Jump to content

Hoşçakal Yaris, Merhaba Mazda 3

Mutlu Tekir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

11 dakika önce, Burak :

Hayırlısı olsun Mutlu, umarım gönlüne göre bir araç bulursun ve bir gün en güzelinden bir Mazda'ya tekrar binersin.

Sağolasın abi. 2. eli hariç tüm işaretler BM'yi gösteriyor ama bilemiyorum. 2 tane reflex de var sahibindende aslında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Mutlu Tekir :

Sağolasın abi. 2. eli hariç tüm işaretler BM'yi gösteriyor ama bilemiyorum. 2 tane reflex de var sahibindende aslında.

Mazda6 mı sattıktan sonra ben de çok ikilemde kalmıştım. Arabasız kaldığım 3-4 ay her türlü alternatifi düşündüm ama yine dönüp dolaşıp Mazda3 almıştım. Bakarsın gönlüne göre bir seçenek çıkar, kim bilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

44 dakika önce, ozgur35 :

Ben olsam  Bmw 116i veya 116d alırım Mutlu, 2013 2014 model  100- 120 mılyar felan.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-hatasiz-boyasiz-emsalsiz-tramersiz-arac-istanbulda-718866168/detay

Çok para, ayrıca dapdar. Ayrıca apaçi arabası, ayrıca lpg uygulanmıyor çok yakar, parçası pahalı vs.. uzar gider. :)

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mutlu Tekir :

Çok para, ayrıca dapdar. Ayrıca apaçi arabası, ayrıca lpg uygulanmıyor çok yakar, parçası pahalı vs.. uzar gider. :)

Zaten Bmw ve Hondanın adı çıktı Bizim mılletımız o cıvıclere ne muamele yaptılar neee.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şiddetle cx30 tavsiye ediyorum :)

g3z3g3n1616 tarafından düzenlendi
Cx30 konusuna taşıdım düşüncelerimi.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, g3z3g3n1616 :

Şiddetle cx30 tavsiye ediyorum :)

Sağolun hocam cx30 daha ülkeye gelmedi. Sıfırına yaklaşamam zaten. cx3 derseniz de B segment çok küçük kalır bana. Cx3 ün de 2. el fiyatlarına yaklaşamıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, ozgur35 :

Ciddi ciddi ben de düşünmüştüm.Dıştan çok beğeniyordum.

Bir tanıdıkta vardı. Denemek maksadıyla araca bindim. Konsol ve kapılarda kullanılan malzeme, düm düz iç tasarım bende hayal kırıklığı oluşturdu. Arka taraf da nedense aşırı dar geldi.

Sürüşü konforu hakkında bir bilgim yok tabi.

Ama dedikleri gibi merco E den başlıyormuş.

BL kasayı zaten iç malzeme kalitesi nedeniyle sattım. Nedense böyle bir takıntı oluştu bende.  Bunu alsam bundan da memnun olmam diye vazgeçtim. Üstelik en az 2 kat fazla para verecektim. yakıt bakım da cabası.

Şimdilik idareten bir aracım var ama kuyruk kalkık dolaşıyorum hala. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun. Ama bence yine kararsızsın :) 

öncelikle aile planlaması. Mercedes cls ve bmw serilerinin arkası çok dar ve boğuk. Bizim mazda 3’ten iyi değiller. 

Uzun uzun bineceğim diyorsun. D segment ya da c max gibi seçenekleri de düşünmelisin. Yine c segment ileride pişmanlık yaratabilir. Bende öyle oldu şahsen. 

Ama illa c segment alacaksan fransız olmasın. Konfor ve ikinci el satarım odaklıysa vag grubu olsun. Octavia da olabilir. Ama kim ne derse desin dsg sorunları ve aşırı beslemeli benzinli motor sorunlarını geçmemeli. 

Makyajsız 6 da alabilirsin belki. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, ozgur35 :

Bm kasa yakışır Mutlu hocama 

Gereksiz pahalı ve km yüksek araçlar o nedenle listede yok. Alacam bir de 5bin tl lik lpg kiti taktıracam daha da pahalıya gelecek. Mucize lazım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdalar iyi prim yaptı pahalandı ya 2017 ocak ayında bm  power lar  85 90 tl idi bl impressıveler 45 tourıngler 40  idi şimdi bl 80 oldu bm 120 olmustur harelde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Lupara :

Satisiniz hayirli olsun.

Bakalim begeneceginiz bir f/p araba olacak mi? Ben bulamadim. Merakla bekliyorum. 

Sağolun.

Mazda 3 BM Power Sense, adaptif hız sabitleme, ve eşim yeni kullanacağı için şeritten ayrılma uyarı sistemi cezbedici. ama 5bin lpg eklenecek hiç mantıklı olmuyor fiyatı.

Mazda 3 BM Motion dizel otomatik, o kadar para verdikten sonra benzinli otomatik yerine dizel otomatik daha mantıklı geliyor.

Kia Ceed 2015 sonrası dizel dct yarı otomatik Premium donanım, hafızalı koltuk, cam tavan, otomatik park yok yok.

Toyota Auris 2015 sonrası makyajlı kasa 1.6 atmosferik multidrive s, motoru lpg ye uyumlu, dayanıklı, şanzımanı da güzel, japon dayanıklılığı bu da. başka albenisi yok.

Astra j makyajlı kasa 1.4T otomatik, gidişi güzel, fiyatı uygun, saf alman olmasa da genlerinde var, lpg ye hassas, lpgsiz de kullanılmaz.

Peugeot 308 2014 sonrası T9 kasa 1.6 Bluehdi EAT6 active donanım, motor şanzıman ikilisi mükemmel, az yakıyor çok kaçıyor. Tam istediğim gibi. Ama donanım fakiri. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mutlu Tekir :

Sağolun.

Mazda 3 BM Power Sense, adaptif hız sabitleme, ve eşim yeni kullanacağı için şeritten ayrılma uyarı sistemi cezbedici. ama 5bin lpg eklenecek hiç mantıklı olmuyor fiyatı.

Mazda 3 BM Motion dizel otomatik, o kadar para verdikten sonra benzinli otomatik yerine dizel otomatik daha mantıklı geliyor.

Kia Ceed 2015 sonrası dizel dct yarı otomatik Premium donanım, hafızalı koltuk, cam tavan, otomatik park yok yok.

Toyota Auris 2015 sonrası makyajlı kasa 1.6 atmosferik multidrive s, motoru lpg ye uyumlu, dayanıklı, şanzımanı da güzel, japon dayanıklılığı bu da. başka albenisi yok.

Astra j makyajlı kasa 1.4T otomatik, gidişi güzel, fiyatı uygun, saf alman olmasa da genlerinde var, lpg ye hassas, lpgsiz de kullanılmaz.

Peugeot 308 2014 sonrası T9 kasa 1.6 Bluehdi EAT6 active donanım, motor şanzıman ikilisi mükemmel, az yakıyor çok kaçıyor. Tam istediğim gibi. Ama donanım fakiri. 

Sonuç ? 

Bence siz temiz bir mazda 3 BL alın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...