Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Bagaj Aydınlatması

saudek
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yeni mazda 3 power paketi alan arkadaşlar, aracınızda bagaj aydınlatması var mı?

Ya da bütün paketlerde standart mı? Eğer öyle ise konfiguratörde isteğe bağlı aksesuarların içinde neden bagaj aydınlatması çıkıyor?

Aracımı satın alırken bagaj aydınlatmasını opsiyon olduğunu düşünerek ekstradan istemiştim, satıcı da bir şey demedi ve araca takılı geldi. Şimdi şüphelendim zaten var olan bir şey için ekstra ücret mi ödedim diye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni mazda 3 power paketi alan arkadaşlar, aracınızda bagaj aydınlatması var mı?

Ya da bütün paketlerde standart mı? Eğer öyle ise konfiguratörde isteğe bağlı aksesuarların içinde neden bagaj aydınlatması çıkıyor?

Aracımı satın alırken bagaj aydınlatmasını opsiyon olduğunu düşünerek ekstradan istemiştim, satıcı da bir şey demedi ve araca takılı geldi. Şimdi şüphelendim zaten var olan bir şey için ekstra ücret mi ödedim diye.

Öncelikle hayırlı olsun aracınız.

Hatchback için konuşabilirim; Sol kısımda lambası var. Ancak fabrikadan lamba kapalı olarak gelebiliyor. (Benimki öyleydi) Üzerinde küçük bi tuşu var ordan açın aydınlatmayı. Bagaj aydınlatması standart donanımdır, extra ücret talep edemezler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

içinde sol tarafta var ama çok dandik az aydınlatan bir lamba 

extra içindekini daha kuvvetli vs birşey yapıyorsalar bilemem ama pek memnun değilim içindekiler göremiyorum varla yok arası yanıyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...

merhaba arkadaşlar mevcut ampül hakkında bilgisi olan var mı? kendisi şu şekilde,  çekince geliyor. daha güçlü led bir tanesi ile değiştirmek istiyorum. 

Screenshot_20191228_231929_com.android.gallery3d.jpg

konusu varmış arkadaşlar, özür.  o kadar aradım bulamadım ama konuyu açtıktan sonra nette bakarken buldum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sedan için ampül bilgisi olan var mı arkadaşlar? daha güçlü bir tanesi ile değiştirmek istiyorum. sedanlarda ampül şu şekilde

Screenshot_20191228_231929_com.android.gallery3d.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

T5 abi. Ne yaparsan yap oraya Led taksan da etki etmez. Ya büyük led plaka ya da led şerit öneririm. 

Ben soketi kablosunu tek tek kesip ek yapmıştım led şerite. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Mehmet Özdemir :

Bir iki yabancı forumda T6.5 duy olduğunu söylüyorlar ama ampülün üzerinde bir ibare yok mu? 

A14V3W yazıyor hocam. bi de marka yazıyor galiba. zaten serçe parmağı tırnağı kadar bir şey. 

marka toshiba, bir rus kardeşimiz de sormuş ama kimse cevaplamamış anladığım kadarıyla:)

https://www.drive2.ru/l/514442525134553670/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Mutlu Tekir :

T5 abi. Ne yaparsan yap oraya Led taksan da etki etmez. Ya büyük led plaka ya da led şerit öneririm. 

Ben soketi kablosunu tek tek kesip ek yapmıştım led şerite. 

o zaman hiç uğraşmayalım hocam. ben hani girişi aynı olup güçlü bir ampül bulabilir miyim diye şansımı deneyeyim dedim. ampüle gelen kablodan ek yapıp iki üç ampül takanlar olmuş ama benim yapabileceğim bir şey degil çünkü ampülü söküp takmak kolay ama takıldığı yere kablolara ulaşmak zor.  ampül toshiba a14v3w diye bir şey.

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10.01.2015 at 23:59, İlhan :

Şerit Led ile güzel bir bagaj aydınlatması sağlanabiliyor. 2 yıldır kullanıyorum, bagajım ışıl ışıl. :)

Bende Mazda 6 ya şerit led taktım, valla ışıl ışıl :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

49 dakika önce, Kerem-81 :

Bende Mazda 6 ya şerit led taktım, valla ışıl ışıl :)

hocam nasıl yaptığınızı anlatsanız da biz de ışıldasak:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Katil Balina :

hocam nasıl yaptığınızı anlatsanız da biz de ışıldasak:)

Bagaj Ampülünü söküp, şerit ledi oraya bağladılar bende. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, İlhan :

Bagaj Ampülünü söküp, şerit ledi oraya bağladılar bende. 

ampülün sadece ucu dışarıda hocam, çekince geliyor. geri kalan her şey içeride kalıyor. yani aslında basit bir işlem ama işçiliği çok. daha aynı uca sahip daha güçlü bir tanesi ile değişirse sorun çožülebilir ama anladığım kadarıyla böyle bir ürün yok, varsa da aynı etkiyi gösteriyor.

bu arada konu çift dikiş gidiyor hocam birleştirirseniz şahane olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Foto atiyim benim bagaji cok guzel aydinlatti ama benim ampul T5 degil sofit 31 mm olandan Ledi sayisi bol olan ampuller iyi aydinkik veriyor. plaka icin kullandiklarim T5 idi 4 ledli orta aydinlik veriyor Sizin 6 veya daha fazla ledi olan ampul almaniz laizm Sanayide 10 tl cifti 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, ozgur35 :

Foto atiyim benim bagaji cok guzel aydinlatti ama benim ampul T5 degil sofit 31 mm olandan Ledi sayisi bol olan ampuller iyi aydinkik veriyor. plaka icin kullandiklarim T5 idi 4 ledli orta aydinlik veriyor Sizin 6 veya daha fazla ledi olan ampul almaniz laizm Sanayide 10 tl cifti 

internet üzerinden alabilirim, hiç sorun değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...