Jump to content

Mazda Lantis.

Anıl
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

mesai bitti ben kaçar.

eve gidip ördeğin içinde biriken çöp yııntısını belediye çöplüğüne dökeyim bari. çocuklar sayesinde konteynere sığmayacak kadar çöp doldu içerisi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• MuRDoC_111

6

• Murat b

11

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest mustafa_g

bana Kadirinki lazım abi özellikle,ibreti alem için göndericem bütün forumlara  :D  :D

her yere gönderemezsin ama.

ultra yüksek yargı organları silerler anında belgeleri. anladın sen onu ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi iki seçenek var...

1-) senin araba standart ve komple milleti arkana alıp benım gıbı 45ine gelmıs 3 cocuk baası evlı barklı bır adamı keklemeye calısıyorsun:):)

Volkan'ın dediği gibi profilde 26 yazıyor. Bu durumda yanlış beyandan zaten alırız biz anahtarı, kalkmaya gerek yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende sizin arabalar 4 vitesli otomotik die şeettim nerden şeettiysem :P (çevir kazı yanmason hesaabı :D)_bi toplantı daa düzenler deneriz 4. viteste devir kesiciyi yakalamayı 8:) aklıma takılmısken sorayım, bu deneme esnasında motoru gümletme olasılığı nedir acaba :D_hayır öle olursa direk kakalarız die soruyom :fiuw:

İrfan özellikle senden alıntı yapıyorum çünkü zaten sabıkalısın bu hususta...

Arkadaşlar, aramızda çok genç olanlar, hatta ehliyeti olmayanlar var, bu son hız ve en yüksek hız muhabbetlerini özelden yapalım lütfen, bunlar burada tasvib ettiğimiz davranışlar değil....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, aramızda çok genç olanlar, hatta ehliyeti olmayanlar var, bu son hız ve en yüksek hız muhabbetlerini özelden yapalım lütfen, bunlar burada tasvib ettiğimiz davranışlar değil....

abi haklısın vala sana sözde vermiştik zaten bide, öle hatırlıyom sanki :fiuw:_geyik olsun hesabı konunun içeriğini dikkate almadan atlayıp bişeler yazıyom arada sırada ama buda geyiği yapılacak türden ya da özendrici muhabbeti yaplıacak cinsten daha dorusu muhabbeti yapılacak şekil ve şemalden bi konu deil dorudur.. marifette deil acıkcası yol elverdikce dedemde ninemde basar o pedala ama.. aması sonrası oluyo işte, sakata gelmek hiç zor bişe deil hersey kendiliğinden olup bitiyo bi anda bişicikler anlamadan.. olan anaya babaya oluyo, Allah korusun ölen ölüyo geride kalan sürünüyo.. kimseye yanlıs örnek olmak istemem o yüzden özür dilerim herkeşlerden.. ciddi konular bunlar beni uyandırdıın için ayrıeten tesekkürler abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

yerinde yapılmış uyarıya sadece alkış tutulur. sırf bu kadir yüzünden oluyor bu muhabbetler, ortalık karıştırıcı, mikser mizaçlı bir arkadaştır kendileri :)

işin gırgırı, geyiği bir yana da şöyle bir şey söylemem lazım. keşke tüm genç arkadaşlar bizim yaptığımız gibi bu işin geyiğini yapsalar ve tüm mevzu klavyeye dökülen muhabbette kalsa. kadir ve ben yaklaşık 2 senedir kapışırız her gün her saat. ama bunu daha ayaklar gaz pedalının üstünde gerçekleştirmedik. :)

bu mesajı okuyan genç arkadaşlara ise önerim, eğer ille de kendilerini öldürmek istiyorlarsa başka bir yol bulsunlar. hiç değilse trafikteki diğer araçlardaki masum insanları da yanlarında götürmezler giderken.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak yıllar önce beni sıkıştıran bir taksiyi 155'e şikayet ettim.adımı adresimi telefonumu aldılar.2 gün sonra aradılar.Taksiciye gereken cezai uygulama yapılmıştır diyerek.Yaptıklarına inanıyorum çünkü sistemleri hep kayıt altında..yapmadan yaptık deme şansları yok...Aslında bu vatandaşlık görevi.çoğu zaman boş veriyoruz,lanet olsun diyerek,ama herkes duyarlı olup şikayet etse sanırım bu tür olaylarda ciddi azalmalar olacaktır..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi, ben özelllikle ;

- Stop lambaları yanmayan

- Gereksiz sis farı kullanan (bunların çoğu geceleri parkları yakıp sadece sisfarı ile dolaşan)

- Yolda zigzaglar çizen

- ve emniyet şeridini kullananları, plakasını alabilirsem şikayet etmeye çalışıyorum ama benden hiç tlf numarası felan istemedikleri için geri dönüşte olmadı bugüne kadar :) Bende mi bir problem var acaba :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi, ben özelllikle ;

- Stop lambaları yanmayan

- Gereksiz sis farı kullanan (bunların çoğu geceleri parkları yakıp sadece sisfarı ile dolaşan)

- Yolda zigzaglar çizen

- ve emniyet şeridini kullananları, plakasını alabilirsem şikayet etmeye çalışıyorum ama benden hiç tlf numarası felan istemedikleri için geri dönüşte olmadı bugüne kadar :) Bende mi bir problem var acaba :)

numara istemelerine gerenk yok benip cepin numarası gizli onu bile görüolar arayınca :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...