Jump to content

Bu parça nedir?

parakeet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

herkese merhaba tekrar. resimde görünen parça nedir, ne işe yarar acaba?

karlı hava nedeniyle üç gündür ilk defa arabayı çıkarayım dedim, farları silerken bu adını bilmediğim şeylerin ikisinin de yerinden hafifçe ileri çıktığını gördüm, araya giren buz nedeniyle de çıkmış olabilir tabi :) 

not: soğuk havada arabaya gidip resim çekmeye üşendim, resim google'dan :)

post-7681-0-49908700-1420968437_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabada bu özelliğin olduğunu bilmiyordum :) şaka bir yana, arabayı ilk aldığımda ben de öyle düşünmüştüm, ama bugüne kadar çalışmadı hiç bunlar. ya da ben yapamadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Resimde gösterilen parça far yıkama aracıdır. Farlar açık durumda iken camlara su verirseniz otomatik olarak yıkama butonu çıkar-farlara su püskürtür-ve geri içeri girer. Çok soğuk havalarda mekanizma donabilir, hiç çıkmayabilir veya çıkıp girmeyebilir.

Aracınızda her zaman antifirizli cam suyu kullanın ve içine asla su karıştırmayın. Su haznenizde sadece antifirizli su bulundurun. Aksi taktirde aşırı soğuklarda antifiriz işe yaramaz, gene don yapar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Resimde gösterilen parça far yıkama aracıdır. Farlar açık durumda iken camlara su verirseniz otomatik olarak yıkama butonu çıkar-farlara su püskürtür-ve geri içeri girer. Çok soğuk havalarda mekanizma donabilir, hiç çıkmayabilir veya çıkıp girmeyebilir.

Aracınızda her zaman antifirizli cam suyu kullanın ve içine asla su karıştırmayın. Su haznenizde sadece antifirizli su bulundurun. Aksi taktirde aşırı soğuklarda antifiriz işe yaramaz, gene don yapar.

Birebir anlatmış helal olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bazı araçlarda bu vardır ama çalışmaz. yani gerekli ekipmandan yoksundur. ancak tampon böyle çıktığı için kapağını takarlar sadece. ya bir üst donanımda vardır ya da ülkelere gönderilen paketlere göre değişir.

eğer kitapçıkta denilenleri yaptığınız halde çalışmıyorsa dediğim durum geçerlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volvonun eski kasalarında bununla beraber, silecek bile var farlarında, ilk gördüğümde çok ilginç gelmişti, arkadaşların dediği gibi far yıkama fıskiyesi bunlar, eğer kapak değil aktifse zaten kolun üzerinde bir simge veya ibare vardır muhakkak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olsun özellik özelliktir, aslında hakkatende o kadar olmassa olmaz değil, beraberinde silecek olmadıktan sonra ki , mazdalarda öle bir anlamıda yok zaten , çok çok böle toz toprağı akıtabilir, sinek böcek artıklarını vede ağır kirleri temizlemesi çok zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...