Jump to content

Fotoğraftaki Kazalı Aracı Satma Konusunda Fikirleriniz

esesref

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese merhaba öncelikle.Bundan 2,5 hafta kadar önce araçla kaza yapmıştık.O konuda da yardımlarınızı almıştım.Şimdi karşı tarafın sigortası bizim aracı ödemiyeceği için aracı Bursa-Küçük sanayide bir tamir dükkanının önüne çektirdik.Ustalar aracı inceledi ve 6-7 bin masraf var değmez bunu yapmaya dediler.Biz aracı geçen sene 7500 e aldık ama ederi biraz daha fazlaydı.Şimdi bizde aracı bu şekilde satmayı düşünüyoruz ama sizce bu şekilde satılabilirmi?

post-8072-0-85607200-1421329448.jpg

post-8072-0-55698600-1421329469.jpgpost-8072-0-19205900-1421329492.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu şekilde bir aracı ya çıkma malzeme satanlar ya da bunun gibi kazalı araçları toplayıp, satan kaportacılar alabilir. Dedikleri gibi; siz yaptırıp, bineyim deseniz işin içinden çıkamazsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle tekrardan çok geçmiş olsun, aracın eski haline gelmesi çok maliyetli olacağı gibi , çok da zahmetli olacaktır, yapılan işlemlerin ne kadar kaliteli olacağıda tabiki çok su götürür , o bakımdan arkadaşların yazdığı gibi çıkma araç parçası satan birine uygun fiyata satmaya bak sonuçta ne kadar kurtarsan kardır, yapacak bişey yok, Allah beterinden korusun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolasınız sanırım hurdacı 1500 tl vermiş.Biz yinede çıkmacı-kaportacılara falan satıcaz o zaman dediğiniz gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim.Valla bu aralar çok dolaşamicaz kırık çıkık durumlarından ama arkadaşlar vasıtasıyla falan çıkmacılara sordurcaz bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolasın ya araba kazasından 3 gün önce ben motorla ayağımı kırdım annem-babam beni memlekete götürürken de araba kazası yaptık babamın boynunda ve göğüs kafesinde toplam 3 kırık var annemin de göğüs kafesinde 2-3 tane kırık var :( emniyet kemerleri çok tutmamış gibi.direksiyon ve torpidonun konsoluna vurdular 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağolasın ya araba kazasından 3 gün önce ben motorla ayağımı kırdım annem-babam beni memlekete götürürken de araba kazası yaptık babamın boynunda ve göğüs kafesinde toplam 3 kırık var annemin de göğüs kafesinde 2-3 tane kırık var :( emniyet kemerleri çok tutmamış gibi.direksiyon ve torpidonun konsoluna vurdular 

arkadaşım çok çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin annen ve baban biran önce iğleşirler ......

Benim mazdayada bir heyvan -ehliyetsiz araç kullandığı için diyorum-  yandan dalmıştı.... arabayı toplama yapan bi kaportacıya 4500 vermiştim....

post-2327-0-48552800-1421359800_thumb.jp

post-2327-0-51557400-1421359851_thumb.jp

post-2327-0-84513900-1421359876_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her otomobilin bir alıcısı vardır.

İster bilinmeyen bir marka model olsun.İster 2.eli zayıf bir marka model olsun. İster bozuk, kırık, vuruk, eski, püskü paslı bir otomobil olsun. Her otomobilin bir alıcısı vardır. Bir gün, 3 gün, 1 ay, 3 ay bir şekilde satarsınız.

Bence ilk yapmanız gereken iş, bu hali ile ilan vermeniz. Bu şekilde daha net anlayacaksınızdır. Sırf bu işi yapan kişiler var. Hasarlı yada hurda araç satın alanlar var. Piyasası nedir, kim ne kadar ücret veriyor, vs. Aklınızda bir fikir oluşur bence.

Hayırlı satışlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok geçmiş olsun, en kısa sürede şifalar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. Daha iyi fotoğraf çekip internetten de ilan vereyim o zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aracı sağlam iken 7.000₺ alınmış

Bakım tekrarlayayım sağlam iken o fiyat

Şuan ön yok ne verecekler 6.000 verecek hali yokya

Geçmiş olsun maddi hasarla olayı atlatmışsın ver gitsin bence

Ha zorlasan 2.000₺ verirler demekki 2.000₺ iste ver gitsin fazlası etmez zaten

Hiç uğraşma kendin içinden çıkamazsın yaptırmaya harcayacağın para ve zaman edeceğin kar kadar olmaz .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi dediğim gibi 7500 e aldık ama ederi daha fazla Babamla konuştum 4 e koydum arabayı sahibinden.com a  (4 bencede fazla) ama 3 diyene de vercek.Üstüne para biriktirip başka araç alıcaz artık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...