Jump to content

2010 Mazda Touring için far yıkama kapağı ve tampon reflektörü(kedi gözü) alınır veya nerden bulabilirim

berkay26

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar.Yeni aldığım arabada sağ ön far yıkama kapağı kırılmış içindeki mekanizmada bişey yok sadece kapağını almam gerek.Birde arka tamponda reflektör var ince uzun bisey oda birazı kesilmiş onuda yenileyeceğim.Bu 2parçayı nerden bulabilirim yardımcı olan herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu gibi malzemeler serviste pahalı olabilir. İlk önce servisinize bir danışın, fiyat hakkında bilgi alın. Sonra bir de E-bay ve aliexpress araştırması yapın. Hangisi uygunsa onu değerlendirin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Touring modellerde far yıkama yok ki ! Yada vardı da 2010 modelden sonra mı kalktı. Benim aracım Touring serisi, far yıkama yok. Benzinli - Dizel Touring farkı mı var yoksa. 

Mehmet arkadaşımızın dediklerinin dışında çıkmacılara bir bakın derim. Kaza yapmış araçların parçalarını satıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benzinli touring de mevcut far yıkama

Bu dizellerden çok kırpmışlar o zaman. Sunroofuda yok dizellerin. Bu arada xenon olmayan arabada, far yıkamayı biraz lüks ve gereksiz buluyorum.Ne bileyim onun yerine akıllı kilitlemeyi koy. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Reflektörü bulman çok zor çıkmacılarda benimde kırılmıştı sol taraf.Çok yere sordum servis dışında fakat bulamadım.Serviste 60 TL ye değişmişlerdi.Hatta bir yerde parçacı da 90 TL ye bile satıyorlardı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de impresive var 2011 model. benim de kırık. merser e sordum. tanesi 167 tl.+kdv.

servis dışında bi tek ikitelli sanayide öner usta da varmış. o da tek satmıyo galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki cevap veren herkese teşekkür ediyorum az sonra gidip servise soracağım :)

Servis ve çıkmacılar harici, ebay, aliexpress gibi sitelerden de sipariş geçebilirsiniz. Oraları da bir araştırın isterseniz. Uygun fiyatlı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 touringlerde far yıkama kapağı varda ama far yıkama özelliği var mı yoksa boş olduğu icin sadece kapakmı koymuşlar?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2010 touringlerde far yıkama kapağı varda ama far yıkama özelliği var mı yoksa boş olduğu icin sadece kapakmı koymuşlar?

Benim 2010 model Touring. Far yıkama sistemi mevcut 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...