Jump to content

Satılık Mazda 3 Touring

muhayd25

Tavsiye Edilen Mesajlar

slmlar

Aracımı satlığa çıkaralı yaklaşık 21 gün oldu 800 kişiniz üzerinde inceleyen olmuş 4,5 kişi aradı bir o kadar kişide mesajla fiyat sordu sonuç olarak halen daha satmadım. son fiyatımın 35 500 olduğunu söledim . Bu konudaki değerli yorumlarınızı merak ediyorum acaba benmi çok istiyorum yoksa mazda nın 2. elinin zayıf olmasımı etken anlamadım. Makul fiyat ne olur bu araç için..

linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-memurdan-2009-mazda-3-tartarini-marka-lpg-li-servis-bakimli-205256557/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir sonraki kasanın 40 civarı satıldığını gördük forumda. Sizin fiyat da çok uçuk değil aslında, beklerim diyorsanız bir gün mutlaka satılacaktır. Acil satmam gerek derseniz biraz daha iyileştirme yapmak gerekebilir. Hayırlı satışlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsanız satıp satmama konusunda da tereddütlerim olduğu için fiyat konusunda ketum davrandım. Satılmasa da sorun değil aracımdan memnunum sadece bir ev alma durumum olduğu için nakit hazır olsun diye satlığa çıkardım. Hayırlısı çok acil değil yani..Ama araca bakıyorum bide fiyata bence bu paranın karşılığını verecek bi araç. Bi düşünün aynı paraya başka marka ne alınabilir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslına bakarsanız satıp satmama konusunda da tereddütlerim olduğu için fiyat konusunda ketum davrandım. Satılmasa da sorun değil aracımdan memnunum sadece bir ev alma durumum olduğu için nakit hazır olsun diye satlığa çıkardım. Hayırlısı çok acil değil yani..Ama araca bakıyorum bide fiyata bence bu paranın karşılığını verecek bi araç. Bi düşünün aynı paraya başka marka ne alınabilir?

Haklısınız.. Yazdığınız ücrete, sizin aracınız donanımda veya kalitesinde başka araç bulunamaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyat kırma dostum indirimi sıfır satan yapar sen değil.sende para verip aldın sonucta.gitsin 36ya 2009 model 250binde civic alsın..sırf kmsi 100bin diye 2002-2003 kasaya 32 yazmıslar o sitede sen 2009a 36 azbile demişin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet haklısın düşük modellere de yüksek fiyat isteyenler var. İnternetteki fiyatlar çok değişken gerçek değerler değil.hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2006 model Comfort 40000 km. Geçen sene 29000 e sattım. Belirtilen fiyat çok değil, fakat az da değil. Ufak bir pazarlık la satılabilir düşüncesindeyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012 model dizel 45000 km de touring 45500 tl ye alıp benim aracı 34000 e verme imkanım var. Yardım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...