Jump to content

Boya Koruma

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

sizlere birşey danışayım benim arabanın ön motor kaputunun uc kısmı 30 cm.yan kuşağın alt tarafı ve arka bagajın (sedan)üstü koruma film kaplı ilerde cıkarınca boyaya bir zarar verirmi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizlere birşey danışayım benim arabanın ön motor kaputunun uc kısmı 30 cm.yan kuşağın alt tarafı ve arka bagajın (sedan)üstü koruma film kaplı ilerde cıkarınca boyaya bir zarar verirmi acaba?

Ziebart mı Mücahit abi  ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence cıkarmaması lazım_yaparken düsünmüslerdir heralde orasını_düsünmemislerse de bıraksınlar bu işi derim ???:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilmiyorum benden önceki sahibi yaptırmış cam filmi gibi plastik kaplama

abi muhtemelen Ziebart tır o film...şimdi 2 şey aklıma geliyor...1. eğer o film Ziebart sa ''her sene bakıma gitmen koşuluyla'' ömür boyu garanti veriyolar,zaten çıkarınca boyada ton farkı olmayacağını üzerine basa basa söylüyorlar...2. dışarıda dandik biyere yaptırılmış olma ihtimali,o kötü olabilir işte abi...bence onu acil bi şekilde öğren ona göre bi yol izleyelim  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anladım aldığım kiş hastalık derecesinde titiz birisiydi.bunuda yeni yaptırdım 300 ytl verdim demişti fiata göre dandik degil gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anladım aldığım kiş hastalık derecesinde titiz birisiydi.bunuda yeni yaptırdım 300 ytl verdim demişti fiata göre dandik degil gibime geliyor.

tamam abi şimdi kesinleşti Ziebart olduğu  ;) korkacak bi durum yok  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

iyi bari kafama hep takılıyordu teşekkür ederim.iyi geceler

aynı filmden benim guzuda da var yalnız garantisi ömür boyu deil aynen aktarıyorum ''Allah korusun bi kaza yapana dek garantili'' imiş adam böle söledi:) birde film cıkarılınca hiçbir problem yaşanmıcakmış  garanti veriolar
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi mazdaclubtr olarak bi cam filmi firmasıyla anlaşsanıza bende gidip orda yaptırım değerli modlarıma söylüyorum

anlaşalımda sen yine ekersin gider baska yerde yaptırırsın 8) bende filmlicem camları yaptıralım ahmet beraber...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bugün eski foruma mesaj atmış, polypop benzeri bir ismi olan firmayı aradım, İzmir şubesini, özetliyeyim verilen bilgiyi...

Boya koruma, çift kat, diğerleri tek kat atıyormuş, kullanılan malzeme Almanya'dan geliyormuş, 120 yt..

Döşeme koruma, aynı şekilde, 80 ytl.

Ziebartın kullandığı cam filminin aynısı, ziebarttan transfer ettiği bir usta yapıyormuş, bütün camlar, 240 ytl..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ben bugün eski foruma mesaj atmış, polypop benzeri bir ismi olan firmayı aradım, İzmir şubesini, özetliyeyim verilen bilgiyi...

Boya koruma, çift kat, diğerleri tek kat atıyormuş, kullanılan malzeme Almanya'dan geliyormuş, 120 yt..

Döşeme koruma, aynı şekilde, 80 ytl.

Ziebartın kullandığı cam filminin aynısı, ziebarttan transfer ettiği bir usta yapıyormuş, bütün camlar, 240 ytl..

bunlar çift kat dierleri tek katmı yapıomus? tarz olarak baskasının yaptıgı işi küçümseyerek biz fazlasını yapıorus demeleri biraz itici kaldıki burada arkadaş megane yaptırdı 3 ay sonra ziebarta yeniletti
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence en güzeli aurigold seti alıp bide cila makinesi alıp kendi işini kendin halletmek ama işi bilmek lazım_makineyi dolastırırken ne kadar bastırdıgından, makineyi ne yöne dogru-hangi dogrultuda cekmen gerektiğine kadar(aracın hatlarını dogru sekilde ortaya cıkartmak için dogru gölgelemeyi vermeyi bilmek gerekiyor) işi bilmek gerekiyor_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi mazdaclubtr olarak bi cam filmi firmasıyla anlaşsanıza bende gidip orda yaptırım değerli modlarıma söylüyorum

Ben Maltepe-Dragostaki SONAX ile bayaa bir haşır neşir oldum ama kaç kişinin yaptıracağına bağlıdır sanırım verecekleri fiyat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...