Jump to content

Alınık 2003 Model üstü Mazda6

pskselman

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar elimdeki focusu satıp 2.0 otomatik araç arayışındayım. Ve talepte bulunduklarım avensis, accord ve mazda6

Bütçem ise 30bin civarı

Avensis lpg uyumunda sıkıntılar olduğundan geri planda

Accord ise sınıfına göre fiyatları biraz yüksek oranda

O yüzden cebime hitap eden bir mazda6 kalıyor ki mazda6da yabana atılacak bir model değil. Ancak piyasada çok az sayıda mevcut bu araçlardan.

Sizden şu ilandaki araç için yorumlarınız ne yönde olur onu merak ediyorum. 2.el alırken neye dikkat etmem gerekiyor. Bu araç sahibine mesaj attığımda kendisnin krediyle bir banka müdüründen aldığını ve babasının vefatından dolayı felan borçları arttığı için satmak durumunda kalmış. Araçda sorun yok dediği kadarıyla döşemesinde 5 cmlik bir sökük olduğunu onuda satacağı için yaptırmadığını söylüyor son fiyat olarak sizce ne kadar eder. Bu araçların piyasadaki değeri ne kadardır. Yardımlarınız için teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ogretmenden-tek-parca-boya-otomatik-guclu-lpg-li-4-lastik-sifir-204203108/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk olarak şu makaleyi okumanızı öneririm.

ilginize teşekkür ederim. Bu lpg sıkıntısını 2001 corollamda yaşamıştım. 2012 senesinde bin lira gibi bir rakamla halletmiş o zaman. Sonrasında sıkıntısız kullanıldı araç. Lpg dışında tavsiyeleriniz nelerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Avensis dış görünüşü çok çirkin. İnsanın dönüp bakası gelmiyor.

Accord un da Türkiyede imajı bozuk. Apaçi arabası.

Valla biraz zevk meselesi sanırım. Avensis dediğiniz gibi biraz çirkin dursada iç konsol olarak iki modeldende üstün geliyor bana.

Mazda6nın piyasası konusunda bilgi verebilecek kimse yok mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda 6 çok bulunmadığı için bir piyasası yok. olamazda.  sahibinin istediği kadar, veya alıcısının verdiği kadar.  gönül işi biraz. 

piyasa dediğiniz nedirki zaten, alıcıyla satıcının buluştuğu noktadır..    

kâr edeyim, 1 e 10 getirsin falan diyorsanız  çok yanlış araba bakıyorsunuz.. mazda zevk için, beğenildiği için alınır. 

beğendiyseniz 3e 5e bakmayın alın.  sizden de bir beğenen alır.      teklifte de bulunabilirsiniz.    

mazda bu..  renault  ve vw  değil,   sıradışı biraz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda 6 çok bulunmadığı için bir piyasası yok. olamazda.  sahibinin istediği kadar, veya alıcısının verdiği kadar.  gönül işi biraz. 

piyasa dediğiniz nedirki zaten, alıcıyla satıcının buluştuğu noktadır..    

kâr edeyim, 1 e 10 getirsin falan diyorsanız  çok yanlış araba bakıyorsunuz.. mazda zevk için, beğenildiği için alınır. 

beğendiyseniz 3e 5e bakmayın alın.  sizden de bir beğenen alır.      teklifte de bulunabilirsiniz.    

mazda bu..  renault  ve vw  değil,   sıradışı biraz

Yok kâr amacının dışında konfor ve güvenlik istediğim için 2.0 araçlara bakıyorum. Sizde hak verirsiniz ki 2.0 araçlar ülkemizde ne yazık ki hakettiği değeri göremiyor(bu birazda orta sınıf gelirli vatandaşın işine geliyor açıkcası) Benim korkum araca ısınamamak ısınamazsamda bu sefer aracı hemen satamadığım takdirde strese girerim ben. Şuan otomatik focusu satılığa çıkardım kimse aramıyor ciddi manada strese girdim.

Araç sahibiyle mesajlaşmıştım 28e bırakacağını söyledi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Böyle stres sahibi bir insansanız bence Mazda'yı göz ardı edin. Bakarsınız 1 haftada, bakarsınız 5 ayda satılır.

Aslında bu zamana kadar sahibi olduğum araçlar hep boş donanımda olan araçlardı ve mazda6 dolu bir araç olacağı için bıkmam diye düşünüyorum. Aslında sahibi olduğum focustan boş olmasına rağmen memnunum ancak uzun yoldaki gürültüsü ve rampalardaki çekiş düşüklüğünden soğudum arabadan.

istanbuldaysan  test sürüşü yaptırayım 

Nazik teklifiniz için çok teşekkür ederim ama Erzurum Olta olduğum için bu pek mümkün görünmüyor :)

Sizden kısaca bilgi almam mümkün mü? Benim bir arabadan beklentim uzun yolda yormasın yol sesi ve motor sesi minimumda olsun ve yokuşlarda çok bayılmasın. Onun dışında mazda6nın masrafsız bir araç olduğunu bilmeyen yoktur olursada çok yüksek rakamlarla olmadığını duydum. Kısacası mazda6 beni memnun eder mi? Bu zamana kadar 2001 corolla 2006 corolla 2006 focus kullanan birine tavsiye edermisiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda 6  bu 3 arabadan da net şekilde üstün. 

rüzgar sesi ve dış yalıtım sesi iyi. lastik yalıtım sesi orta.   sessiz bi lastik takarsan çok iyi olur.

masraf : periyodik olarak değişen tüm arabaların yağı ve balatası aynı fiyat.   

mazda 6 da triger = zincir.    

1 çift z rot 220 TL     10 yıl gidiyor

1 aks keçesi 40 TL     20 yıl gidiyor

arayıp ford şahsuvaroğlunu sorabilirsin  ford'da kaç paraymış , bende merak ettim.

motor sesi az ,  basınca çok çok güzel bir sesi var.     

yokuşta bayılma konusunda,   focus ve corolla ile kıyaslanamaz bile.. otobanda zaten 1.6 atmosferik araçların mazda 6 yı geçme şansı yok

corolla ve focus  tan sonra , mazda6 dan memnun olmayacak birisini tanımıyorum..  

yıllarca araba diye, tenekeye binmişim  diceksin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Tahmin ettiğim gibi bu araçlardan sonra alacağım herhangi bir japon bana bu araçları aratmayacak ve keyif vereceği aşikâr. Şu focusu satabileydim 2 tane araç var iletişime geçeceğim biri avensis diğeri mazda6 hakkımızda hayırlısı artık bakalım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-avensis-full-plusfull-masrafsiz06yb4420-208372711/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ogretmenden-tek-parca-boya-otomatik-guclu-lpg-li-4-lastik-sifir-204203108/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Düşünürseniz bizim araçta satılık?

İlginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Tahmin ettiğim gibi bu araçlardan sonra alacağım herhangi bir japon bana bu araçları aratmayacak ve keyif vereceği aşikâr. Şu focusu satabileydim 2 tane araç var iletişime geçeceğim biri avensis diğeri mazda6 hakkımızda hayırlısı artık bakalım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-avensis-full-plusfull-masrafsiz06yb4420-208372711/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...