Jump to content

Araç İçi Kamera Sistemleri

S.Halilduru
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu arada benim paylaştığım sitede 400 küsür yazıyor ama fiyatı 100 lira. Bir arkadaş almış yeni haberim oldu.

100 TL ise baya iyi. Nereden almış ? Yapılmış bir kayıt videosu var mı hiç Savaş ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

100 TL ise baya iyi. Nereden almış ? Yapılmış bir kayıt videosu var mı hiç Savaş ?

Yenibosna'da bir yerden. Fiyat iyi ama çözünürlük, kart kapasitesi felan senin gönderdiğin daha iyi. 

İlhan'ın gönderdiği de çok yer kaplamış :)

Ben düşünüyorum Burak. Hemen sipariş verebiliriz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kendini yolların hakimi sayan şehiriçi ulaşım sürücülerini, araçların farlarını çatık kaşa çeviren tüplü ve öfkelileri unutmayalım. Gerçi bu liste saymakla bitermi bilmem... :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Veli, bu videoları çektikten sonra gönderebileceğimiz bir birim var mı ?

Alem Fm Nihat Sırdar meraklı böyle videolara. Bazen Radyoda teşhir ediyor resmen :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özellikle şirket logolu araçları.Hem şirketin adını hem plakayı vererek yaygara koparıyor vallahi. Birde canlı telefon bağlantısı alıyor. Telefonla bağlanan yoldaki sürücüler marka model renk plaka vererek teşhir etmeye çalışıyorlar. Tabi ne derece etkili orası soru işareti :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cezayı unut sen. Üzgünüm öyle birşey ihtimal bile yok. Polis bu tip görüntüleri delil kanıt olarak kabul etmiyor. Malesefki yasalarımız daha bunu desteklemiyor. Bu dediğim saydığım kişilerde, bireysel çekilen bu görüntülerin kanıt ve delil sayılabilmesi için radyoda kimbilir kaç sefer konuşmuşlardır. Murat Kazanasmaz bunun için hatta bir internet sitesi yada face'de bir grup filan kuracaktı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...