Jump to content
Mutlu Tekir

2.Nesil Mazda 3 100 Bin Km Bakım Hikayesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Erad

İLHAN abi Lpg taktırırsan araçtan inmezsin diyorsun :) cok doğru abi

aracı alalı bir kaç gün oldu,sadece eve gidip işe gelmek için kullanıyorum hepi topu git gel 2 km eder.keyif veren bi kullanımı var mazda nın yada ilk defa bindiğim için bana mı öyle geliyor bilmiyorum.dün akşam yolu uzatıp eve gideyim dedim en fazla 1 km uzatabildim : ) 

dediğin gibi İlhan abi bir kaç ay deneyeyim,taktıracak olursam eğer yardımlarınızı isterim abi.Çok sağol abi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
5 dakika önce, Erad :

İLHAN abi Lpg taktırırsan araçtan inmezsin diyorsun :) cok doğru abi

aracı alalı bir kaç gün oldu,sadece eve gidip işe gelmek için kullanıyorum hepi topu git gel 2 km eder.keyif veren bi kullanımı var mazda nın yada ilk defa bindiğim için bana mı öyle geliyor bilmiyorum.dün akşam yolu uzatıp eve gideyim dedim en fazla 1 km uzatabildim : ) 

dediğin gibi İlhan abi bir kaç ay deneyeyim,taktıracak olursam eğer yardımlarınızı isterim abi.Çok sağol abi

Lpg konusunda forum kütüphane gibidir.. Konu sahibi Mutlu arkadaşımız zaten Lpg konusunda artık ihtisas yapmıştır. O aşamaya ve karara geldiğinde merak etme herkes elinden gelen yardımı yapacaktır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...