Jump to content

Lastik Tercihi

kursadnart
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 4 mevsim lastikte tavsiye edeceğiniz lastik marka ve modellerini paylaşırsanız sevinirim. Ben GOODYEAR EFFICIENTGRIP veya BRİDGESTONE B330 EVO düşünüyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
Ebatlar 205/55/16 yük-performans 91 V veya H

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Arkadaşlar 4 mevsim lastikte tavsiye edeceğiniz lastik marka ve modellerini paylaşırsanız sevinirim. Ben GOODYEAR EFFICIENTGRIP veya BRİDGESTONE B330 EVO düşünüyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Ebatlar 205/55/16 yük-performans 91 V veya H

205-55-R16 olarak Dunlop aldım tam 1 sene önce, 10000km civarı yol yaptım, yazın 170-180km hızlarda uzun süreli yolum oldu sessiz ve problemsiz, kışın yağışlı havalarda da memnun etti. Açıkcası verdiğim parayı hak etti kesinlikle ( 4X160TL vermiştim)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.Bugün Goodyear bayiisine gittim şöyle bir fiyat edineyim ve bilgi alayım diye. Googyear 242 Tl den 215 e inmiş. Dunlop içinde 160 lira dedi ancak benim bildiğim kadarıyla dunlop goodyearın yan ürünü. Bu nedenle sıcak bakmadım ancak sizlerdeki uyandırdığı memnuniyet benide biraz yumuşattı... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben şahsen 2004 mazda3'te bridgestone b330 evo kullandım.pek memnun kalmadım.otobanda 120-140 km.civarı sanki sağa sola kayarmış hissi veriyordu.4 mevsimde michelini gayet başarılı buldum.dunlop ise aslında hemen hemen tüm sıfır araçların testlerinde kullanılmaktadır.oldukça kaliteli lastiktir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Arkadaşlar değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.Bugün Goodyear bayiisine gittim şöyle bir fiyat edineyim ve bilgi alayım diye. Googyear 242 Tl den 215 e inmiş. Dunlop içinde 160 lira dedi ancak benim bildiğim kadarıyla dunlop goodyearın yan ürünü. Bu nedenle sıcak bakmadım ancak sizlerdeki uyandırdığı memnuniyet benide biraz yumuşattı... :)

Dunlop başlı başına bir lastik üreticisi sadece Dunlop'un bir kısmına Googyear ortak ama onun yan firması değil, Yani Nissan'ın bir kısım hissesine Renault ortak olupda Yan firması yapmıyorsa buda aynı şekilde.

Aynı zamanda Formula ve birçok ralliye Lastik sponsoru sanıyorsam, Ayrıc Hankook Markasınıda öneriyorum, onunlada 3000 km yaptım bu kış çok yumuşak ve sessiz. Focus ve Jettaların bir kısmında fabrika çıkışı üzerinde geliyor. Uygun fiyatlı ve Yol yardımlı tavsiye ederim :)

Ayrı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beni de dunlop çı yapacaksınız arkadaşlar ha gayret :) Şaka bir yana deneyimlerinizi paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

4 lastik değişim zamanım geldi. Üzerindekiler Good Year Exellence. Ancak ben Continental CPC 2 düşünüyorum. Bu lastiği kullanan arkadaşların değerlendirmelerine ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşım bende goodyear kullandım. tüv zamanım geldi. pazartesi muayeneye girecek araç. lastikten elenme olasılığım yüksek olduğu için 4 lastiği sıfırladım. 2 ay gezmediğim forum,okumadığım yorum, sormadığım lastikçi kalmadı. hem fiyat hem kalite için...

sonunda toyo proxes aldım...

sonuç mükemmel diyebilirim.

şu an audi firmasın fabrikasından çıkan sıfır km Q7 lere bile toyo takıyor. lastiği aldığım adam bizzat AUTOBİLD dergisinden gösterdi.

michellin iyi lastik ama yanlardan çatlama ve yarılma yapıyor.bir ayda 45 şikayet aldık dediler.

bende toyodan yana oyumu kullandım:)

fiyatta makul 4 lastik 360 tl

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

...

...

fiyatta makul 4 lastik 360 tl

4 lastik 360 nasıl oluyor ya, acaba model farkından dolayı mı?? çünkü ben tek lastiği 200 civarına almıştım :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 lastik 360 nasıl oluyor ya, acaba model farkından dolayı mı?? çünkü ben tek lastiği 200 civarına almıştım :(

175*65*14 ebatları. ayrıca katalog fiyatı 106 tl ben tanesini 87,5 aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Opel Astra aracımda fabrikasyon Continental vardı. 4 sene kullandım yaklaşık 30.000km bir sıkıntım olmadı. Ama kodu neydi bilmiyorum 205-55R16 ebatıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beğenmeyene de meşe mi lazım gürgen mi bilmiyorum. 170 le fırtınalı yolda , aquaplaningde kendini kaybetmeyen lastik iyi lastiktir. beğenmeyen arkadaşların aklında marka ön yargısı vardır muhtemelen. ben ilk defa toyo kullanıyorum ve feci memnunum . 23bine geldi araba, yol tutuşta en ufak sıkıntım olmadı. j48 için konuşuyorum diğer modellerini bilmem .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Mazda3Barisss
      Yazan: Mazda3Barisss
      Herkese merhaba .. Askerliğinin son dönemini yapmakta olan ve forumumuz üyelerinden olan değerli bir abimizin isteği üzerine bunu paylaşıyorum .. 4 jant 4 lastik ve toplam 1500 km bile yapmadı şuan depoda durmaktadır lastikler 2014 üretim tarihlidir .. Fiyat olarak ise 2200 TL istemektedir .. Lastiğin markası michelin pilot exalto xl ebatları 215 / 45 / R18 dir .. En ufak hasar vuruk vs si yoktur .. İlgilenenler benimle irtibata geçebilirler ..

• ferrariyh
      Yazan: ferrariyh
      merhaba, yeni kasa power donanımdaki lastik basınç sensörü eski kasalardaki gibi jantın iç kısmında kalan siboba takılı sensörden mi yoksa araç üzerine takılı bir sensörden mi bilgiyi alıyor? bilen duyan var mı?

• Yeni Oluştur...