Jump to content

Mazda 626'ma Gündüz Farı Taktım

oguzhan89
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir alışveriş mağazasından çifti 8 liradan 2 cift aldım, ürün güzel beyaz cift taraflı banti vs herseyi içinde ben bir tanesini bagaj ampulunun az aydinlatmasindan ötürü paralel olarak bağladım diğerini kaputa anahtarla akuden güç alarak diğerlerini de tampona kendi bantiyla parklardan güç alarak bağladım ben cok beğendim uygulamak isteyenlere örnek olur umarim tavsiye ederim[emoji4] [emoji106] 4cca5e1cf49ea53191063544a6410a2b.jpgb21be80641ae7e506901dc00a892e15d.jpg8ebed4dace9c569213e7c840146e81ac.jpg69ee4758facb322df446b7fdd17f7e2e.jpgd029e9e2e16396d0651fbeb47adb9190.jpg[emoji1]

Oğuzhan ALTUĞ

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayir değil hocam parklara taktim turuncu ampul, amerikan yapınca güçsüz oluyor muayne polis vs korkusundan dokunmadim

Oğuzhan ALTUĞ

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasil tabir edeyim bilemedim göz almayan parlaklikta diyeyim bilerek biraz aşağı megilli yaptim kimsenin gözünü almasin diye:)

Oğuzhan ALTUĞ

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece çift yüzlü banda güvenmemek lâzım. Ben de çift yüzlü bantla tutturdum 1 ay sonra yerinden çıktı. Kenarlarından bir yerlerden soğuk silikon uygulanmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece çift yüzlü banda güvenmemek lâzım. Ben de çift yüzlü bantla tutturdum 1 ay sonra yerinden çıktı. Kenarlarından bir yerlerden soğuk silikon uygulanmalı.

yarın hemen önlemi alıyorum hocam tşk ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun. benim merak ettiğim parklara taktığınız ampül. ben o ampülün turuncusunu bulamamıştım. siz farklı tip ampülmü taktınız acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun. benim merak ettiğim parklara taktığınız ampül. ben o ampülün turuncusunu bulamamıştım. siz farklı tip ampülmü taktınız acaba?

Bende aradim uymadi olanlarda bende klasik balon tipte ki sinyal ampulunu taktım hocam direk uydu

Oğuzhan ALTUĞ

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oo yakışır  O0

aksarayda ledli olanı bile var bende mesela orda ledlisi var şu an onların. turuncu kırmızı beyaz uzay oto var oradan aldım siteside olması lazım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende aradim uymadi olanlarda bende klasik balon tipte ki sinyal ampulunu taktım hocam direk uydu

Oğuzhan ALTUĞ

yuvarlak tip sinyal ampülleri oluyorsa onlardan takarım. benim araçta amerikan park var ikisi birlikte daha uyumlu olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yuvarlak tip sinyal ampülleri oluyorsa onlardan takarım. benim araçta amerikan park var ikisi birlikte daha uyumlu olur.

http://otouzay.com.tr/urundetay/22/109/1679/ledli-dekoratif-ampul-2x22-smd-beyaz-turuncu#ad-image-0

buldum bunlar dediklerim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam amerikan parki nasıl yaptınız ?

Oğuzhan ALTUĞ

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muayne de sıkıntı olur mu Mürsel abi ? Sinyal verdiğiniz de aydinlatmasi kaliteli mi ona göre bende yapmak isterim

Oğuzhan ALTUĞ

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dostum çok ucuza gayet yakışıklı bi işlem yapmışın tebrik ederim.güle güle kullan

Tşk ederim sağolun [emoji4]

Oğuzhan ALTUĞ

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muayne de sıkıntı olur mu Mürsel abi ? Sinyal verdiğiniz de aydinlatmasi kaliteli mi ona göre bende yapmak isterim

Oğuzhan ALTUĞ

ben normal amerikan park modülü takılı girdim muayyene ye kusura vs sokmadılar ki far konrolünde bariz yanıyordu kimse takılmadı o konuya 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oğuzhan ALTUĞ

muayeneye giderken park ampülüne bağladığın kabloyu söküyorsun sadece. onun haricinde sıkıntı çıkmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Bikes44
      Yazan: Bikes44
      Arkadaşlar çözemediğim bir nokta var. Lütfen yardım;

Farlar auto moddayken gündüz farı olarak sadece kaş şeklindeki led çizgiler yanıyor. Farları çevirip park lambası konumuna alınca led çerçeve de yanıyor. Ama çok güçsüz ışık veriyor benim araç. Aşağıdaki görseli elde edemiyorum ben, halbuki ben gündüz bu şekilde gezmek istiyorum. Bu led ışıkların parlaklık ayarı varmı? Nasıl ayarlanıyor bulamadım?

• Yeni Oluştur...