Jump to content

Siz Olsanız Hangi 3 Parçayı Modlardınız?

Guest infsphinx
 Paylaş

Siz Olsanız Hangi 3 Parçayı Modlardınız?  

194 oy

1. 1. Siz Olsanız Hangi 3 Parçayı Modlardınız?

• Spoiler
      25
    • Panjur
      10
    • Jant
      48
    • Fren Diski
      7
    • Tampon Seti + Marşpiel
      33
    • Turbo
      44
    • Performans Egsostu
      24
    • Ön Kaput
      3
    • Hava Filtresi Üstü Havalandırma Kanalı
      8
    • Xenon Far Kiti
      18
    • Neon Aydınlatma
      4
    • Vinyl
      0
    • Yay + Amortisör
      36

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 119
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

22

• Superas

9

• ømeraga75

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

ben daha hiç vurmadım altını,ama devamlı vuran bi arkadaş var aramızda araba sürmekten anlamayan,bkz. Okan  :D  :D

Volkan, dost uyur, admin uyumaz :D . Topraaam olarak sana bunuyapmak istemezdim ama Migros otoparkına girerken altını sürttüğünü cümle alem biliyor :D Yapma bize numara :D

Migros otoparkında 10.oo olarak kararlaştırılan buluşma saatinde 2 araba ile 2 kişi vardı, telefonla kontrol ettim..

Biz oraya vardığımızda saat 11.oo olmuştu, Volkan unuttu otoyoldan basıp gitti tek başına, telefon edip döndürdük ve korkulan oldu, otoparka girerken altını sürttü, gerçi herkes sürttü çünkü saçma bir tuzak var ve düzgün de çalışmıyor sanıyorum fakat bu Volkan'ı affettirmez, Okan haklı çıktı o hususta...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan, dost uyur, admin uyumaz :D . Topraaam olarak sana bunuyapmak istemezdim ama Migros otoparkına girerken altını sürttüğünü cümle alem biliyor :D Yapma bize numara :D

hayır abi o sürtme sayılmaz,o zamanda söylemiştim bunu,çünkü Selman abinin arabasının altı da sürttü orda  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eliftuning in sitesinde 300e satıyolardı abi, alim en iyisi onları gelir gelmez..

edit: http://www.eliftuning.com/index.php?gkid=&p=arama&k_id=0&ara=mazda+3+yay apex in yayı mı varmıs yaf :( en pahalısı en iyisi mi (eibach) yoksa hepsi aynı apex alıp tek mi oliim bende :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ondan sonra mavi nazar boncuklu bir tespih alınır ve kesinlikle vites "sopa"sına geçirilir... ama o kesinlikle çıkarılmaz ordan adettendir...

e bende de var bundan :D bendeki modifiye şimdi doğan görünümlü şahin modifiyesi mi acaba :D

Ben de jant-yay-amortisör-turbo seçerdim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

e bende de var bundan :D bendeki modifiye şimdi doğan görünümlü şahin modifiyesi mi acaba :D

Ben de jant-yay-amortisör-turbo seçerdim..

ahah helin bi bayana da süper gider hani...

bende de var o tespihlerden fakat aynada aslını benim nazar boncuğumla beraber tiptronik olduğu için vitese geçiremiom... düz vites olsaydı ama kesin vitesteydi... :D :D

eeee geleneği sürdürmek lazım dimi...  :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

turbo - yay/amortisör ve fren diskini seçtim.

sadece performans ve o performansı dizginleyecek frenler ve yol tutuşu yeter de artar bile :)

Bizim aklımız gitmekte valla hiç durmayı düşünmedik :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

motoru modifiye edipde yol tutuşu ve frenleri modiye etmemek olmaz ben önce motordan ve yürüyen aksamdan başlardım en sona jant alırdım çünkü okadar uğraşıp performans yapmaya çalıştığım aleti jantla öldürmek istemem hatta mümkünse jantları küçültürüm :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

ben karar verdim eğer bigün olurda sedanın 2.3 motoru gelirse durumumda müsaitse aynı gün arabamın anahtarlarını galeriye bırakıp 2.3 sedan mavi bir mazda3 ile orayı terketmeye planlıyorum

direk gidiceğim yerde sanayi olucak zira kaliperlerim sarı olmadan ben binmem o mavi 2.3 sedan mazda3 e  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hazır şimdikine göre modlanmış bir araba alırsın da onun vergisi yer bitirir adamı bea...

yesin bitirsin bişey olmaz bittiğim yerde satarım ama 3 gün hayatımı yaşarım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...