Jump to content

Mazda 3 Hakkında 2 sorum var

Guest mazdayhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mazdayhan

Arkadaşlar iyi günler. 2 adet sorum var sizlere. 1. 2012 mode benim aracım ve impresivve. Bose müzik sistemimidir üzerindeki? 2. Biliyorsunuz makyajlı kasalarda otomatik vites topuzları da değişmişti. Bu viteslerin üzerinde yazı yazıyormu bazı araçlarda? Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mazdayhan

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Hoparlörler bose değil fakat gerçekten çok kaliteli .. Topuzda yazı yok ve bence bu topuz çok daha iyi ..

lk8MEp.jpg

bence diğer vites güzel, bu çok kaba duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

bence diğer vites güzel, bu çok kaba duruyor.

Rica ederiz :P

Diğer vites hangisi? Bende 2010 var aynı vites topuzu. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mazdayhan

Rica ederiz :P

Diğer vites hangisi? Bende 2010 var aynı vites topuzu. 

çok güzel ve estetik bu vitesler ve de diğerine göre çok küçük

post-9232-0-19818600-1426591991_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok güzel ve estetik bu vitesler ve de diğerine göre çok küçük

o araç baz Donanım. O topuz da deri değil . O pozisyonda ofsayttı [emoji17]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o araç baz Donanım. O topuz da deri değil . O pozisyonda ofsayttı [emoji17]

o soruda yanlıştı :D ahaha süpersin abi ya :D 

bence paylaştığım vites topuzu çok daha iyi tabi zevk ve renk meselesi 2012 yani 2.nesil makyajlı mazda3lerde sonradan gelenlerde vardı ve jant ortasındaki göbeklerde siyah zemin üstüne mazda amblemi vardı .. servisten temin edebilirsiniz istediğiniz vites topuzunu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o soruda yanlıştı :D ahaha süpersin abi ya :D

bence paylaştığım vites topuzu çok daha iyi tabi zevk ve renk meselesi 2012 yani 2.nesil makyajlı mazda3lerde sonradan gelenlerde vardı ve jant ortasındaki göbeklerde siyah zemin üstüne mazda amblemi vardı .. servisten temin edebilirsiniz istediğiniz vites topuzunu 

Bende kumandadan cam açma kapama var, 4 cam otomatik, ön cam ısıtma, sun roofum da otomatik hıh  :dill:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende kumandadan cam açma kapama var, 4 cam otomatik, ön cam ısıtma, sun roofum da otomatik hıh  :dill:

2009 daki canavarda ön cam ısıtma hariç diğerleri vardı fakat nerdeyse kullanmadım desem yeridir abi :) suan mesela sunroof var olmasada olur hani :D

( çaktırma skyactive hazırlıyorum kendimi ) :D reflex hb beyaz at 17 jant olucak ama  :hi:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2009 daki canavarda ön cam ısıtma hariç diğerleri vardı fakat nerdeyse kullanmadım desem yeridir abi :) suan mesela sunroof var olmasada olur hani :D

( çaktırma skyactive hazırlıyorum kendimi ) :D reflex hb beyaz at 17 jant olucak ama  :hi:

Ben israfı sevmem :P varsa kullanırım. ama sunroof gerçekten çok az ihtiyaç oluyor. Oluyor mu ona da emin değilim :D

Yakışır kardeşime  :) 17 siyah jantlar. yanlara şöyle kırmızı siyah iki küçük çizgi. çok spor durur. cx-3'e yapmışlar bayıldım 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mazdayhan

Fotoğraf yalnızca vites topuzunu gösterebilmek için konulmuştur. Araç benim değil, benim aracım impressive zaten Ama tabii ki zevk meselesi, ayrıca bende sunroof u bende kullanmıyorum hiç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ben bose un kendi sitesinden mazda 3 2012 dizel touring için 6 adet hoparlöründe ölçüsünü gösteren bir çizelge indirmiştim zamanında. Pdf bir çizelgeydi. Abimin eski ses sisteminden birkaç parça takacaktım mazda ya ama pdf e baktık hoparlör çapları uymadı. O linki pc ye geçince gönderirim inşallah. Siz neye dayanarak bose değil dediniz ki kafam karıştı şimdi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bose un kendi sitesinden mazda 3 2012 dizel touring için 6 adet hoparlöründe ölçüsünü gösteren bir çizelge indirmiştim zamanında. Pdf bir çizelgeydi. Abimin eski ses sisteminden birkaç parça takacaktım mazda ya ama pdf e baktık hoparlör çapları uymadı. O linki pc ye geçince gönderirim inşallah. Siz neye dayanarak bose değil dediniz ki kafam karıştı şimdi...

2. Nesil Mazda 3'lerin hiçbirinde (MPS hariç) Bose yok, kesin bilgi..

Sizin indirdiğiniz döküman muhtemelen Amerika'da satılan araçlar içindir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...