Jump to content

Mazda Türkiye Hakkında Şikayetler - Öneriler

Selman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

19.01.2021 at 18:43, dr_azoom :

Hemen yardımcı olayım nedir konu bilgi alışveriş yapmak  isterim 

@bormeal 3 ayda cam gelmemiş diye mazda türkiye'ye şikayette bulunmuş ama  hangi servisle görüstüğü bilgisini alamadık:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, Katil Balina :

@bormeal 3 ayda cam gelmemiş diye mazda türkiye'ye şikayette bulunmuş ama  hangi servisle görüstüğü bilgisini alamadık:))

Konya ZekiKaya Otomotiv. Ama servistekiler her aradığımda ilgilendiler sağ olsunlar. Çağrı kaydı açmamı da onlar söyledi. Gerçi onlardan önce çağrı kaydı açmıştım. Mazda Türkiye gönderdiğim maile istinaden bu hafta içerisinde tedarik edileceği bilgisi verdi ancak henüz bir gelişme yok maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19.01.2021 at 18:43, dr_azoom :

Hemen yardımcı olayım nedir konu bilgi alışveriş yapmak  isterim 

Eyvallah çok teşekkürler, 25.10.2020 tarihinde akşam 21:40 civarı ana cadde üzerinde park halindeki arabamın arka camını patlatıp, komple indirmişler. 26.10.2020 tarihinde ise Konya'daki yetkili servise götürüp hasar kaydı açtırdım. O günden beri arka cam için bekliyorum. 2.12.2020 tarihinde de Mazda Türkiye'ye konuyla ilgili şikayet kaydı açtım. Ama ne yazık ki bugüne kadar olumlu bir gelişme olmadı. Camın nerede beklediğini kimse göremiyor. Yani cam çıktı mı, çıkmadı mı oda belli değil. En son Mazda Türkiye'ye sitem dolu bir mail gönderdim. O maile istinaden dönüş yapıp bu hafta tedariğin sağlanacağı bilgisi verdiler ama yine bir gelişme yok maalesef. Bu haftayı be bekleyeceğim bakalım işallah gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun evet şuan maalesef pandemi nedeni ile parçalarımız malesf istediğimiz vakitte gelmiyor ,  birde başımıza tse kontrol belası var , yurtdışı parça girişler gümrükten sonra tse kontrol cekiyor , gümrüğü geçtik ama tse takılı kaldık , ben size cam araştırıyorum gerçi Konya servisimizde bu arayışa girmiştir , aracı geçiçi süre kullanma adına yerli üretim arka cam taktırmayı düşünmediniz mi 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, dr_azoom :

geçmiş olsun evet şuan maalesef pandemi nedeni ile parçalarımız malesf istediğimiz vakitte gelmiyor ,  birde başımıza tse kontrol belası var , yurtdışı parça girişler gümrükten sonra tse kontrol cekiyor , gümrüğü geçtik ama tse takılı kaldık , ben size cam araştırıyorum gerçi Konya servisimizde bu arayışa girmiştir , aracı geçiçi süre kullanma adına yerli üretim arka cam taktırmayı düşünmediniz mi 

Bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştik. Gerçi servisimiz tse takılmazsa 2-3 hafta takılırsa 1-2 ay sürebilir diye başında söyledi. Yerli camı da sök tak , aramaya ikinci bir rahatsızlık vermeyelim diye düşünmedim. Cam değişimlerinde ufak da olsa kaportaya boyaya zarar verme durumları söz konusu olabiliyor.  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, bormeal :

Bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştik. Gerçi servisimiz tse takılmazsa 2-3 hafta takılırsa 1-2 ay sürebilir diye başında söyledi. Yerli camı da sök tak , aramaya ikinci bir rahatsızlık vermeyelim diye düşünmedim. Cam değişimlerinde ufak da olsa kaportaya boyaya zarar verme durumları söz konusu olabiliyor.  

Düzgün bir camcı zarar vermeden halledebilir , araçsız kalmaktan ise 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, dr_azoom :

Düzgün bir camcı zarar vermeden halledebilir , araçsız kalmaktan ise 😀

Biraz önce aradılar servisten cam gelmiş, çocuklar gibi sevindik😀. Allah kimseyi tse mağduru etmesin. İnşallah bundan sonra kazasız belasız kullanırız. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, bormeal :

Biraz önce aradılar servisten cam gelmiş, çocuklar gibi sevindik😀. Allah kimseyi tse mağduru etmesin. İnşallah bundan sonra kazasız belasız kullanırız. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. 

Güzel haber sevindim adınıza bizde Ankara Mazda bayi ve yetkili servisiyiz yolunuz düşer ise çaya kahveye bekleriz 🙋🏻‍♂️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Mazda Türkiye web sitesindeki fiyat listesinde Mazda 3 ve Mazda CX-3 fiyatlari yer almiyor.  Web sitesi üzerinden Mazda Türkiye'ye bunun nedenini sordugumda aşagidaki yaniti aldim.

"Acil Çağrı Sistemi için ülkemizdeki yerli sim kart zorunluluğu sebebiyle yeni tip onaya sahip Yeni Mazda 3 modellerinin Türkiye satışında gecikme yaşanmaktadır.
Gecikmenin önümüzdeki dönemde giderilmesi için gerekli çalışmalar yürütülmektedir.

CX-3 modelimiz stoklarda tükenmiştir.
1.5 motora sahip CX-3 modelimiz emisyona bağlı alınan tedbirler doğrultusunda 1.8 ve 2.0 motor seçenekleriyle sunulmaya başlamıştır. Ülkemizde büyük hacimli motorların vergi mevzuatları açısından sahip olduğu dezavantaj sebebiyle yeni motora sahip CX-3’ün Türkiye satışına ara verme zorunluluğu oluşmuştur.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Mazda İletişim Hattı"

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...