Jump to content

Satılık 2004 Model Mazda 6 Full (İstemeye İstemeye)

msinang

Tavsiye Edilen Mesajlar

Otomatik Vitesli, sunrooflu ve deri döşemeli FULL aracımı satmak zorundayım..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bakimli-orjinal-otomatik-mazda-6-full-on-kamera-plus-lpg-201597552/detay/

sahibinden ilan no: 201597552

eşimin de kullanabileceği bir ebatta; otomatik vitesli bir mazda 2 veya 3 almak için maalesef mazda 6'nın konforundan taviz vermek zorundayım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yanlış kısma yazdığımı yeni farkettim..

acemilikten malum :)

satılık kısmına nakletsem daha iyi olacak gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar olsun inşallah.

Konu başlığınızı değiştirdim. Aynı şekilde Satılık bölüme konuyu taşıdım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda'lı olmanın konforunu forumlarda bile yaşattığınız için minnettârım :)

bi sürü uğraşcaktım alınıktan satılıka nakletmek için ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda'lı olmanın konforunu forumlarda bile yaşattığınız için minnettârım :)

bi sürü uğraşcaktım alınıktan satılıka nakletmek için ..

Rica ederim lafı olmaz. Umarım gönlünüze ve bütçenize göre, yeni bir Mazda bulursunuz.

Aynı şekilde şimdiden aracınızı alan arkadaşa da, hayırlı uğurlu olsun inşallah. :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkes gönlünden geçen fiyatı yazıyor tabi ki ama bence fiyat pahalı hocam :) Ben mazda 3 ümü satarken ilana koydum hemen sattım, çünkü almak isteseydim hangi fiyata olursa alırdım diye düşünerek fiyat belirlemiştim.  Malum sitede kazalı, km benim araçtan yüksek ve lpg siz araçlar benden daha yüksek fiyat biçmişlerdi hala duruyor o araçlar :)

Birde size tavsiyem arabanın km sini 200.000 olarak tıklayın ben aratırken üst limit koyuyorum, şimdiye kadar sizin aracınızı görmedim :) İnşallah en kısa zamanda satarsınız aracınızı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkes gönlünden geçen fiyatı yazıyor tabi ki ama bence fiyat pahalı hocam :) Ben mazda 3 ümü satarken ilana koydum hemen sattım, çünkü almak isteseydim hangi fiyata olursa alırdım diye düşünerek fiyat belirlemiştim.  Malum sitede kazalı, km benim araçtan yüksek ve lpg siz araçlar benden daha yüksek fiyat biçmişlerdi hala duruyor o araçlar :)

Birde size tavsiyem arabanın km sini 200.000 olarak tıklayın ben aratırken üst limit koyuyorum, şimdiye kadar sizin aracınızı görmedim :) İnşallah en kısa zamanda satarsınız aracınızı.

Fiyat konusunda yorumda bulunmak site kurallarına aykırı mı bilemiyorum ama hoş değil, lütfen bu tarz yorumlarınızı özel mesaj ile belirtiniz.. Mesajınız belki size göre doğru olabilir fakat bu ilanı okuyanların fikirlerine olumsuz etki edeceğinden dolayı özel mesaj göndermeniz önemli.. 

Bu arada tekrar hayırlı satışlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat konusunda yorumda bulunmak site kurallarına aykırı mı bilemiyorum ama hoş değil, lütfen bu tarz yorumlarınızı özel mesaj ile belirtiniz.. Mesajınız belki size göre doğru olabilir fakat bu ilanı okuyanların fikirlerine olumsuz etki edeceğinden dolayı özel mesaj göndermeniz önemli.. 

Bu arada tekrar hayırlı satışlar..

Fiyatını ilk etapta fazla yazdığım doğrudur ancak Mazda Ozan'a uğrayıp aldığım bilgiler doğrultusunda yaptığım son güncelleme ile 28.900e çektim..uyarılar özel kanallarla iletilse tabii ki daha güzel olurdu :)

kmsini 200.000 yazarak daha fazla kişiye ulaşmaya çalışmak etik olmayacağından o yola tevessül etmek uygun olmaz diye düşündüm..mPolat kardeşime yine katılamadım :)

piyasada mı bir durgunluk var, mazdalara has bi durum mu bilemiyorum ama insanlar para harcamaktan korkar gibi olduklarından bu aralar bişey alıp satmak zor gibi..fiyatı da bu nedenle aşağı çektim zaten..

bakalım hayırlısıyla satarsam, bi müddet arabasız kalıp motora binmeyi de düşünmüyor değilim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla bu soğuklarda hiç kendimi motorsiklet üzerinde kaporta yapamam, ben yinede arabaya binmeni tavsiye ederim en azından istanbul'da bu böyle.. Kimin nereden üzerine kıracağı hiç belli olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...