Jump to content

Satılık Mazda3 2007 Model

Ali

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese Merhaba

Aracımla artık yollarımı ayıracağım bu gidişle kendisinden her ne kadar memnun olsam da artık daha güncel bir kasaya ve birazda yenilik olsun diye aracı değiştiriyorum. Eğer forumdan biri alırsa memnun olurum. Fiyat konusunda bana göre ederi bu şuan acelem yok umarım kıymetini bilecek biri alır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-temiz-mazda3-199223418/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun hakkınızda, aracı dün ilanda görmüştüm tesadüf olarak. Temiz ve düzgün bir araca benziyor. Allah yeni sahibine bağışlasın diyelim :)

Yanlış anlamazsanız, konuyu da kirletmek istemem ama merak ettiğim bir iki şey var;

Yan marşpiyelleri ve ön tamponu nereden ve ne kadar maliyetle tedarik ettiniz ?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim :)Fiyatlarını unuttum ama faturasına bakıp size iletirim yetkili servisten almıştım.

Mazda3 Power Sense - AT , sana o yakışır ;)

Abi şeytan dürtüyor ama bütçem elvermiyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oo hayırlı satışlar kanka :) Dizel al dizel... Hala mı kafan karışıkk :D

Alıyorum kanka Allah nasip ederse inşallah arabamı satarsam hayırlısıyla :) Ama herkese tavsiyem şu arabanıza uzun yıllar binmeyin çocuğunuz gibi oluyor ben satarken ağlarsam şaşırmayın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim :)Fiyatlarını unuttum ama faturasına bakıp size iletirim yetkili servisten almıştım.

Fiyat bilgisi verirseniz çok memnun olurum cidden :)  tampon olmasada yan marşpiyelleri mutlaka taktırmayı düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amin abim inşallah istediğim gibi olur. Fakat ne alacağım konusunda kafam halen karışık :)

Zaten karışık olan kafanı, bende karma karışık hale getirdim herhalde. :D

Ali'cim hayırlısı olsun, umarım değerini, kıymetini bilecek bir arkadaşa nasip olur.

Umarım tez zamanda da, bütçene ve gönlüne göre bir guzu buluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...