Jump to content

2015 Yeni VW Passat Test Sürüşü

Sonernler
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

117.300 TL. Mazda6 ya yakın olan. Mazda6 ne kadar?

Mustafa İyi zam gelmiş Mazda 6'ya. 129.800 Liradan başlıyor. Benim aklımda ki en son güncel fiyatı 117-118 bin lira idi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel paylaşım olmuş emeğinize sağlık..

Passat D sınıfında özellikle marka algısından ve 2. eldeki güçlü yapısından dolayı lider konumdaki araçlardan.Makyaj da yese , kasa da dediğiştirse her türlü alıcı bulur diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 6 yı 1.5 dizelle getirirlerse iş yapar ve satar. Yoksa ülkemde bu vergiler bu yakıt fiyatları varken hastası hariç satamaz :)

Mazda böyle bir değişikliği kolay kolay yapacak bir marka gibi gelmiyor bana..En azından şimdilik..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda böyle bir değişikliği kolay kolay yapacak bir marka gibi gelmiyor bana..En azından şimdilik..

Türkiye pazarına çok önem vermediklerinden dolayı. Yoksa elinde 1.5 motor dizel var. Biraz güçlendir koy mazda6 ya eskisinden çok satar :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler emeğinize sağlık D sınıfının hatta tüm sıfır araçların bu denli vergilerle yüksek olmasından ötürü bana hayal :)

Oğuzhan ALTUĞ

Bende teşekkür ettim sağolun yorumunuz için. Evet bu sınıfta bir araca binmek benim içinde bir hayal   :

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye pazarına çok önem vermediklerinden dolayı. Yoksa elinde 1.5 motor dizel var. Biraz güçlendir koy mazda6 ya eskisinden çok satar :)

Eskisinden çok satacağı konusunda, kesinlikle seninle hemfikirim. Lakin yapacağı maliyet ve yatırımın karşılığını, Türkiye'den alabilir mi ? Bizde bu vergilendirme ve bu akaryakıt fiyatları ile imkansız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi Mustafa'nın dediği doğru, senin listeden SuperB ve Passat'ı bir sıra aşağı indirir yeni Mondeo.

izde bu konuda haklısınız yeni Mondeo'nun lansmanı şu günlerde yapılıyor ve haftaya kadar birçok bayiye ulaşmış olur. Bende daha detaylı bilgiye ulaşınca burada sizinle paylaşırım  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Soner belki senin bilgin vardır -fikri olan başka arkadaşlar da cevaplayabilir-, böyle saçma bir vergilendirme sadece Türkiye'de mi uygulanıyor. Hani hep Türkiye için böyle bir yatırım yapmaya değmez diyoruz ya demek ki sadece Türkiye'de var anlamı çıkartıyorum ben bu açıklamadan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz aylarda VW bayiisinde sıfır km Passat'ın Hayalet göstergesinin bozuk olduğu gerekçesiyle sahibi daha km yapmadan aşağıya servise inebildiğini gördüm sıfırdan araca komple program yüklendi, Sıfır km Polo'nun airbag lambasının yanabileceğini gördüm bunlar kötülemek değil , olan şeyleri sizlerle paylaşıyorum .. Mazda'da böyle birşey yaşadınız mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Soner belki senin bilgin vardır -fikri olan başka arkadaşlar da cevaplayabilir-, böyle saçma bir vergilendirme sadece Türkiye'de mi uygulanıyor. Hani hep Türkiye için böyle bir yatırım yapmaya değmez diyoruz ya demek ki sadece Türkiye'de var anlamı çıkartıyorum ben bu açıklamadan.

Evet Mehmet Özdemir sadece diyerek kısıtlamak yanlış olur ama bizim gibi birkaç ülkede kurlardan ve aşırı vergilendirmeden dolayı malesef araçlar üllkemizde yüksek fiyatlardan satılmak zorunda... Premium diye tabir edilen sınıftaki birçok araç %90 dan fazla ötv alınması da malesef bilinen bir gerçek. Aslında D sınıfına kadar %45 ötv alınıyor birçok modelde ve buda yüksek motor seçeneklerinde de yine yüksek vergi oranları karşımıza çıkabiliyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel paylaşım olmuş emeğinize sağlık..

Passat D sınıfında özellikle marka algısından ve 2. eldeki güçlü yapısından dolayı lider konumdaki araçlardan.Makyaj da yese , kasa da dediğiştirse her türlü alıcı bulur diye düşünüyorum.

Teşekkürler sağolun yorumlarınız için :) evet bu konuda haklısınız birebir showroom da nasıl satıldıklarına şahit oldum malesef ülkemizde bir marka tutuldumu insanlarımız o markayı yüceltmeye devam ediyor ve yine malesefki Mazda gibi firmalar bu firmaların altında kalıyor...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burada Volkswagen'i öveceğim konu mükemmel bir finansman, 1.4 motor ile 2.0 rakiplerini vergi diliminden dolayı ekarte etmesi ( her ne kadar 2.0 keyfi vermesede ), İkinci el konusunda 15 yıllık bir süreçte DOD destekli bir ikinci el oturtması ve Dod'suz bile artık kendi işler hale getirmesi.. Bunlar aslında Distrübütör kabiliyeti.. Vw değil Doğuş imzası..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burada Volkswagen'i öveceğim konu mükemmel bir finansman, 1.4 motor ile 2.0 rakiplerini vergi diliminden dolayı ekarte etmesi ( her ne kadar 2.0 keyfi vermesede ), İkinci el konusunda 15 yıllık bir süreçte DOD destekli bir ikinci el oturtması ve Dod'suz bile artık kendi işler hale getirmesi.. Bunlar aslında Distrübütör kabiliyeti.. Vw değil Doğuş imzası..

Evet haklısınız bu konuda eğer Mazda yı da Doğuş grubu getirmiş olsaydı eminim ki Mazda da çok satanlar listesinde olabilirdi. Herşey aslında iyi bir satış stratejisi ve planlamasına bağlı. Birde derler ya reklamın iyisi kötüsü olmaz diye işte bu durumdaki gibi reklamlarında çok önemi var bence
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Örnek alınılmış aslında Mazda Finans vs. ama İmkanlar kısıtlı , yönetimdekilerde kendi sermayesiyle gelmiyor sonuçta..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Örnek alınılmış aslında Mazda Finans vs. ama İmkanlar kısıtlı , yönetimdekilerde kendi sermayesiyle gelmiyor sonuçta..

Tabiki öyle sizde haklısınız kesinlikle bu konuda :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...