Jump to content

Güneşin Ön Cam Yansımasını Engelleme

iggteknoloji
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Parlatıcı gibi bir kimyasal kullanmadım. Az nemli bez ile siliyorum lakin ciddi anlamda tam da direksiyon ile ön cam arası aşırı güneş parlaması yapıyor. Mat özellikte kumaş sersem mi yoksa böyle sersemlesem mi  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mat kumaş işe yarayabilir ama görüntü nasıl olur bilemeyeceğim. Bunu kesmenin en güzel yolu Ön camın antirefle özelliği olan bir cam olması. Yeni araçlarda standartlar gereği böyle ama sizin aracınızda nasıl, cam değişti mi bilemiyorum. 

İyi forumlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Güneş ışığının geliş açısına baglı olarak parlama olabilir, sorun etmemek gerek illa kesmek istiyosan döşeme rengine uygun bir havlu bırak öne kalsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şeffaf cam filmi yaptırabilirsiniz ön cama. Siyah falan değil bahsettiğim bildiğiniz telefonların camlarına yapılan filmler gibi. UV ışınlarını geçirmiyor. Güneş ışığını bayağı bir emiyor. Burada bi BMW de görmüştüm çok hoşuma gitmişti. Ama sormayı unuttum adama nerede yaptırdığını bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben aynı sorun için halıların altına serilen kaydırmayan bir örtü serdim. kaydırmaz olarak geçiyor. Görüntü olarak hoş olmasa da faydalı bir uygulama. Bir arkadaşım da tüylü kumaş kestirmişti aksesuarcıdan  fazla maliyetli bir  şey değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...