Jump to content

Mazda 323'ümü Satıp Mazda 626 Almayı Düşünüyorum

kenanegm34

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar yaklaşık bir yıldır kullandığım 323' ümü düşündüğüm fiyata değerlendirip 626 almayı planlıyorum

Aracımdan çok sıkıntım yok motor olarak klima yürüyenden yana canımı sıkan konu yok ancak uzun yol kullanıcısı olduğumdan özellikle ses yalıtım konusunda 323 biraz yoruyor hele birde eski bir taunus kullanıcısı olunca baya alışmak zor geldi

Aynı vergi diliminde aynı yakıt değerlerinde bir üst kasa araca binmek gibi bir düşünce oluştu kafamda buradan da paylaşarak hem fikir hem teklif almak istedim.

Kendi aracımın sahibinden ilan no:   199012356

Şimdiden teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ilanı geçici olarak askıya aldım bir arkadaş ciddi olarak bugün pazarlığını bitirdi diyelim ama ben prensip olarak kapora almak istemedim

verdiğim sözün arkasındayım diyerek beklemeye geçtim ilan no:

199012356

indirim konusunda tabi ki olabilir ama bunları özelden konuşmak taraftarıyım alışveriş bittiğinde de buradan ayrıca bilgilendirme yapacağım  teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bordo 626 1993 model 140000 kmde araçta boya sadece kaputta var ilk sahibinden alındı araç araç solma yok bütün bakımları eksiksiz kapalı garaj aracı iç döşemede hata yok 13500tl ye bırakabilirim aracın tek eksiği klima yok klimasız istenmiş zamanında araç bu arada araç manuel ilginizi çekerse görüşelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim teklif için aslında kafamda yeni kasa vardı hep ama daha tam netleştiremedim

belki sizin kasalara da bakabilirim bugün bir abimle fikir alışerişi yapacağım o zaman durumu netleştiririm gibi

araç istanbulda mı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar aracın satışını verdim hatta bu cumartesi istanbul da birkaç araca bakmaya gittim genel olarak baktığımda yeni kasaların fiyat aralığında çok oynama olması kafamda tereddütler oluşturdu

şimdilik birkaç gün beklemede kalıp belki farklı seçeneklere de yönelebilirim

herkese ilgisinden ötürü teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aslında evet amacım aynen dediğiniz gibiydi fakat biraz daha donanım diye arattırırken geçen seneden düşündüğüm 99 mondeo fikride yeniden kafamda oluştu tabi ghia paketleri 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...