Jump to content

Birinci Nesil Mazda3 Akü

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle Selam,

Bu hafta sonu arabamın araç içi aydınlatma ışığını açık unutunca maalesef aküsü boşaldı. Sekiz senedir aynı akü üzerinde artık değiştirmeyi düşünüyorum sizce hangi marka akü alayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi üç senede bitiyor diye şehir efsaneleri dolaşıyor. Gerçi ben arabaya üç sene daha binmeyeceğim ama benden sonraki sahibini de düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi üç senede bitiyor diye şehir efsaneleri dolaşıyor. Gerçi ben arabaya üç sene daha binmeyeceğim ama benden sonraki sahibini de düşünüyorum.

Bir aküyü 8 sene kullanabilmen asıl efsane olabilecek  bir şey. Ne kadar dikkat etmeye çalışsamda, 8 sene kullanmam çok zayıf bir ihtimal gibi. Yeni nesil otomobillerde elektronik teferruatlar arttıkça, akülerinde ömürlerinin kısaldığını düşünüyorum.

İkinci ihtimal Varta akü. Speedy şubelerinde oluyor Ali'cim.

Camlarda ki sorunu halledebildin mi ? Tekrardan programlama oldu mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir aküyü 8 sene kullanabilmen asıl efsane olabilecek  bir şey. Ne kadar dikkat etmeye çalışsamda, 8 sene kullanmam çok zayıf bir ihtimal gibi. Yeni nesil otomobillerde elektronik teferruatlar arttıkça, akülerinde ömürlerinin kısaldığını düşünüyorum.

İkinci ihtimal Varta akü. Speedy şubelerinde oluyor Ali'cim.

Camlarda ki sorunu halledebildin mi ? Tekrardan programlama oldu mu ?

Abi hallettim sonunda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ali 8 sene dayanan akü hangisiyse yine onu al..... :) Benimki de 6 sene oldu, ben de öyle yapacağım....

Selman abi İşte budur....Bence konunun şu ana kadar ki, en iyi yanıtı. Hatta bu cevaptan sonra konu kilitlenebilir bile. Ali sende de bende bu yetki var. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...