Jump to content

Bose Ses Sistemi Amfi Arızası

GörkemYetim
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

14 dakika önce, Zealot :

yaw GG kasa  yani 2004-5-6-7  modellerde   o hoparlörün orada stepne yerinde olması imkansız.  çok enteresan. araba nerde abi gelip bakacam

station wagon mu yoksa .. ben şok  =) 

Station Wagon değil de 5 kapı olarak geçiyormuş :) Ben de bir yaşıma girdim :)

http://mazdaepc.com/parts/MAZDA 6/AEGA09/Y3/6682B/

2G93401.GIF

Bu şekilde veya SW dediğin gibi ;

MAZDA6-AtenzaHatchback-298_9.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Mazda 6 2009 aracımın bose amfisi bozuk.

Tamir edecek birisini bulamadım ankarada. Tamir edilmesi mümkün değil diyorlar. amfi içine su veya nem almamış. 

Tamiri mümkün müdür?

Mümkün değil se alternatif başka marka amfiler olabilir mi, bu konuda önerisi olan var mı?

parça kodu :  GS1E66920A   

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamiri mümkün olabilir. Daha önce uğraştık. Sonuç alındı. İsterseniz bakabilirim. Maliyeti çıkarır size sunarım. Uygun ise yaparız. Yok onarım olmaz ise alternatif amplifikatör buldum ama kesinlikle bose gibi verimli olmaz. Kerhen iş görür ancak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

29.09.2017 at 23:27, Servet :

Tamiri mümkün olabilir. Daha önce uğraştık. Sonuç alındı. İsterseniz bakabilirim. Maliyeti çıkarır size sunarım. Uygun ise yaparız. Yok onarım olmaz ise alternatif amplifikatör buldum ama kesinlikle bose gibi verimli olmaz. Kerhen iş görür ancak

Siz servet beye güvenin, bahsettiği gibi denenmişi var ve gayet olumlu sonuç alındı. Bu vesileyle kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

29.09.2017 at 23:27, Servet :

Servet Bey, ilginiz için teşekkürler. Elektronikçi bir arkadaş ben bir bakıyım dedi ona bıraktım şimdilik. Siz Kocaelide misiniz. Olmazsa size kargoyla mı göndereyim. Alternatif amfi dediğinizin markası nedir. Bir de piyasada mazda 6 2009 için digital amfi bakarken 5 kanallı mı olması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

AliExpress ünite konusunda çok zengin çeşide sahip. Araca uygun mutlaka bulunur. Birde akılda olsun, freelander 1 td4 araçlarda da 4+1 ünite var. Onarım imkanı olmaz ise o da alternatif olarak akılda kalsın 

03.10.2017 at 00:21, naci042 :

Siz servet beye güvenin, bahsettiği gibi denenmişi var ve gayet olumlu sonuç alındı. Bu vesileyle kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Hocam hâlâ bekliyorum kargoyu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 saat önce, Servet :

AliExpress ünite konusunda çok zengin çeşide sahip. Araca uygun mutlaka bulunur. Birde akılda olsun, freelander 1 td4 araçlarda da 4+1 ünite var. Onarım imkanı olmaz ise o da alternatif olarak akılda kalsın 

Hocam hâlâ bekliyorum kargoyu :)

Bir aksilik çıkmazsa Cuma günü veririm inşallah. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Yaklaşık 5 ay önce aliexpress ten 2GB RAM i olan SINOSMART multimedia cihazı aldım. Amfi iptal edildi. Cihaz sorunsuz çalışıyor şu ana kadar. Dokunmatiği ve hızı çok iyi. Montajı da kolaylıkla yapıldı.

İlgilenen arkadaşlar varsa link: https://tr.aliexpress.com/item/SINOSMART-10-2-Quad-Core-1-6GHz-RAM-1G-Android-4-4-Car-Radio-GPS-Navigation/32789426105.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.180b4c4dzacbYe

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 saat önce, hsn hsn :

Yaklaşık 5 ay önce aliexpress ten 2GB RAM i olan SINOSMART multimedia cihazı aldım.

gümrük/ kdv / bandrol vs ödemesi nasıl yapıldı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de senelerdir Amazon.com'dan alisveris yapiyorum.  Amazon tüm giderleri en bastan tahsil ediyor.  "Shipping & Handling" adi altinda bir kargo ücreti ve ayrica "Import Fees Deposit" adi altinda bir gümrük ücreti aliyor.  Bu ikisinin toplami neredeyse % elliyi bulabiliyor.  Ama Amazom.com ürün fiyatlari Türkiye'deki ürün fiyatlarina göre oldukça düsük oldugundan toplam ödediginiz para yine burada ödeyeceginizin altinda olabiliyor.  Üstelik Türkiye'de hiç bulamayacaginiz ürünleri alma sansiniz oluyor.  Ancak, bu günlerde USD / TL kuru asisi yüksek oldugundan dengeler biraz degismis olabilir.  Amazon.com'a gidip bir arastirma yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Herkese merhabalar arkadaşlar. Benim sorunum da amfi ile ilgili ancak biraz farklı. 2011 model Mazda 6 Sport makyajlı kasa aldım yakın bir tarihte. Ancak bose orijinal amfi yok üzerinde. yerine ses çıksın diye öylesine bir amfi koymuşlar. Kodunu tam olarak bilmediğim için de internette araştırdığım modellere tam anlamıyla işte budur deyip satın alamıyorum. Şayet aranızda bu kasanın kullandığı Bose Amfi kodunu bilen var ise yardımcı olursa sevinirim. Hatta elinde bu kasaya ait amfi olan varsa anlaşabilirsek daha çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, ScrpnKng :

Herkese merhabalar arkadaşlar. Benim sorunum da amfi ile ilgili ancak biraz farklı. 2011 model Mazda 6 Sport makyajlı kasa aldım yakın bir tarihte. Ancak bose orijinal amfi yok üzerinde. yerine ses çıksın diye öylesine bir amfi koymuşlar. Kodunu tam olarak bilmediğim için de internette araştırdığım modellere tam anlamıyla işte budur deyip satın alamıyorum. Şayet aranızda bu kasanın kullandığı Bose Amfi kodunu bilen var ise yardımcı olursa sevinirim. Hatta elinde bu kasaya ait amfi olan varsa anlaşabilirsek daha çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. 

Herhangi bir servis den şase no dan sorgulatın kod bulunur yada ınterneteki  dökümanlardan kendiniz bulabilirsiniz internet den bulamazsanız özelden yazın yardımcı olurum  .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kodu buldum. GAN6 66 920A . Ancak ürün ebay da var paypal üzerinden ödeme yapmak gerekiyor. Turkiye paypal  yok. Ayrıca Türkiye ye kargo mevcut değil. Elinde olan ve veya nerede bulabileceğimi bilen var ise yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, ScrpnKng :

Kodu buldum. GAN6 66 920A . Ancak ürün ebay da var paypal üzerinden ödeme yapmak gerekiyor. Turkiye paypal  yok. Ayrıca Türkiye ye kargo mevcut değil. Elinde olan ve veya nerede bulabileceğimi bilen var ise yardımcı olursanız sevinirim.

Almanya, Belçika tarafından bulabilirseniz yardımcı olabilirim. Şu anda Brükseldeyim. 27 temmuza kadar buradayım. Sonrasında dolanacağım yerim belli değil.

Ebay.de den baktım amazon.de ye baktım fakat yok. Ebay-kleinanzeigen.de de var 70 tane ürün. Düsseldorf, Bochum, Hannover, Berlin, Dresden, Münih rotası üstünde bir satıcı varsa elden alabilirim sizin için.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-autoteile-reifen/mazda-bose/k0c223

--------------------------------------------

Böyle bir ürün var en ucuzu. Ama çalışır mı çalışmaz mı güvenemedim. Satıcı her ne kadar tamamen çalışıyor diye yazmış olsa da. Riske girmek isterseniz kendime kargolatabilirim.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/mazda-6-gg-gy-bose-verstaerker-endstufe/895190867-223-7252

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/mazda-6-bose-verstaerker/776699000-223-6311

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bose-soundverstaerker-mazda-6-gk3a6692x-/730181267-223-1245

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/mazda-rx8-2008-bose-verstaerker-top-/901786951-223-5422

Çok teşekkür ederim. İngiltere ve Polonya da mevcut. Sizin göndermiş olduğunuz linkler içindeki en yakın olanı da bu. Soketleri de üzerinde. Bu olabilir. Tabi sizin konumunuzu ve durumunuzu bilmiyorum. İnceleyip yardımcı olup olamayacağınızı söylerseniz sevinirim. Tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, ScrpnKng :

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/mazda-rx8-2008-bose-verstaerker-top-/901786951-223-5422

Çok teşekkür ederim. İngiltere ve Polonya da mevcut. Sizin göndermiş olduğunuz linkler içindeki en yakın olanı da bu. Soketleri de üzerinde. Bu olabilir. Tabi sizin konumunuzu ve durumunuzu bilmiyorum. İnceleyip yardımcı olup olamayacağınızı söylerseniz sevinirim. Tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla.

Brüksel deyim ben 27 sine kadar. Riske girerim derseniz eğer postalattırabilirim kendime. Eylülde gelince size kargolarım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...