Jump to content

Ziebart motor koruma

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar benim arabada ziebart motor koruma vardı yılı geçti yeniletmelimiyim yoksa boşa masrafmı bir fikri olan varmı.yapan yerle görüştüm o haliyle yenilenmesi lazım diyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla bana da teklif ettiler geçen hafta ilk kez olarak yaptırmamı ancak yeni motorlar zaten büyük ölçüde kapalı ve korumalı, daha kaputu açmış değilim-itiraf edeyim-, dolayısıyla gerek görmedim, çok para istediler....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boya korumayı anlıyorum ve bende de var ama motor korumada ne yapıyorlarki ?

Bence bu paketlerin içinde en mantıklıları boya koruma, iç temizlik/koruma ve ön cam için su kayganlaştırıcı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boya korumayı anlıyorum ve bende de var ama motor korumada ne yapıyorlarki ?

abi ben motor korumanın içeriğini bilmiyorum ama motorun temiz olmasını istiyorum ondan yaptırırım yoksa korumuycağını biliyorum ama gönül işte heryer temiz olsun istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben ne işe yaradığını bilmiyorum ama motora elletmem.Bide kimileri yıkatıyorlar buda çok zararlı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

150 lira bakım ücreti mi? bence çok para aslı nekadarki? 50 lirada sadece motor korumaysa ben düşünebilirim

bakım ücreti değil bunlar ilk defa yaptırma ücreti

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

motor koruma yapılırsa motoru yıkamanın bir sakıncası olmaz dediler.birde açık elektrik kaploları ,sonradan xzenon takılıyor onların bağlantıları vs.koruma altına alınıyor.kısa devre gibi tehlikeleri önlüyormuş,motorda yağ birikmesini engelliyor bu gibi faydaları var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence bu paketlerin içinde en mantıklıları boya koruma, iç temizlik/koruma ve ön cam için su kayganlaştırıcı.

Tamamen aynı fikirdeyim, zaten onları yaptırdım Sonax'da, 240 liraya.....

Bir de Ziebart'ın alt ses izolasyonunda aklım kaldı ama çok para istiyorlardı ve de Sonax'da yoktu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de Ziebart'ın alt ses izolasyonunda aklım kaldı ama çok para istiyorlardı ve de Sonax'da yoktu...

abi bence fiyat gayet uygun,sonuçta 1 kere yaptırıyosun ve bakım filan da yok  ;)

bilmeyenler için fiyatı:350 ytl...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir defa yapıldığından eminmisin volkan

eminim Mücahit abi,yıllık bakım diye birşey yok bunda...Mazda 6 ya yaptırıcaz da ordan biliyorum  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eminim Mücahit abi,yıllık bakım diye birşey yok bunda...Mazda 6 ya yaptırıcaz da ordan biliyorum  ;)

sağol volkan bana yılı doldu yenileyelim demişlerdide ondan ısrarla sordum.beni keklemeye çalışmışlar demekki şu memlekette kimseye güvenmeyecekmiyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağol volkan bana yılı doldu yenileyelim demişlerdide ondan ısrarla sordum.beni keklemeye çalışmışlar demekki şu memlekette kimseye güvenmeyecekmiyiz.

abi sende Ziebart ın ses yalıtım sistemi var mı  :o
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sende Ziebart ın ses yalıtım sistemi var mı  :o

ses yalıtım yok motor ve boya koruma var

bu arada selman abi geçen gün bahsettiğim film korumalar kaput, maşbiel ,dış kapı kolu içleri ziebartmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...