Jump to content

Yeni Mazda MX-5 Fiyatı Hakkında Öngörüler

batu1709
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

29f50d6fbcbb4834af5a547a2c96688e.jpg

Otoşov 2.0 160hp hard top ve 108.750₺'den başlayacak diyor :)

Resimdeki araç yeni MX-5 değil. Bu baslık altında tek konuştuğumuz araç gelecek olan yeni MX-5.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ne demek istediniz anlamadım ama,afiyet olsun

hocam mesai çıkısı şeker düşünce mx5 yeni mi eski mi, dergi hangi ayın görmemişim o yüzden dedim :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam mesai çıkısı şeker düşünce mx5 yeni mi eski mi, dergi hangi ayın görmemişim o yüzden dedim :)

pan yüzünden,,iletilere karsı verilen her cevabı dalga geçme gözüyle okur oldum,ondan anlam verememişim..

şimdi tekrar okudum,böylesi daha güzel O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

pan yüzünden,,iletilere karsı verilen her cevabı dalga geçme gözüyle okur oldum,ondan anlam verememişim..

şimdi tekrar okudum,böylesi daha güzel O0

yok abi Estağfirullah. İstemeden saygıda da kusur edersek affola :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Gittim isim yazdirdim arkadaslar, mart gibi gelecekmis ilk parti, renk de soruyorlar, mavi rengi tercih ettim oncelikle. Umarim almak kismet olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gittim isim yazdirdim arkadaslar, mart gibi gelecekmis ilk parti, renk de soruyorlar, mavi rengi tercih ettim oncelikle. Umarim almak kismet olur.

Öncelikle inşallah kısmetinizde varsa yeni mx-5 lerden birinin sizin olmasını diliyorum simdiden,kendim alacakmış gibi sevindim sızın adınıza. Ehliyetim olsa bende isim yazdırmak isterdim.Fiyati Hakkı'nda bir konuşma oldu mu peki onu cok merak ettim. Ayrıca mavi renk yeni MX-5 icin guzel bir tercih kırmızı kadar iddialı bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle inşallah kısmetinizde varsa yeni mx-5 lerden birinin sizin olmasını diliyorum simdiden,kendim alacakmış gibi sevindim sızın adınıza. Ehliyetim olsa bende isim yazdırmak isterdim.Fiyati Hakkı'nda bir konuşma oldu mu peki onu cok merak ettim. Ayrıca mavi renk yeni MX-5 icin guzel bir tercih kırmızı kadar iddialı bence.

Tesekkur ederim, umarim siz de istediginize kavusursunuz, once ehliyete tabi. Sanirim bir gelisme yok itirazlarinizla ilgili?

100-105 bin TL civari olacak dediler, aslinda az degil ama sadece en donanimli versiyonun gelecegini soyledikleri icin kabul edilebilir gibi gozukuyor. Benim tahminimden cok farkli degil, baslangic icin 90 bin TL gibi bir fiyat olmali diyordum.

Renk konusuna gelirsek, kirmizi bence en guzeli ama bana asiri iddiali geliyor, o kadar cok dikkat cekmek istemem. Mavi ise farkli ama yine de daha bir olgun sanki. Siyah kullanissiz ve koyu renk jantlarla kapkara bir araba oluyor, gri de keza oyle, beyaz ise iyi hos ama her taraf beyaz araba dolu. Seramik hos duruyor ama acik gri gibi sanirim, bu arabanin rengi degil sanki.

5-10 yas genc olsam kirmizidan baska renk almazdim sanirim.

İc mekanda da acik renk secenegi var, muhtemelen ic mekanda daha genis algisi da yaratacaktir ama ilk siyahi gordugum ve gozum ona alistigindan mi bilmiyorum, bana hos gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tesekkur ederim, umarim siz de istediginize kavusursunuz, once ehliyete tabi. Sanirim bir gelisme yok itirazlarinizla ilgili?

100-105 bin TL civari olacak dediler, aslinda az degil ama sadece en donanimli versiyonun gelecegini soyledikleri icin kabul edilebilir gibi gozukuyor. Benim tahminimden cok farkli degil, baslangic icin 90 bin TL gibi bir fiyat olmali diyordum.

Renk konusuna gelirsek, kirmizi bence en guzeli ama bana asiri iddiali geliyor, o kadar cok dikkat cekmek istemem. Mavi ise farkli ama yine de daha bir olgun sanki. Siyah kullanissiz ve koyu renk jantlarla kapkara bir araba oluyor, gri de keza oyle, beyaz ise iyi hos ama her taraf beyaz araba dolu. Seramik hos duruyor ama acik gri gibi sanirim, bu arabanin rengi degil sanki.

İc mekanda da acik renk secenegi var, muhtemelen ic mekanda daha genis algisi da yaratacaktir ama ilk siyahi gordugum ve gozum ona alistigindan mi bilmiyorum, bana hos gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şaka gibi ama daha cezamın tebligatı elime ulaştiralamadigindan itiraz da edemiyorum,hala tebligat bekliyorum. Yani bir milim ilerleyemedim hala 27 Agustos günündeyim.

En donanımlı seçenek dedikleri fiyata geliyorsa şahsen Fiyati beğendimi söyleyebilirim. Bencede turkiye şartlarında roadster bir araç icin kabul edilebilir bir rakam kesinlikle. Türevini bulacağımızı sanmam.

Mavi renk düşündüğünüzden bile guzel olabilir özellikle güneşli guzel bir Havada 1080p HD Çek'imde bir videosunu izlemiştim rengin tonu oldukça güzeldi ve fazlaca sim katılmış renge. Bence önden minik bir maserati grantourismo havası katıyor mx-5 :) kırmızı bencede favori rengi ama kırmızı görmeye mi alıştık dış basından bilmiyorum ama mavi yanında daha özel geliyor gibi düşünüyorum ben. Yeni MX-5 in en kotu rengine kesinlikle siyah olduğunu düşünüyorum. siyah renk bir arabaya bu kadar mı yakışmaz resmen hatları kapattığı gibi arabanın ruhunu alıp basık bir havaya şokmuş gibi hic beğenmedim gerçekten . Beyaz renk eskiden olan metalik renk Moda'sı gibi her yerde. O kadar abarttık ki beyaz araç almayı sanki her yerde beyaz eşya aletleri minik buzdolapları geziyor gibi hissediyorum. Bence acık renk cok guzel gitmiş yeni mx-5 E iç döşeme icin. Katılıyorum. Simdiden hayırlı olsun inşallah sonucu hayırlı olur adınıza

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu fiyat 1.5 cc olan değilmi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şaka gibi ama daha cezamın tebligatı elime ulaştiralamadigindan itiraz da edemiyorum,hala tebligat bekliyorum. Yani bir milim ilerleyemedim hala 27 Agustos günündeyim.

En donanımlı seçenek dedikleri fiyata geliyorsa şahsen Fiyati beğendimi söyleyebilirim. Bencede turkiye şartlarında roadster bir araç icin kabul edilebilir bir rakam kesinlikle. Türevini bulacağımızı sanmam.

Mavi renk düşündüğünüzden bile guzel olabilir özellikle güneşli guzel bir Havada 1080p HD Çek'imde bir videosunu izlemiştim rengin tonu oldukça güzeldi ve fazlaca sim katılmış renge. Bence önden minik bir maserati grantourismo havası katıyor mx-5 :) kırmızı bencede favori rengi ama kırmızı görmeye mi alıştık dış basından bilmiyorum ama mavi yanında daha özel geliyor gibi düşünüyorum ben. Yeni MX-5 in en kotu rengine kesinlikle siyah olduğunu düşünüyorum. siyah renk bir arabaya bu kadar mı yakışmaz resmen hatları kapattığı gibi arabanın ruhunu alıp basık bir havaya şokmuş gibi hic beğenmedim gerçekten . Beyaz renk eskiden olan metalik renk Moda'sı gibi her yerde. O kadar abarttık ki beyaz araç almayı sanki her yerde beyaz eşya aletleri minik buzdolapları geziyor gibi hissediyorum. Bence acık renk cok guzel gitmiş yeni mx-5 E iç döşeme icin. Katılıyorum. Simdiden hayırlı olsun inşallah sonucu hayırlı olur adınıza

Ceza olayı çok kötü, devlete işin düştü mü vay haline ne yazık ki.
Bakalım, belki arabalar gelince canlısını görüp karar verme şansımız da olabilirmiş. Daha 6 ay var bu arada, o zamana ehliyet de yetişebilir belki?
Açık renk iç mekan güzel evet ama ben siyah olsun dedim, siyah ve kırmızı dikişler güzel duruyor, kirlenme sorunu da daha az olur gibi.

Bu fiyat 1.5 cc olan değilmi?

Evet, 1.5. 2.0 getirmeyeceklermiş zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnşallah yetişir abi dua ediyorum aklıma geldikçe inanır misin :)hayallerimi süsleyen arabayi iki sene bekledim sabrettim sonuna yaklaştım derken ehliyetimim salak saçma bir olay ile iki yıl gitmesi cok acı. Tebligat 2 aydır yok aşağı yukarı. Simdiden 2 ayımı yediler. Umarım daha uzamaz bu bekleyiş.

Siyaha kırmızı her zaman yakışır ki gormuştum o kombinasyonu gayet sportif bir şıklık vardı. Sanirim leke konusunda bende sizin seçtiğiniz kombini seçerim. Bej guzel fakat ilk gun ki gibi durmuyor malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün üyeler gibi bende sabırsızlıkla bu aracı bekliyorum...

(Bekleme,alma ihtimali ve sebepleri bende saklı :) )

Konunun başından bu yana üyeler fiyat üzerine değişik yorumlar getirmişler; 

Emsallerine göre olması gereken, gönüllerine göre olmasını istedikleri vb.

Konuyu uzatmaya gerek yok -ki beceremem de zaten, bu konuda usta arkadaşlar var sitede, hatta farklı isimlerle girip araçlar hakkında çok profesyonel yazanlarda var (gözümden kaçtığını zannetmeyin sizi takipteyim :fiuw: )

Bu sadece bir araç değildir bir yaşam tarzıdır

O yüzden fiyat konusuna çok takılı kalmayın ltf. zaten aracı alacak kişi de inanın hiç dert etmeyecektir bu konuyu...

Ek' te sunacağım resimler gerekli açıklamayı yapacaktır

Bu aracımız

post-2908-0-90675100-1444994452_thumb.jp

Bu da aracı alması muhtemel arkadaşımız :)

hafta içi bu kıyafetle işe gider

Finans veya inşaat sektöründedir

Go ve Esquire okur

akşamları drink alır

bekardır, yalnız yaşar mümkünse penthouse da

Oturduğu semt şehrin en lüks semtidir

daimi bir kız arkadaşı olmakla beraber arada değişiklik de yapar

Aile bağları pek yoktur bencildir

post-2908-0-84386100-1444994489_thumb.jp

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hafta sonları ise giyim tarzı budur...

post-2908-0-84759500-1444994910_thumb.jp

Şimdi 2 (iki) kişilik bir arabayı kim alır? neden alır?

sorusunu yanıtlamak pek zor olmasa gerek :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de kendi fikrimi belirtmek istiyorum:)

Ben bu aracı satın alma sebebini yalnızca yaşam stiline bağlamıyorum, evet iki kişilik bir araç ve bu anlamda bir tür lüks yaşamın parçasıdır mx5 fakat bunun yanında kullanılan araç ile sürücü arasındaki ilişkinin de önemli bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Dürüst olmam gerekirse, oturduğum semt şehrin en lüks noktası olsa, kazancım ve harcamalarımdan kısmıyor olsam ve aracın parasını dert etmeyecek bollukta olsam 458 Spider vb bir araç almayı yeğlerdim. Ben bu aracı istiyorum çünkü konfordan ziyade yolu hissetmek istiyorum ve bunu kazancıma en uygun 0 km araç ile çözmek istiyorum. Bu yüzden de "her keseye uygun spor araç" mottosuyla milyondan fazla satmış rwd mx5'i düşlüyorum:)

Tüm bu düşüncelerimin ardından, ülkemizdeki kullanıcı kitlesi muhtemelen çoğunluğu sizin belirttiğiniz kitleden meydana geliyordur/gelecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün üyeler gibi bende sabırsızlıkla bu aracı bekliyorum...

(Bekleme,alma ihtimali ve sebepleri bende saklı :) )

Konunun başından bu yana üyeler fiyat üzerine değişik yorumlar getirmişler; 

Emsallerine göre olması gereken, gönüllerine göre olmasını istedikleri vb.

Konuyu uzatmaya gerek yok -ki beceremem de zaten, bu konuda usta arkadaşlar var sitede, hatta farklı isimlerle girip araçlar hakkında çok profesyonel yazanlarda var (gözümden kaçtığını zannetmeyin sizi takipteyim :fiuw: )

Bu sadece bir araç değildir bir yaşam tarzıdır

O yüzden fiyat konusuna çok takılı kalmayın ltf. zaten aracı alacak kişi de inanın hiç dert etmeyecektir bu konuyu...

Ek' te sunacağım resimler gerekli açıklamayı yapacaktır

Bu aracımız

attachicon.gifMY14_MX5_EXT_975x443_6.jpg

Bu da aracı alması muhtemel arkadaşımız :)

hafta içi bu kıyafetle işe gider

Finans veya inşaat sektöründedir

Go ve Esquire okur

akşamları drink alır

bekardır, yalnız yaşar mümkünse penthouse da

Oturduğu semt şehrin en lüks semtidir

daimi bir kız arkadaşı olmakla beraber arada değişiklik de yapar

Aile bağları pek yoktur bencildir

attachicon.gifcraıg.jpg

dediklerinizin hepsi %100 doğru bile olsa insan şunu içinden geçirmiyor değil;

zenginiz diye s.kIlcek değiliz heralde.ürün belli başka yerlerde satış fiyatı belli sonuçta.

öle uççan kaççan,para içinde yüzcen 1.5 araç alcan,,bilmem neresiyle gülerler adama

3.35i kullandım cabrıo,,inanılmaz bir zevkti,resmen aşık oldum,cabrıo kullanmak müthiş birseymiş ozaman anladım,,mx5 hem sürüş dinamikleri üst düzeyde hemde 1.5motoruyla vergi zede değil,,rekabetçi bir fıyatla satılması durumunda gayet talepte görür.bekar veya çocuksuz yeni evlilerde gayet alıp 2-3 sene keyıf otomobili olarak kullanabilir,,

biz kendımızı yoluncak kaz gibi görürsek,mazda türkiye kazana atıp pişirme planlarına başlar bile

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...