 de farklı durumda bağlantı kopmalarıda cabası , bir telefonda bir arabada ses

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies.cfm?t=2258393&p=30

Bu forumda sistem icin v33e kadar gelmisler ama anladigim kadariyla hepsinde farkli farkli sorunlar var. Benim aracimda v27 olarak gozukuyor ve iphone 6 ile ilk mesajda bahsettigim haricinde sms ve bildirim okuyamama problemlerini de yasiyorum.

Sanirim bu yazilimlar ornegin arka kamera baglantisi vs.gibi ozellikleri de barindiriyor,cunku birkaci goruntunun gec geldiginden filan bahsetmis..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Os version : 29.00.000, Music Database version : 00.04.000

Kaça güncellediniz ? Son Sürüm 3.00 gibi birşey görünüyordu baktığımda ve aracım günceldi? Değilse bende yapayım gerçekten bu telefon olayı 8.1.1 ve 8.1.2 de farklı durumda bağlantı kopmalarıda cabası , bir telefonda bir arabada ses

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Os version : 29.00.000, Music Database version : 00.04.000

Son Sürüm 33.00.500 olması lazım sizinki benimkinden de eski ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...