Jump to content

2010 Mazda 3 Impressive İnci Beyaz Sağ Ayna (RVM) Aranıyor

mafe

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar belirttiğim gibi 2010 mazda 3 impressive inci beyaz sağ aynaya (RVM)ihtiyacım var, ya da siyah çerçevesine. nasıl oldu bilmiyorum ama siyah olan kenar kırılmış. iş görüyor ama sanırım su girecek. bir kaç parçacıyı aradım ama bulamadım. bu nedenle ilanla bulmayı deneyeceğim. yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir fotoğraf koyabilir misin? Kırılmış olan parçası mevcut mu? Plastik tamir işleriyle uğraşan yerler var. Belki yenisine ihtiyacınız kalmadan halledersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kırılan parçayı bulamadım. 1 ay önce almıştım aracı. alırken yoktu diye biliyorum bu hasar. farkettiğimde de çok geçti parçayı bulmak için. serivs 700 tl civarı olacağını söyledi. bakalım ne olacak. ilginiz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladığım kadarıyla bu fiyat aynanın tamamının fiyatı herhalde. Çıkma parça satan yerler iyice araştırmalı, acelesi yok anladığım kadarıyla. Orijinal alacaksanız da kampanya dönemini bekleyin, %30 indirimle 500 TL'nin altına geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aklıma fikir geldi. Orjinalini baz alarak kırık yer ölçülüp biçilse oraya bir şekilde yapıştırılsa veya plastik kaynak ile yapılsa olabilir düşüncesindeyim. Sonuçta sadece plastik aksamda var kırıklık. Bende ucuz yollu halledilebilir. Aynaya 700 TL vermeden denenebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beyaz parçanın haricinde komple parça değişcek değil mi?

yorgunluktan tam anlamadım nerenin kırık oldugunu kestiremedim :)

http://www.amazon.com/Depo-316-5404R3EB1-Mazda3-Passenger-Non-Heated/dp/B00HD9VD5C/ref=sr_1_3?s=automotive&ie=UTF8&qid=1430459376&sr=1-3&keywords=side%2Bmirror%2Bheated%2Bmazda3

şöyle bişey buldum eger sizdeki kırık yeri söküp bundaki sağlamı değiştirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Parça kodunu biliyorsanız www.partsouq.com dan alabilirsiniz en geç bir haftada geçer elinize. Bilmiyorsanız arama kısmından search by VIN kısmını tıklayıp şasi no yu girin. Aracınızın iğneden ipliğe en küçük vidasına kadar tüm parçalarını ve parça Kodlarını bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Özgür, o siteden arayınca parça numarası ;

BCD2-69-12ZD ( BCD26912ZD ) olarak çıkıyor. Bu sitede yok gibi ama diğer sitelerde de bakınca da çok ucuz bir fiyat göremedim.

Ararken şu siteye denk geldim ;

http://www.oemfiyatlar.com/mazda/bcd26912zd/1/

4B15991.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Özgür, o siteden arayınca parça numarası ;

BCD2-69-12ZD ( BCD26912ZD ) olarak çıkıyor. Bu sitede yok gibi ama diğer sitelerde de bakınca da çok ucuz bir fiyat göremedim.

Ararken şu siteye denk geldim ;

http://www.oemfiyatlar.com/mazda/bcd26912zd/1/

4B15991.gif

Abi biz genelde Subaru için Bakıyoruz ya bize uygun geliyor fiyatlar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...