Jump to content

3. Nesil Mazda3 Vuruk

PAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sağ arka tekerin hemen üstünde bir vuruğum oldu ama tam kıvrım yerine denk geldi. Boya hasarı yok. Bu vuruk düzelir mi? Düzelirse anadolu yakasında iyi bir usta bilen var mı?

Servis'e götürsem uğraşmazlar sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dışarda felaket bir yağmur var :) Resim sonra eklerim artık.

Ama yüreğime su serptiniz arabanın 2. haftası epey moralim bozulmuştu. Bilirsiniz yeni araba da ilk gözünüz orayı görür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nazarlık diyelim. :) Ben geri geri çıkarken malesef bir yayaya çarpmıştım. Biraz sinirli olduğum için hızlı çıkmışım biraz farkında olmadan. Yayayı hastaneye falan götürdük şükür bir şey olmamış. Neyse konuya geleyim. 1 gün sonra bir baktım bagaj kapağımda çarpmanın etkisi ile oluşmuş kocaman bir göçük. Aman tanrım didim ! :) Araştırdım aradım taradım göçük boyaya zarar vermeden düzeltirim diyen bir yer buldum. 300 TL fiyat çekti. Ayıptır söylemesi üzerimde yoktu ve fazla gelmişti bu ücret. Eşe dosta haber saldık birinin tanıdığı bir kaportacı 30 TL ye yaparım dedi. Boyada çok küçük bir dalgalanma gözükebilir ama diyede ekledi. Tamam dedim 15 dk da işlem bitti. Dikkatli bakılınca görülen bir dalgalanma oluştu. Boyatmaktan iyidir diye düşündüm. 30 TL ye işimi halledip teşekkür edip çıktım. Benimki biraz amatör işi oldu ama ben memnun kaldım. Bu işi çok profesyonel yapan yerlerde var tabi ki. Kesinlikle düzeleceğine inanıyorum. Tabi resim görsek daha iyi olurdu ama.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

resmi görmeden yorum yapmak pek doğru değil ama çizgi üzerinde olan yerler biraz daha sıkıntılı oluyor.

yine de çözülebilir dimi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok zor ne yaparsa yapsın dikkatli baktığınızda belli olacak o. Kıvrım yerleri sıkıntılı oluyor. Ama boyasız yapılır. Allah daha büyük kaza vermesin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok düzeltirler, eskisinden iyi olur. Ama acele etmeyin o zaman. İşini iyi yapan birini araştırın.

Yüreğime su serptiniz. Biliyorum bir süre sonra gözüm alışacak farketmeyeceğim ama iki haftalık arabada sanki göktaşı düşmüş gibi geliyor bana :)

Araştırıp halledeceğim umuyorum. İlgi için herkese teşekürler mazda dostları.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yüreğime su serptiniz. Biliyorum bir süre sonra gözüm alışacak farketmeyeceğim ama iki haftalık arabada sanki göktaşı düşmüş gibi geliyor bana :)

Araştırıp halledeceğim umuyorum. İlgi için herkese teşekürler mazda dostları.

Benim araba 5. seneyi geçti aynı duygular :) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...