Jump to content

323 Araç Altı Neon Hakkında

mazdafan33
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

düşünceleriniz nelerdir arabam kırmızı şöyle parlak kırmızı bir düzenek yapmak istiyorum düşüncelerinizi almak istedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam bu işler polis çeker ayrica zevklere saygim sonsuz ama Afedersiniz pavyon gibi oluyor yapmayin kiymayin mazdaya :)

Oğuzhan ALTUĞ

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

polislik sıkıntım yok hocam arabayı aldım alalı 2.000 3.000 tl masraf ettim yaptığım sadece sabah 3 km uzaklıktaki işyerime gitmek akşam eve gelmek güzel görünsün tek derdim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi yanlış anlama sakin saygim var ama onu yerine güzel jant takmak pasta cila yaptirmak nikelaj yada baska renk fitiller uygulamak cam filmi vs daha güzel ve gösterişli yapar aracinizi

Oğuzhan ALTUĞ

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın rengi beyaz olsaydı kırmızı , pembe veya turuncu giderdi ama kırmızı araca gitse gitse parlak beyaz gider , bence fazla abartmamak üzere olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında bazı araçlarda güzel duruyor. Şahsen ben yapmam cafcaflı işleri sevmem ama zevk meselesi yapanın aracına da döner bakarım yani. Benim aklımda sinyallere bağlı bir şekilde sadece yan marşbiyel yerlerine turuncu takmayı düşünmüştüm. Sonra yapmadım tabiki acaba nasıl olur diye düşünmüştüm sadece. 

Sonuç olarak zevk meselesi yapıp denersiniz beğenmezseniz sökersiniz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...