Jump to content
crazymedix

3. Nesil Mazda 3 Infotainment - USB Bellek problemi

Tavsiye Edilen Mesajlar

45lik

Merhaba,

2014 Mazda 3 arabama ilk olarak 16gb sandisk bellek taktim.. Ancak connect usb yi okumaya basladiginda reset atti ... Fat32 format yavasi/hizlisi hepsini attim... Usb gozlerinin 2 sinide denedim... Bu durum duzelmedi... Hep resetledi kendini...

Bende usb bozuk deyim Toshiba 32gb aldim.... Oda ayni sekilde sorun yaratti.... Bosu bosuna usb aldik bide...

İsin ilginci ise 16gb Sony walkman cihazimi usb kabloyla taktim goruyor ... Kafayi yicem...

Surum soracaksaniz 30.00.00 olan surumde connect ...

Bu sorunu yasayan arkadaslar yardiminizi bekliyorum....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

konunuzu forumda daha önce tartışılmış başka bir konuyla birleştirdim. umarım yardımcı olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
10 saat önce, 45lik :

Merhaba,

2014 Mazda 3 arabama ilk olarak 16gb sandisk bellek taktim.. Ancak connect usb yi okumaya basladiginda reset atti ... Fat32 format yavasi/hizlisi hepsini attim... Usb gozlerinin 2 sinide denedim... Bu durum duzelmedi... Hep resetledi kendini...

Bende usb bozuk deyim Toshiba 32gb aldim.... Oda ayni sekilde sorun yaratti.... Bosu bosuna usb aldik bide...

İsin ilginci ise 16gb Sony walkman cihazimi usb kabloyla taktim goruyor ... Kafayi yicem...

Surum soracaksaniz 30.00.00 olan surumde connect ...

Bu sorunu yasayan arkadaslar yardiminizi bekliyorum....

30 mu?

70 geldi hocam bi serviste güncelleyin sistemi bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mehmet burak

Selam.

Fat32 formatında 8gb usb den yaklaşık bir ay mp3 dinledikten sonra son 3 gündür usb yi sistem görmüyor. Usb yi cıkartmadım. Yeni parcalar yüklemedim. Bilgisayarda sorunsuz çalışıyorken arac bir yada ikinci portunda da usb yi görmüyor okumuyor. Nerede hata yapıyorum... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...