Jump to content

100 oktan

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

23

• OveRMinD

7

• Murat b

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

abi istediğin kadar hırs yapabilirsin sonuçta arabanın potansiyeli belli :D

Tamam işte ben de arabanın potansiyelini ortaya çıkarmaya çalışıyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merak etme bende sendenim. :D

Oktanla fazla işim olmaz.97 oktanla yarım metre fazla gidecem diye boşuna kendimi kasmam.O anki ruh halim neyse onu alırım.Hele bedava mendil veriyorlarsa oradan çıkmam  :D

V-Power çıktığından beri Shellden alırım. Maltepe deki Shell den de şaşmam. Bunda Bonus kullanmamın da etkisi var tabii. Shell den çok hediye kazandım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamam işte ben de arabanın potansiyelini ortaya çıkarmaya çalışıyorum :D

sen çok bi beklenti içine girme yinede istersen ben şöför koltuğunda tepinip duruyorum o yinede bildiğini okuyo çünkü :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak şimdi farkettim.İnsan arabasının fotolarını ekler siteye.Ben daha senin arabanın neye benzediğini bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

01.09.2007 at 12:50, Murat Bulut :

Burak şimdi farkettim.İnsan arabasının fotolarını ekler siteye.Ben daha senin arabanın neye benzediğini bilmiyorum

Çaktırma arabam bile olduğu şüpheli :D

Edit : Aşağıdaki linkte en soldaki araba ;)

Arabayı hiç yıkatmadığım için , utanıyorum koyamıyorum resimlerini :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

95-100 oktan arasında arabana etki eden farkı söylermisin

abi etkiyle pek alakası yok benim 100 oktan almamın,ne kadar çok oktan o kadar az vuruntu  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çaktırma arabam bile olduğu şüpheli :D

Toplantı fotolarında gördüm gibi ama şöyle detaylı foto istiyorum.Ona göre sana şunu yap,bunu yap deyip ocağına incir ağcı dikicem  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi etkiyle pek alakası yok benim 100 oktan almamın,ne kadar çok oktan o kadar az vuruntu  ;)

Volkan, okuduğum bir makalede oktan kaynaklı vuruntunun daha ziyade yüksek performanslı araçlarda olduğu söylenmişti. Yani bizim arabalarda o kadar fark etmeyeceğini belirtiyordu ama biliyor da konuşuyor değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toplantı fotolarında gördüm gibi ama şöyle detaylı foto istiyorum.Ona göre sana şunu yap,bunu yap deyip ocağına incir ağcı dikicem  :D

Tabii ocağıma incir ağacı dikmekle kalmaz evliliğimi de tehlikeye sokarsınız resim koyarsam :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan, okuduğum bir makalede oktan kaynaklı vuruntunun daha ziyade yüksek performanslı araçlarda olduğu söylenmişti. Yani bizim arabalarda o kadar fark etmeyeceğini belirtiyordu ama biliyor da konuşuyor değilim.

Ayrıca 100 oktanlar bizim guzularda zararlı diye duymuştum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabii ocağıma incir ağacı dikmekle kalmaz evliliğimi de tehlikeye sokarsınız resim koyarsam :D

Sen resim koyduktan sonra gelicek tepkiler.

İrfan:Abi kesin jant lağzım

Okan:Abi kesin yay lağzım

Biran:Spoiler nerde

Volan:Kımızı olsa daha güzel olurdu

Bülo:Angel şart

Ben:Marşpiel yaptır.Hatta giderken benide ara beraber yaptıralım

Mücahit:Film yaptırmazsan küserim

Redrock Ahmet:Egsoz ucu  tak şuraya.Ne bu öyle.

:D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdiye kadar gelen tepkiler ;

Ahmet : Abi buna kesin spor  panjur lazım

Bülo : Xenonsuz bu araba tırt

Volkan : Angel olmazsa olmaz.

Biran Abi : Sana bizim spoiler şart :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Şimdiye kadar gelen tepkiler ;

Ahmet : Abi buna kesin spor  panjur lazım

Bülo : Xenonsuz bu araba tırt

Volkan : Angel olmazsa olmaz.

Biran Abi : Sana bizim spoiler şart :D

doru sölemişim tabi zenonsuz tırt :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En başta sis,xenon,spoiler,angel,panjur,marşpiel,film varmı yokmu bellideğil yoksa film,jant+yay

Sonra iyi bir avukat  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir tek  film var, jant zaten değiştirmem 2 set lastik (kış + yaz) yeni aldım kendimi bile ikna edemem bu durumda jantı değiştirmeye ama yine de kalanlar için iyi bir avukat kesin lazım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan konuyla ilgisiz ama bir şey soracağım, sen bu Soğukkuyu Shell'e oradaki çıtırlar için mi gidiyorsun birader? Hayatımda gördüğüm en gerizekalı ve küstah elemanları bir araya toplamışlar, ikidir de ferrari kartlarımın üstüne yatıyorlar, limiti sınırsız(Oha :) ) kartımı kabul etmiyorlar, bankanız reddediyor deyip bir de rezil ediyorlar adamı vs.vs...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dıscovery chanelda benzınlerın etkılerı uzerıne arastırma yapmıslar belgesel olarak bundan 4 ay once ızlemıstım cok azda olsa etkısı olan tek yakın 95 oktan bp ultımate

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dıscovery chanelda benzınlerın etkılerı uzerıne arastırma yapmıslar belgesel olarak bundan 4 ay once ızlemıstım cok azda olsa etkısı olan tek yakın 95 oktan bp ultımate

97 de zor anlaşmıştık şimdi 95 e mi dönecez? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...