Jump to content

94 Model Mazda 626 Direksiyon Kutusu

toprak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar umarım bana yardımcı olabilirsiniz. Özellikle fiyat sorucagım ve işcilik .. Dün yeni aldıgım araçta yag kaçakları oldugu söylenmişti. Bugun meraktan ve aciliyet durumundan sordum soruşturdum bulundugum bir bölgede iyi bir ustaya gittim. Aracı kaldırdı ve baktı şu gibi sorunlar var...

sag salıncak burcu ya tamir yada degişecek tekerin içten yemeye başlamış dedi.. 75 tl

direksiyon kutusu yag kaçırıyor açıkcası bende baktım alt taraf yag olmuşş bariz belli .. Bunu komple degiştirmek 1000 tl üstü ama tamir yaptırcaz dedi.. Ortalama 700 tl peki randıman verirmi?

Vites kolundan sesler geliyor ve çok boşluk var ortalama 100 tl gibi bir masraf oldugunu söyledi ve arka denge kolu eyilmiş ortalama 80 tl .

Ve bagaj amartisörler 40 tl ..

Bunlar işcilik dahil fiyatları ama tek tek yapılırsa .. Hepsi birden yapılacak işcilik biraz daha füşebilir! Bunlar normalmi acaba?
Haa bu arada araç mazda 626 94 model hb 2.0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Normaldir , sonuçta 20 yaşında arabadan bahsediyoruz, eğer aracına güvenerek ve severek binmek istiyosan , bakımlarını aksatmayacaksın, zaten  yazmış olduğunuz ve yapılması gerekenler mecburi bakımlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

direksiyon  kutusu su almış  gremel mili pas yapmış ise tamir uzun ömürlü olmaz  heyer gremel milinde bir sıkıntı yok ise keçeleri degişerek tamiri yapılır buda yaklaşık direksiyon kutu revizyonu 200 tl gibi bişey tuttar sçküp takma işçiligi hariç

bagaj amartisörü fiyatı normal denge kolu da öyle kısaca fiyatlar normal gibi görünüyor  tek kalem iş yok orda ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

direksiyon  kutusu su almış  gremel mili pas yapmış ise tamir uzun ömürlü olmaz  heyer gremel milinde bir sıkıntı yok ise keçeleri degişerek tamiri yapılır buda yaklaşık direksiyon kutu revizyonu 200 tl gibi bişey tuttar sçküp takma işçiligi hariç

bagaj amartisörü fiyatı normal denge kolu da öyle kısaca fiyatlar normal gibi görünüyor  tek kalem iş yok orda ..

teşşeküler 2 tane direksiyon kutusu buldum uyumlu olup olmadıgına bakıcam yoksa tamir yapılcak.. tamir fiyatı yeniden sordum 250 den başlar belki 500 600 e gider dediler işcilik hariç ! diger söylediklerim aşşagı yukarı heryerde aynı .. dediginiz gibi ! 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...