Jump to content

2010 Mazda 3 Kaza Yaptım

bozo42
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İyi günler arkadaşlar..

14. ocak 2015 sabahı yolların buzlu ve sisli oluşundan dolayı mazda 3 hb arabamla kaza yaptım..maalesef benim ön iki airbag tampon sağ çamurluk ve kaput hasar gördü..Bugün araştırırken 2011 model mazda 3 sedan hurda belgeli bir araç denk geldi..benim aracın sisleri ve tamponu bu araçtan biraz farklı..bu aracın airbaglerini ve tamponunu alsam benim aracımda uyum problemi yaşarmıyım? Cevap verirseniz sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle geçmiş olsun, inşallah sizlerde bir sıkıntıya sebep olmamıştır kaza

Teknik olarak çok ciddi bir farklılık yok ise olabilir diye düşünüyorum çünkü o aracın tek farkı makyaj görmüş olması. Tam bilgiyi bir teknik servis verebilir ancak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler arkadaşlar..Konyada bulduğum çıkma parçaları ve airbag i 2 gün önce  satmışlar..Şu anda bulamadığım tek parça airbag..Her gittiğim mağaza bulamazsın boşuna arama diyorlar..Moralim sıfır..ne yapacağımı şaştım kaldım..Bu araba Mehmet beyin dediği gibi araç 2012 modelmiş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok geçmişler olsun ve Allah beterinden korusun inşallah. Sanırım sigortanız yok, o yüzden böyle bir arayış içindesiniz. Yetkili, servise danışarak bu işe girişin derim. Aldığınız parça uyum sağlamaz, yada problemdir, hatalıdır vs. Elde ki bulgurdan olmayın. Aman dikkat derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu ilanı görmüştüm bilgi verdiğiniz için teşekkürler..Bu airbaglar eski kasa için uyumlu..maalesef bizim araca uyum sağlamıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Airbag fiyat konusunda bilgisi olan varmı arkdaşlar..Serviste almaya kalksak ne kadara gelir.?

Airbagin fiyatını bizlerin bilmesi zor iş. Ancak yakın zamanda kaza yapıp, Airbagini değiştiren bir kişi bilebilir ancak. Yakın zamanda da böyle mesaj hatırlamıyorum. Servisi arayıp şase numaranızı vererek fiyat alabilirsiniz. En kesin, en garanti yöntem bu şekildedir.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

servis airbag lere montaj hariç 7000 tl gibi bir rakam verdi..bende uğraşamayacağım için aracı sattım..şimdi 30.000 35.000 tl arası bir araç bakıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...