Jump to content

3. Nesil Mazda3 - American Park Görünümü

yukselokur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar Merhaba ;

3.Nesil Yeni Mazda 3 American Park ( Turuncu Park Lambası ) Görünümünü Merak Eden Arkadaşlarım Vardı, Onlar İçin Fotoğrafları Paylaşıyorum. Ayrıca Reflex Paketlerde Malumunuz xenon Yok, sentinelin Mazda için ürettiği orjinal 8000k xenon da ayrı bir güzel durmuş yorumlarınızı bekliyorum.

Tşkler.

Umarım Yakışmıştır  :dua:

post-8744-0-92104500-1420634615_thumb.jp

post-8744-0-83564700-1420634617_thumb.jp

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Mazda 3 İçin Canbus lı Özel Bir Ürünmüş ve 5 Yıl Xenon Beyin Garantisi Veriyor. Yalnız Xenonun da 8k mı yoksa 6k mı Arada Kaldım ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hemserim guzel olmus yalniz keske xenonu 6000k bile degilde 4300k taktirsaydin fakat antepte orjinal 4300k bulmak cok zor buyuk ihtimal yoktur ellerinde , 8000k yagmurda hicbirsey goremezsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız bunlar 8000 K gibi duruyor. beyaz mavi arası... Görsellikte 8000 K mükemmel duruyor. İşlevsellik yani aydınlık miktarı 4300 K en ideali.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş.. Peki reflex pakette otomatik Far yükseklik ayarı var mı?

Evet Var Otomatik Ayar Yapabiliyorsun Direksiyonun Sol Tarafında 1-2-3 şeklinde ayarlanabilir bir düğme :)

hemserim guzel olmus yalniz keske xenonu 6000k bile degilde 4300k taktirsaydin fakat antepte orjinal 4300k bulmak cok zor buyuk ihtimal yoktur ellerinde , 8000k yagmurda hicbirsey goremezsin

Sana Katılıyorum, Antepte bulamadım 4300k, benimkiler 8000k ama ben 6000 ile değiştireceğim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Var Otomatik Ayar Yapabiliyorsun Direksiyonun Sol Tarafında 1-2-3 şeklinde ayarlanabilir bir düğme :)

Sana Katılıyorum, Antepte bulamadım 4300k, benimkiler 8000k ama ben 6000 ile değiştireceğim...

1-2-3 şeklinde olan otomatik değil manuel olmuş oluyor. Siz el ile kumanda ediyorsunuz yani. Otomatik olanlar kontağı açtığınızda veya aracı çalıştırdığınızda aracın arka yük oranına göre farları otomatik olarak tekrardan kendisinin ayarlaması.

Bu neden sorulmuş, eğer ototmatik far ayarı yok ise muayene zamanı xenonları sökerek orjinalleri takmanız gerekecek. Otomatik far ayarı olmayan xenon farlar muayenede ağır kusur olarak belirleniyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1-2-3 şeklinde olan otomatik değil manuel olmuş oluyor. Siz el ile kumanda ediyorsunuz yani. Otomatik olanlar kontağı açtığınızda veya aracı çalıştırdığınızda aracın arka yük oranına göre farları otomatik olarak tekrardan kendisinin ayarlaması.

Bu neden sorulmuş, eğer ototmatik far ayarı yok ise muayene zamanı xenonları sökerek orjinalleri takmanız gerekecek. Otomatik far ayarı olmayan xenon farlar muayenede ağır kusur olarak belirleniyor.

O konuda bilgim yoktu teşekkür ederim,  O0

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Canbus lı da olsa, sentinel de olsa, aracınızın bir parçasına zarar verme ihtimaliniz çok yüksek.

Benim aracimda eski sahibinin taktiği xenon, merkezi kilit beynini yaktı.

Hatta şuanda bagaj ampulünü soküp daha güçsüz yada güçlü bir ampul taktığımda, aracin kapıları kilitleniyor yada kilitliyse açılmıyor.

Kimi araçlarda silecek motoru, yağmur sensörü bozuluyor, kimisininde sunroof motoru.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel durmuş hayırlı olsun güle güle kullanın. Bizim ilk nesil gibi bu kasaya da ne yaparsan yakışıyor. :)

Niye 2. nesilleri dışlıyorsun aga :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel durmuş hayırlı olsun güle güle kullanın. Bizim ilk nesil gibi bu kasaya da ne yaparsan yakışıyor. :)

kızdırma beni gelirim enişte ile kapına bak :D bizimkinede ne yapsan yakışır yani ayrıca araç çok şık olmuş gerçekten ne yapsan yakışır mazdaya .. fakat sanki xenon ları 4300 K diyen abilerim gibi kullansanız hem daha orjinal bir görünüm ve daha iyi görüş mesafesi elde ederdiniz .. yinede hayırlı olsun güle güle kullanın ..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...